Kredon
Dołączył/a: styczeń 2013
Ełk
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czyli nie z Bayernem.
0
Real z Napoli,ahahahahah
0
City vs Monaco
0
Dobra jedziemy z tym!
5
2:0 Nice!!!
0
Nie ma gali,po prostu ogłoszą zwyciezcę i tyle.
0
Real to jest kolos na glinianych nogach,ten fart w koncu się skończy.
0
Coutinho,po prostu bardziej by się nam przydał.
1
Nice 1:0!!
5
Radzi sobie z tego co wiem naprawdę dobrze,juz nie raz wybierany był do 11 kolejki,jak dla mnie powinien dostac powołanie.
1
Chyba naprawdę miała po prostu szczęscie,wystarczy obok postawic Langila,facet zagrał 50 meczów w Ligue 1,czyli cos tam kopał,a w Legii zamiast grac,to baluje...
0
Znow fart,rykoszet...
0
Bo United będzie nierozstawiony,podobnie jak Legia.
0
Haha,rzeczywiscie!
1
FC Kopenhaga
Olympique Lyon
Tottenham Hotspur
Besiktas Stambuł
Zenit Petersburg
AS Roma
Ajax Amsterdam
Szachtar Donieck
Schalke 04 Gelsenkirchen
Sparta Praga
Zwycięzca grupy A (Fenerbahce Stambuł / Manchester United FC / Feyenoord Rotterdam)
Zwycięzca grupy B (APOEL Nikozja / Olympiakos Pireus)
Zwycięzca grupy C (RSC Anderlecht/ Saint-Etienne)
Zwycięzca grupy F (KRC Genk / Athletic Bilbao)
Zwycięzca grupy J (ACF Fiorentina / Karabach Agdam)
Zwycięzca grupy L (Osmanlispor FK / Villarreal CF / Steaua Bukareszt / FC Zurich)
Potencjalni rywale Legii w 1/16 LE.
0
Jakby nie było Real usunął nam mozliwość trafienia na Borussie,więc ten remis nie jest dla nas najgorszy.
7
Poniedziałek,12:00.
0
Remis Realu był do przewidzenia,ale w sumie nam odpadła Borussia z mozliwych,więc trochę dla nas tez zagrali jakby nie było.
6
Kredon 28 minut temu · Dyskusja 0
Będzie 2:2,coś tak czuję.
0
Będzie 2:2,coś tak czuję.
0
PSG,Bayer,Bayern,Borussia,Benfica,Porto,no mozemy miec ładny hicior.
0
Brawoooo!
2
"36 lat związku z piłką"! :)
4
Chyba jednak nie,mądralo.
0
Ma ktos moze link do Szpaka?
2
Jak dla mnie ma chlopak potencjał,ja mam wrażenie,ze po prostu w jakis sposób podpadł,dzisiaj Lucho po meczu go pochwalił,ale jesli w nagrodę znowu posiedzi przez 10 meczów na trybunach,to cos tu jest nie halo...
14
"Wychowanek Valencii pokazał się w tym meczu z dobrej strony, notując asystę i kilkukrotnie nieźle odnajdując się w kombinacyjnym rozgrywaniu piłki pod polem karnym rywali."
To chyba trochę na zachętę,bo ja miałem wrazenie,ze gralismy 10vs12.
0
Ogolnie na plus,ale tak naprawdę oprócz tych 3 goli to bez fajerwerków,byli lepsi.
0
W poniedziałek o 12.
1
To ześ porownal...