LAMC_10
Dołączył/a: listopad 2025
Miami
11 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Azi A co mamy pisać, ze dobrze grają?
2
@Messiah10 Opóźnienie może ulec zmianie.
0
@Chucky Dobrze, że są inne możliwości.
1
@July_6_BcN Lahti/Oslo ostatnia szansa. Ale przy obecnej formie to chyba łatwiej byłoby piątkę w totolotka trafić.
1
@Kgorecki2500 No pewnie, a rowerek gdzie trzymasz? Bo ja nawet kiedyś myślałem pojeździć, ale nie mam gdzie trzymać roweru :(
0
@AmigoBlancos No to już chyba bliżej 40 :-) Może z kryzysem wieku średniego zmienisz barwy klubowe, kto wie :)
1
@Kgorecki2500 Bo tam chyba wskazujesz jak się rejestrujesz ile mniej więcej będziesz jeździł to może liczyli, że będziesz przy -20 jeździł xD
1
@Kgorecki2500 Dlaczego Ci wypowiedzieli?
0
@AmigoBlancos Ile masz lat?
0
@July_6_BcN Gosia Gosia Gosia :D
0
@July_6_BcN DSQ czy bula? Akurat w kibelku byłem ♥️
0
@tadzik447 Dobrze życzę, ale Pan Domen leci po kolejne zwycięstwo w PŚ.
0
@klopx C+ online
0
@tadzik447 Twoje niedoczekanie
1
@Bolton Ja Ci wybaczam.
0
@FcPortoFan1999 Ulalalala... Będzie pite?
0
@July_6_BcN Dlaczego nam to robisz?
0
@Kubajnos345 Na pewno na lotach by poszalał xD
1
@July_6_BcN Witamy z powrotem :) skoczki odpalone?
5
Dobrze, USraelskie rakiety mordują bardziej humanitarnie niż rosyjskie.
1
Tak pod tą sobotę.
2
@JimMorrisonFCB Daj spokój przecież mamy "autobahna" do finału :)
1
@macio_944 Tylko dla kogo był 1000x lepszym prezydentem, dla Polaków czy Amerykanów? Nie zapominajmy, że jest on prezydentem USA, a w Ameryce żyje się chyba lepiej albo przynajmniej tak samo jak rok temu.
5
My dzięki tym transmisjom żyliśmy życiem zastępczym...
4
@Kessie Oddawaj @julka
8
@AssisMoreira Do FC Barcelony. Statystyka nieaktualizowana od 11 lat, niestety.
2
@vangoor Też widziałem te filmiki, myślę, że dożywocie to jednak mimo wszystko gorsza kara niż śmierć.
2
@kundee pić (15 znaków)
0
@Ignareks Albo ciepłe kuleczki :)
1
@Ignareks Gdybyśmy to my wylosowali PSG, a oni Sporting to u nas by takie same komentarze były.