Kluivert_P
Dołączył/a: lipiec 2017
11 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
@Kessie Mowta co chceta, ale bladej Twarzy lepiej sie do nogi pilka kleila niz Messiemu
0
@Colin94 *granie w Tekkena3 na PS1 w 8 osob - przegrany podaje pada dalej
6
@TheNekro94 "Messi, Messi, ma ochote zagrac sam... FANTASTYCZNE zagranie do Messiego, VILLAAAA CZTERY ZERO, trzy minuty po zdobyciu trzeciego gola Barcelona rozbija Real zdobywajac czwarta bramke! DAAAVID VILLAAA!
28
Z jednej strony fajnie, że Lahoz konczy kariere, a z drugiej zajebiscie!
25
@VegetaPolska dobra, tym razem czuć ze troll
0
Dwie belki w dół a ten i tak swoje :d
0
@TheNekro94 Akurat pierwsza 4 imo dobrze wytypowana. Di stefano, Platini, Van Basten in, Zidane, Best, Ronaldo out.
0
@DonMatteo901 Platini?
5
@ranger3120 Te autografy to w szczelne ramki i trzymaj latami. Kiedys beda warte majatek.
1
@Pawel13sz Iniesta
Eto'o
Ronaldinho
2
@MesQueUnClub_87 dostałem ale pod szyje bo gosciu nie trafil dobrze. Pierwszych kilka minut to masakra
Btw. Tez woze w aucie gaz ala policyjny. 5m strzala leci. Mam nadzieje ze nie bede musial nigdy użyć
3
No i teraz byle do Wielkanocy. Za dwa tygodnie w sklepach zajączki na półkach.
0
Cudownie zacząć nowy rok od goraczki xd
15
Lahoz w nagrodę dostanie wiosenne El Clasico. Za każdym razem jest ta sama gadka o jego tragicznych decyzjach na boisku, a on jak sedziowal tak dalej bedzie sędziował ważne mecze w Hiszpanii i żadna krytyka tego nie zmieni.
0
La liga placi rachunek, że Lahoz nie dostal poważnego meczu w fazie pucharowej MS.
1
Lahoz traci kontrole nad meczem odc. 280
2
Zero emocji. Jestem wypłukany po mundialu.
0
@okiemtypera_lucaxx95 cala armie owieczek
1
@gumaz pozdrawiam wszystkich z malymi dziećmi :>
2
@Rust_Cohle chłopak pieknie odgrywa swoja rolę, jestem pod wrażeniem!
6
4 sezon Wikingow skończony. Epicki serial! Jeszcze dwa sezony, a z tego co zauważyłem po ocenach, to maja być gorsze niż te wcześniejsze z naciskiem na ten ostatni.
0
@DonMatteo901 nie trafil w tych sytuacjach, bo wybieral zawsze trudniejszy wariant. Bo co to za bramki strzelone na pale? Xd
0
@VegetaPolska postać w bajce, a on Ci pisze żebyś Ty tak sie zachowywał.
0
Komentarz usunięty
4
A ja swój prezent pod choinkę dostałem juz 18 grudnia i nic wiecej nie potrzebuje :))
0
@gumaz u nas wszyscy na pisem, wiec bedzie przyjemna konwersacja na temat wspaniałej przyszłości naszego kraju.
35
Rekordy do 2004 roku:
https://zapodaj.net/ba1d106e600ce.jpg.html
Rekordy po 2021 roku:
https://zapodaj.net/ef0907fe13a3f.jpg.html
GOAT
2
I cyk jajeczniczka z boczkiem wleciala na śniadanie
2
@IronSanHybrid ja kręciłem juz w poprzedni weekend. 150 sztuk wyszlo :p
0
@Medium pewnie po 3 dawkach szczepionki :>