Kluivert_P
Dołączył/a: lipiec 2017
11 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
25
Dzisiaj wleciały domowe pierogi z ziemniakami, twarogiem i cebulką. :)
https://zapodaj.net/images/582be7d371a19.jpg
@pioz123 @AssisMoreira @MesQueUnClub_87 @Krzysztof1987 @Lionel_Messi10
2
@Rust_Cohle po takim combo byloby ogromne ryzyko oslepniecia xd
3
@Rust_Cohle to juz wolalbym herb realu namalować:>
51
Dołączyłem sie do malowania farbkami z moim synkiem... Od zawsze wiedzialem, ze mam do tego talent. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://zapodaj.net/images/3239ccc5d5b75.jpg
0
@Dankho94isback potrafi przyjac porazki na klate - szacun za to. Mimo wszystko go nie lubie, a ostatnie rasistowskie wypowiedzi w strone DDP mnie w tym utwierdziły.
0
@Deviler "if he dies, he dies"
Zdecydowanie mógł to przerwać.
8
Sean Strickland nowym mistrzem! Gość rzucony na pożarcie do klatki wyjaśnia Izziego na dystansie 5 rund i to z wyraźną przewaga... wtf...
Szkoda, ze tu TKO nie siadło. Ubity Izzy to zawsze piekny widok. :)
1
@AlexDark00 on te dzieci bardziej kocha niz zone. Miłości do wlasnych dzieci jest ponad wszystkim. Myslisz ze to taka latwa decyzja?
0
@AlexDark00 akurat taka sytuacja, gdzie żona robi go na boku może miec na niego bardzo negatywny wpływ.
2
@pioz123 za duzo miesa ostatnio jedliśmy:)
2
@Mario96w zdecydowanie. Niestety nie ma w domu, a po sama bazylie średnio mi sie chce do sklepu iść. :)
4
@Kgorecki2500 świeży pomidor kojarzę jako jeden ze smakow dzieciństwa. Byl ogród i folie z warzywami. W każdym momencie można bylo tam pójść i sobie szamać świeże warzywa prosto z krzaka. :)
1
@chroma93 taki to pożyje
15
Świeże pomidorki podsmażone na oliwie i dużej ilości czosnku - później chwile podduszone i zblendowane. Zioła, przyprawy, Granda Padano i łyżka Cream fresh. Taki prosty obiad, a smakuje fenomenalnie!
https://zapodaj.net/images/d22b2d0f84cd7.jpg
https://zapodaj.net/images/c6832897598bc.jpg
@pioz123 @MesQueUnClub_87 @AssisMoreira @Lionel_Messi10 @IronSanHybrid @Krzysztof1987
12
@KrychaFCB wiekszosci tych aktywiszczow to ulane babochlopy.
0
@Deviler ja go lubie i szanuje
6
Szanujmy trudną pracę i poświęcenie każdego zawodnika i trenera, nawet w trudniejszych momentach. Każdy z nich oddaje serce dla naszej drużyny. Krytyka jest naturalna, ale pamiętajmy, że wspieranie ich jest równie ważne, jak krytyka.
1
@Kessie Gavi z charakteru VV przypomina. Dwa psychole xd
1
Amadi nie trenowal i walczym z kontuzjom
1
@Herato david luiz?
3
@pioz123 u mnie dzisiaj byl placek po węgiersku :)
2
Zolta kartka za symulke?
1
Przed kontaktem nura juz dawal lol
1
@AssisMoreira brzmi jak jakas wariacja grecko-arabska :) mógłby to zdecydowanie zdac egzamin:)
0
@Krzysztof1987 piekna :)
1
@pioz123 Pinsa123 :D taki nick by lepiej pasowal :d
2
@Fake69 rozumiem ze mozna nie lubić, sam nie jestem mega fanem, ale mialem takie piękne, soczyste i słodziutkie w ogródka i dalem dosłownie po trzy plasterki, zeby za bardzo nie zamoczyć pizzy. :)
2
@pioz123 szkoda by mi bylo kasy na to :p
Dzieki!
3
@gumaz za wcześnie:p wieczorem cos sie chlapnie
8
Dzisiaj naszła nagła ochota na domową pizzę. Szybko ukrecone ciacho i "resztki z lodówki".
Jedna picka z salami i szynka, druga z piersią z kurczaka z wczorajszego obiadu. Sery mozzarella i grana padano. :)
https://zapodaj.net/images/7d5a44f5d6344.jpg
https://zapodaj.net/images/456455d2e58e3.jpg
@pioz123 @MesQueUnClub_87 @AssisMoreira @Krzysztof1987 @Lionel_Messi10 @IronSanHybrid