Kuchar
Dołączył/a: listopad 2025
Cieszyn
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Maysterme Nie no, wczoraj akurat Manzano, o dziwo, sędziował poprawnie. Jedyny błąd to brak karnego dla Barcy po zagraniu piłki ręka po żenującej symulce Baska w polu karnym.
0
@varosso To ma, że przepisy są bez sensu. Każda sytuacja bramkowa i starcie w polu karnym powinny być sprawdzane przez VAR, inaczej ten system nie ma sensu. Potencjalny karny dla Bilbao został sprawdzony, potencjalny karny dla Barcy nie. Patrząc na te bzdurne przepisy dot. VAR w Hiszpanii, to odnoszę wrażenie że są one tylko po to żeby dalej sędzia mógł dowolnie decydować o przebiegu meczu, bez względu na przepisy.
20
Ehh, żeby tylko oni zawsze tacy dokładni na tym VAR byli... Tutaj słuszna decyzja, ale już symulki i ręki w polu karnym Bilbao to nie widzieli.
1
Cholera, nie spałem całą noc, bo po całym mieście jeździły karetki... do pękniętych dup kibiców Śmietankowych xD
1
To jeszcze tylko trzymać kciku za tych drugich Basków, żeby Espanyol klepnęli i weekend udany :)
1
@Faro Czyta jeszcze na notatniku jednego geniusza, że Barcelona ma wiele cech wspólnych z... sektą. No nie powiem, za chwilę zamiast wycia Śmietankowych o "lidze negreiry" będzie kwik o "lidze Cthulhu" xD
17
Jeśli chodzi o największy plus to ja bym wybrał kondycję zawodników. Przecież Baskowie, którzy duże braki w technice zawsze nadrabiali siłą, całkowicie wysiedli w tym meczu. Obrona Bilbao miała dość już w pierwszej połowie, a od 60. minuty cała drużyna nie miała siły biegać.
2
@lntrowertyk Rapha, zdecydowanie.
0
Fuera Bilbao, fuera. Do domu frajerzy.
0
@Trojanek23 Widać kolosalną różnicę w grze, dziękujemy Herr Flick :)
33
Matko boska, co ja oglądam! 94. minuta, Bilbao od pół godziny nie ma siły na bieganie a Barca presję do samego końca.
3
Znowu ktoś tam do mikrofonu wołał "Madrid cabron" xD
1
@macio_944 Widać kolosalną zmianę w grze i podejściu zawodników od czasu kiedy przyszedł Hansi.
0
No w końcu weszło :D
0
@kamiVeB Taaak xD
2
Strasznie pechowy mecz, powinno być już 4-1.
0
Bilbao obsrane ze strachu, w 58. minucie na czas grają.
1
Nie no, jak Athletic coś tutaj ugra to xD Oni nic nie grają.
3
Ręka i karny, gdzie jest VAR?
4
To jest to czego brakowało za Xaviego. Szybkie granie piłka w ataku i automatyzmy w podaniach.
I widzę tutaj już rękę Flicka.
0
@esem91 U mnie obraz ostry, musisz mieć coś z netem.
5
Niestety, karny tak naprawdę z niczego. Cubarsi tutaj mało winny, bo musiał interweniować po kiksie Balde.
0
Ferran gra dobrze, Rapha drybluje, Manzano dobrze sędziuje... CO SIĘ DZIEJE?
1
@graco14 Racja, ale Leo też czasami miał szczęście.
2
To jest bramka tak w stylu Messiego, że gdyby nie było widać kto strzela to powiedziałbym że Leo.
0
@Technik Nie, to jest jeszcze bardzo młody zawodnik i będzie miał wachania formy.
0
Kuuuurde, jakby to Rafie weszło :D
1
Co jest z tą murawą? I nasi i zawodnicy Bilbao co chwilę się ślizgają.
0
Deco, fuera, FUERA NIEUDACZNIKU.
6
@Pawel13sz Ehh Neymar, po jaką cholerę żeś odchodził...