Graliśmy bez Busiego i z Mathieu - a to dużo zmienia..
Nie wiem czemu LE daje tak mało pograć Albie, przecież to świetny zawodnik. Zdarzają się mu błędy ale w takim meczu jak ten tydzień temu w Turynie obecność Rudego mnie załamała..
Reasumując wierzę! VEB
Graliśmy bez Busiego i z Mathieu - a to dużo zmienia..
Nie wiem czemu LE daje tak mało pograć Albie, przecież to świetny zawodnik. Zdarzają się mu błędy ale w takim meczu jak ten tydzień temu w Turynie obecność Rudego mnie załamała..
Reasumując wierzę! VEB
Komentarze
0
Graliśmy bez Busiego i z Mathieu - a to dużo zmienia..
Nie wiem czemu LE daje tak mało pograć Albie, przecież to świetny zawodnik. Zdarzają się mu błędy ale w takim meczu jak ten tydzień temu w Turynie obecność Rudego mnie załamała..
Reasumując wierzę! VEB
0
A redakcji dalej nie opuszczają emocje :D
Od 17 godzin artykuł nie ruszony :))
*Barca udowodniła, że jest najlepszym zespołem w ostatnich 10 latach.!
0
Tak moim zdaniem.
Ter Stegen - Pique, Umtiti, Alba - Roberto, Rakieta, Busi, Iniesta - MSN
4
Ivan wszedł w mecz z PSG dobrze i to on powinien grać od pierwszej minuty!
0
4
Ivan wszedł w mecz z PSG dobrze i to on powinien grać od pierwszej minuty!
0
Wracaj Tito
0
0
Graliśmy bez Busiego i z Mathieu - a to dużo zmienia..
Nie wiem czemu LE daje tak mało pograć Albie, przecież to świetny zawodnik. Zdarzają się mu błędy ale w takim meczu jak ten tydzień temu w Turynie obecność Rudego mnie załamała..
Reasumując wierzę! VEB
0
Bierzcie go ! Nie lubie go !