1

@kuz oj, był taki moment, że każdy klub by go chciał mieć ;) 40-50 mln wtedy za niego to była promocja

4

Swoją drogą, 2-3 lata temu za Rakietę PSG dawało 50mln. Niestety wtedy już był na niego czas i większość cules już to wiedziało

3

Busquets wydaje się być teraz największym pracusiem. W sumie i dużo nabroił

1

Ale tak szczerze, jakby Bartomeu od kogoś dostał w pysk na ulicy, byłoby wam go szkoda?

0

@BarcaInfo a to mali agenci

0

@LuisSalvano Żeby sprowadzić Neymara?

0

@Zytko chyba masz racje. Bartek nie odpuści choćby nie wiem co

0

Myślicie, że Messi odejdzie?

1

@Bykunn Porównanie nie dotyczyło ich rządów, tylko braku chęci ustąpienia

2

Mamy katalońskiego Łukaszenkę na stanowisku prezydenta. Choćby miał się zesrać, to nie ustąpi.

2

Sule mógłby robić jako SSmann

0

@Mesi12 O widzę mamy nowego kibica :)

0

@DonMatteo901 w punkt

5

@Jacu327 ta, gołębia chyba

37

Do przerwy Polacy remisują z Paryżanami

2

Jak to jest, że nie ma 45-50mln na Donny’ego, a 65 na Lautaro już się znajdzie?

1

Czemu Diego Carlos płacze?

0

@szymon6847 a nie było tak, że kiedyś przypadkiem kamerki na Skype nie wyłączył?

1

O banedze mówi chyba xd

7

@Kwiatek67 przecież odmłodziłby skład

2

@DanielOOL Nie ujmując, bo gol cudowny: czy to przypadkiem nie miało być dośrodkowanie?

0

Garcia powinien być ściągnięty już, nawet za te 15 mln

3

@Futbol36 Z innym trenerem i wymienionym składem pokaże swój potencjał. Przy tak statycznej grze i bez skrzydłowych nie zrobi nic

7

Zepsuliście nam Święto Wojska Polskiego

1

@mrboom defensywa Bayernu nie była wcale taka dobra. Barcelona sprzed 5 lat by się z nimi rozprawiła

1

Lautaro Martineza se jeszcze ku*wa kupmy XDDD

0

Szpakowski już zaczyna wkurzać. Przy słupku i sam na sam Suareza cisza, a jak Lewandowski dotyka piłki to wysadza głośniki

1

Suárez by tego nie trafił XDDD dzięki Alaba!!!!

0

Można wyłączać.

1

@PatrykBarcelona Nie inaczej. Jak Lewy coś strzeli, to będzie szczytował

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?