LAMC_10
Dołączył/a: listopad 2025
Miami
11 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Lionel Andres Messi Cuccittini.
0
@Kgorecki2500 Ile Cię kosztowała ta gra, przyjacielu?
2
@robsesh No to jak Izrael nie jest i zaatakuje Turcję, to Turcja może odpalić art. 5, a jak sojusznicy nie pomogą to NATO do kosza, nie?
0
@Tasde Może masz rację, ja tak sobie dla beki to napisałem :)
2
@Criss18Barca Za miesiąc to już będzie po konflikcie JE Donald Trump powiedział że maks 4 tygodnie.
1
@Lionel_Messi10 Oczywiście, przyjacielu :)
3
@robsesh Ale Turki chyba są w nato nie
0
@Pedri16Future Nie wiem choć się domyślam.
2
Skład Interu Miami. Lionel Andres Messi Cuccittini w pierwszym składzie ♥️♥️♥️ @Lionel_Messi10
0
@BojanKriKicz Leo Messi
2
@kundee Córkę z OF to bym jeszcze przeżył, ale syn kibic śmietankowych...
4
@Luciano99 Myślałem, że taki biznesmen to ma dużo więcej niż 50 zł. Mówiłem Ci nie utrzymuj tych darmozjadów, nie dość, że nic w pracy nie robią, to jeszcze w domu dużo pożywienia schodzi... :(
0
@FcPortoFan1999 Biorąc pod uwagę zmienność formy wśród skoczków jest to całkiem prawdopodobne.
0
@kundee Chyba jutro
2
13 zwycięstw Domena, zakręci się pewnie koło 17-18.
0
@Ptasior A i tak ma złoto z małej w mixtach :) Domenator
0
@Ptasior Skończy zawody w drugiej dziesiątce hehe
5
@kundee jak w melanż poszedł to już 28 godzin nieaktywny
1
@barcelonaLM 86 lat już miał więc i tak to była niezbyt odległa kwestia, a tak chociaż umarł jako męczennik :D
1
Najwyższy przywódca już u Allaha.
0
Warto?
0
@Aragorn33 Tak już dodał story na IG że jest w hotelu.
2
Ren Nikaido. @July_6_BcN
1
@MadafakinGuy Ja rzuciłem 1 stycznia :)
1
@Chimera Na przyszłość będziesz wiedział, lepiej stracić 8 zł, a dać sobie szansę na 300 :) jak widać czasami można i w takich przypadkach strzelić.
0
@Chimera Gratuluję xD
0
@Chimera Ile wyplaciles?
1
@gumaz Ostatnie 3 dni mogłeś przekonać się na własnej skórze. Brud, smród i ubóstwo.
0
Został ostatni mecz Kotletico X2 na podbitke, co może pójść nie tak? Za 10 zł 180 do wyjecia.
0
Trzeba go spytać o Real