Krecik1999
Dołączył/a: marzec 2012
mniów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Graliśmy bez Busiego i z Mathieu - a to dużo zmienia..
Nie wiem czemu LE daje tak mało pograć Albie, przecież to świetny zawodnik. Zdarzają się mu błędy ale w takim meczu jak ten tydzień temu w Turynie obecność Rudego mnie załamała..
Reasumując wierzę! VEB
0
A redakcji dalej nie opuszczają emocje :D
Od 17 godzin artykuł nie ruszony :))
*Barca udowodniła, że jest najlepszym zespołem w ostatnich 10 latach.!
0
Tak moim zdaniem.
Ter Stegen - Pique, Umtiti, Alba - Roberto, Rakieta, Busi, Iniesta - MSN
4
Ivan wszedł w mecz z PSG dobrze i to on powinien grać od pierwszej minuty!
0
0
Mam pytanie .... Czy wie ktoś , czy Hiszpanie ( Iniesta , Xavi , Fabregas, Pedro , Pique , Alba, Sergio, Valdes) powrócili już do treningów po wakacjach ???
Chcem ich zobaczyć w Gdańsku... :D
0
a gdzie Xavi , Iniesta , Valdes, Sergio , Pique , Alba ? ? :D
0
Z JAKIM NUMEREM BEDZIE GRAL Neymar ????
7 czy 11.
Myślę , ze 7 bo Villa odejdzie dp Tottenhamu . nie ?
a 11 ma thiago .
jak myślicie ?
0
Alves , Pique , Mashe , Abidal / Alba :)
0
VV
Puyol - Pique - Alba
Busquets - Xavi - Iniesta - Messi
Pedro - Villa - Alves !!!!!
0
Bierzcie go ! Nie lubie go !
0
MVP !! Ma być !
0
Taka jedenastka jaką podało MUNDO DEPORTIVO !
Jedenastka wg sondy Mundo Deportivo:
Bramkarz: Pinto
Obrońcy: Alba, Piqué, Puyol oraz Alves
Pomocnicy: Xavi, Busquets i Iniesta
Napastnicy: Pedro, Villa oraz Messi
Wydaje mi się że można dać szansę Villi !
0
Wracaj Tito
0
Gratulacje Leo . :d