Kz1234
Dołączył/a: kwiecień 2017
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
20
Roberto to jest fenomen, tego gościa już 10 lat temu nie powinno tutaj być na dobrą sprawę
8
@tobiasson92 tak, bardzo dobra decyzja Erica
3
Frenkiego powinniśmy trzymać do ostatniego tchu w tym klubie
0
@masq oj oj oj, przepraszam, tylko nie od Klemensa. Szanujmy się
3
@MessiForeverTheBest XDDDDDDDDDD
0
Memphis adoptuj mnie błagam
0
Co jak co, ale Frenkie to jest piękny. Oby nie zechciał odejść z tego cyrku na kółkach, bo bez niego będzie kibel, a nie pomoc
1
*yerby oczywiście
1
Araujo to gość, z którym najchętniej by się poszło na flachę z tego składu :D
0
2 challenge na mecz dla każdego trenera może by pomogły z takimi idiotycznymi sytuacjami.
0
@Majkel34 Gwinea i pieniądze, to tez nie są dobre wybory
27
I oby ta przeszkoda nie została pokonana
0
Gdyby Messi był wyższy o 15cm, miałby dużo więcej strzelonych goli
4
Oby się tylko tam nie obijał
0
@escarabajo nie chodzi o minuty, a o pokazane umiejętności
0
@escarabajo widzę, że nie oglądałeś jego gry, jak ciągnął cały atak za uszy. Polecam zobaczyć powtórki ;)
0
Dziwi mnie, że ten dzik Doku dalej w Rennes siedzi po takim Euro i nikt go nie wykupił
6
@Kgorecki2500 nie bez powodu. Oni nimi są
0
Przypuśćmy finał LM City - PSG, gdyby CR7 przeszedł do City.
Komu byście kibicowali? Ja chyba bym poszedł spać, bo ani jedno, ani drugie xD
0
Myślicie, że studia będą w formie hybrydowej, czy w stacjonarnej?
0
@ForcaMilosz żądanie potrójnej pensji zahacza o skrajną głupotę. Nikt i tak mu tyle nie da
38
Pique jako wielki i zasłużony dla klubu piłkarz oddaje pensję dla jego dobra, a kurdupel Moriba, który dwa razy prosto kopnął piłkę żąda sobie wysokich podwyżek w dobie takiego kryzysu. Mam nadzieje, że więcej tej koszulki nie ubierze, bo nie jest godzien.
Tfu.
0
@Bobo25 a czemu francuski? :p
Nie uchodzi on za jakiś trudny język przypadkiem?
0
Którego języka najpierw byście się nauczyli, jakbyście mieli możliwość? Włoskiego czy hiszpańskiego? A może innego?
0
Pęto porządnej kiełbasy katalońskiej i zestaw piłek możemy dorzucić, byleby chociaż za darmo go wzięli
1
@Pilka_jest_okragla dodatkowo kiedyś Ney i Messi byli jeszcze lepsi niż są teraz
7
Ale wpadło Puigazo
1
@barteq kwesta pod kościołami i damy rade
2
@pauletaa uuu bejbi łen ju tok lajk dat
5
Uroczyście mianuję Demira „księciuniem austriackim”