2

@Jacu327 Po prostu przeszkadza mu że trenerem naszych nie jest POLAK RODAK.

5

@tobiasson92 ciekawe jaka będzie jej następna partia, bo w PIS-ie raczej długo nie zostanie.

3

@Quavosk A to śmieszne akurat.

6

@hoeniker Jóźwiak jak Dembele :)

2

@kuz też tak sądzę. Trochę słabo oceniać trenera po pierwszym meczu, a Sousa wywiózł chociaż punkt z Budapesztu

4

@kuz będzie lepiej bo gramy z Andora ;)

0

Teoretycznie w kontekście walki o drugie miejsce w grupie wynik nie jest najgorszy.

1

Wszystko by się udało gdyby nie @Coutinho007 i jego zapchlony pies ;)

0

@AmigoBlancos tak było.

0

@tomek8756 że niezły sparing będzie.

0

@Sulimo nie oczekuj za wiele od Pana komandora.

1

Spokojnie droga La Ramblo. Teraz Sousa robi im suszarkę w szatni i w drugiej połowie prowadzimy 3-1.

1

@klopx też postawiłem na Wyspy Owcze. Perfidna Mołdawia.

2

Dobra, chyba przełączam mecz na Hiszpanię, bo naszej gry nie da się oglądać.

0

@kielon93 Barnsley.

1

Tymczasem w pojedynku na, zapewne większym poziomie, Mołdawia prowadzi z Wyspami Owczymi 1-0

1

@Lionel_Messi10 Potężny AlVARo nie musi się obawiać bo VAR-u nie ma :)

1

@BarcaInfo wpuścił gola.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Coutinho007 zawsze to jakiś medal.

1

@Coutinho007 jak my na Euro to po medal jedziemy :)

0

@Danchos ciekawe co by zrobił jakby ktoś łacha cisnął z naszego hymnu :)

0

@barcelonaLM Doświadczony człowiek :)

0

@DonMatteo901 Polacy czy Węgrzy ? :)

3

@Coutinho007 A to może jednak warto. Chyba w Lyonie miał kłopoty z kolanem.

0

@RobsonPL czy ja tam widzę pewnego podłego Portugalczyka na ławce ?

0

niech on lepiej nie bierze rad od tego lekarza bo u Fekira chyba nie najlepiej z kolanem.

1

@Pawel13sz wywalił się, a ty nigdy się nie przewróciłeś ?

3

@avanes socjal kolego, socjal.

9

@MaxiLopez_84 Może teraz VAR będzie działał poprawnie ;) ( z przymrużeniem oka )

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?