La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1324 Culés

konto usunięte

7

Zastanawiam się oglądając mecze Legii w ostatnim czasie, czy w polskiej ekstraklasie mamy tak dużo piłkarskich miernot, czy Legia miała naprawdę dużo szczęścia i zakupiła ponad przeciętego zawodnika jakim jest Vadis Odjidja-Ofoe. To jest aż niemożliwe jak on się wyróżnia na tle piłkarskich miernot w lidze, biorąc pod uwagę innych zawodników Legii (moim zdaniem nie utalentowach) jak np. Kucharczyk czy graczy innych klubów.

0

@TKK To jest na tej samej zasadzie jakby 40 letni dajmy na to Henry przyszedł do Legii, też by wymiatał :D

konto usunięte

0

@Bamek94 Kiepskie porównanie :-/

konto usunięte

0

@Bamek94 Albo R10 do Jagi, by skrzydło wzmocnić. :)

0

@TKK Dlaczego kiepskie? Choć Henry nadal byłby za dobry, dużo za dobry na naszą ligę :D

1

@TKK Chyba naprawdę miała po prostu szczęscie,wystarczy obok postawic Langila,facet zagrał 50 meczów w Ligue 1,czyli cos tam kopał,a w Legii zamiast grac,to baluje...

1

@TKK Myślę że ten transfer to był strzał w 10. W mecze ze Sportingiem, byłem pozytywnie zaskoczony jak Odjidja-Ofoe utrzymywał się przy piłce i dryblował. A pomiędzy klubami z Ekstraklasy, a Sportingiem jest spora różnica.

1

@TKK Gość jest ewenementem w ekstraklasie, bo wszystkie aspekty jak siła, umiejętność utrzymywania się przy piłce, drybling, ostatnie podanie czy strzał z dystansu są u niego na wysokim poziomie. Legia w lato może zawołać za niego pokaźną sumkę, a kupiec na pewno się znajdzie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?