0

Czyli nie z Bayernem.

0

Real z Napoli,ahahahahah

0

City vs Monaco

0

Dobra jedziemy z tym!

5

2:0 Nice!!!

0

Nie ma gali,po prostu ogłoszą zwyciezcę i tyle.

0

Real to jest kolos na glinianych nogach,ten fart w koncu się skończy.

0

Coutinho,po prostu bardziej by się nam przydał.

1

Nice 1:0!!

5

Radzi sobie z tego co wiem naprawdę dobrze,juz nie raz wybierany był do 11 kolejki,jak dla mnie powinien dostac powołanie.

1

Chyba naprawdę miała po prostu szczęscie,wystarczy obok postawic Langila,facet zagrał 50 meczów w Ligue 1,czyli cos tam kopał,a w Legii zamiast grac,to baluje...

0

Znow fart,rykoszet...

0

Bo United będzie nierozstawiony,podobnie jak Legia.

0

Haha,rzeczywiscie!

1

FC Kopenhaga
Olympique Lyon
Tottenham Hotspur
Besiktas Stambuł
Zenit Petersburg
AS Roma
Ajax Amsterdam
Szachtar Donieck
Schalke 04 Gelsenkirchen
Sparta Praga
Zwycięzca grupy A (Fenerbahce Stambuł / Manchester United FC / Feyenoord Rotterdam)
Zwycięzca grupy B (APOEL Nikozja / Olympiakos Pireus)
Zwycięzca grupy C (RSC Anderlecht/ Saint-Etienne)
Zwycięzca grupy F (KRC Genk / Athletic Bilbao)
Zwycięzca grupy J (ACF Fiorentina / Karabach Agdam)
Zwycięzca grupy L (Osmanlispor FK / Villarreal CF / Steaua Bukareszt / FC Zurich)

Potencjalni rywale Legii w 1/16 LE.

0

Jakby nie było Real usunął nam mozliwość trafienia na Borussie,więc ten remis nie jest dla nas najgorszy.

7

Poniedziałek,12:00.

0

Remis Realu był do przewidzenia,ale w sumie nam odpadła Borussia z mozliwych,więc trochę dla nas tez zagrali jakby nie było.

6

Kredon 28 minut temu · Dyskusja 0
Będzie 2:2,coś tak czuję.

0

Będzie 2:2,coś tak czuję.

0

PSG,Bayer,Bayern,Borussia,Benfica,Porto,no mozemy miec ładny hicior.

0

Brawoooo!

2

"36 lat związku z piłką"! :)

4

Chyba jednak nie,mądralo.

0

Ma ktos moze link do Szpaka?

2

Jak dla mnie ma chlopak potencjał,ja mam wrażenie,ze po prostu w jakis sposób podpadł,dzisiaj Lucho po meczu go pochwalił,ale jesli w nagrodę znowu posiedzi przez 10 meczów na trybunach,to cos tu jest nie halo...

14

"Wychowanek Valencii pokazał się w tym meczu z dobrej strony, notując asystę i kilkukrotnie nieźle odnajdując się w kombinacyjnym rozgrywaniu piłki pod polem karnym rywali."

To chyba trochę na zachętę,bo ja miałem wrazenie,ze gralismy 10vs12.

0

Ogolnie na plus,ale tak naprawdę oprócz tych 3 goli to bez fajerwerków,byli lepsi.

0

W poniedziałek o 12.

1

To ześ porownal...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?