1

Ansu Fati, adoptuj mnie proszę

2

Kuman, Luuk, Memphis i Frenkie to nowa ekipa amigosów, a raczej vriendów

3

@Criss18Barca podobnie Higuain. Zaraz ktoś mnie wyjaśni, ale wg mnie to są średniaki z mocarnymi statystykami

1

Pozdrawiam wszystkich pijanych dziś, tak łatwiej!

16

Po części zgodzę się z Koemanem. Luuk De Jong jest niebezpieczny przy dośrodkowaniach, ale dla swojej drużyny. Jest wręcz pewność, że nie trafi.

0

@PodkarpackiKibic jako 3 pomocnika bym brał, ale Pedri i De Jong są nie do ruszenia

127

@Chakalaka pomyliłeś rozum z odważnikiem

0

@Coutinho007 szkoda że ich kilku nie można wystawić, to byśmy z 5 pozycji nim zapchali

1

@Damian_06_84 Koeman dla niego jest jak najgorsza teściowa, nie ma szans że zagra XD

0

@Coutinho007 Sergi Roberto zagrałby, nawet gdyby Sergi Roberto był kontuzjowany. Taka to jest zapchajdziura

0

Swoją drogą, jakby tak jeszcze Gavi doznał kontuzji, to chyba musielibyśmy ściągać 14-latków z Juvenilu B :D

3

Gdyby zamiast Araujo zagrał Lenglet, to byśmy lekko 5 w nos dostali.

0

Zamiast tego Luuka, już naprawdę nie można było wepchać na atak Pique albo Araujo? Chociaż pewnie Koeman chciał sobie kumpla tu sprowadzić

0

@tomek8756 Spokojnie, rozkręci się w 5 meczu Luuk będzie biegał już 5 razy szybciej. Czyli jakieś 5km/h

0

Kto na plus po 1 połowie?

0

Dawać wszyscy kupony na Bayern! Zaklęcie będzie zbyt silne i wygramy XD

0

Jak sobie radzi nasz Trinką w Wolves?

3

@LeoMessiah mi na wszelkie takie pomagało mycie twarzy kremem z węglem

0

@tbas dokładnie, kolejny babol w jego wykonaniu

1

Co za mały naród, pomijając kwestie historyczne, to już wolę Niemców

5

@WesternPeek Tymek zaraz by pokazał leszczowi, jak się w Poznaniu daje w pysk

0

Czy Memphis po polsku to „Mieciu”?

0

Chociaż trzeba tez przyznać, że taką Turcję to i my byśmy skopali. Są niebywale słabi

0

@RomanHoffer pewnie dawno temu na dnie rzeki, że go nie znaleźli

0

Tymek Puchacz czy Nelson Semedo?

1

Grając z kółkiem gospodyń wiejskich z Łososiny Dolnej nie utrzymalibyśmy czystego konta

1

@KapiFCB jak Tabaluga

0

W kraju pięknego Ilaixa zrobili sobie zamach stanu

1

@marcin000019 może nie najgorsza, ale Thievy (grał w Almerii chyba) miał fajową :D

0

Oby Bembele sobie pomyślał, że rzeczywiście go tutaj chcemy, a za rok ten sam numer, co z Griezmannem ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?