Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Jacu327 Po prostu przeszkadza mu że trenerem naszych nie jest POLAK RODAK.
5
@tobiasson92 ciekawe jaka będzie jej następna partia, bo w PIS-ie raczej długo nie zostanie.
3
@Quavosk A to śmieszne akurat.
6
@hoeniker Jóźwiak jak Dembele :)
2
@kuz też tak sądzę. Trochę słabo oceniać trenera po pierwszym meczu, a Sousa wywiózł chociaż punkt z Budapesztu
4
@kuz będzie lepiej bo gramy z Andora ;)
0
Teoretycznie w kontekście walki o drugie miejsce w grupie wynik nie jest najgorszy.
1
Wszystko by się udało gdyby nie @Coutinho007 i jego zapchlony pies ;)
0
@AmigoBlancos tak było.
0
@tomek8756 że niezły sparing będzie.
0
@Sulimo nie oczekuj za wiele od Pana komandora.
1
Spokojnie droga La Ramblo. Teraz Sousa robi im suszarkę w szatni i w drugiej połowie prowadzimy 3-1.
1
@klopx też postawiłem na Wyspy Owcze. Perfidna Mołdawia.
2
Dobra, chyba przełączam mecz na Hiszpanię, bo naszej gry nie da się oglądać.
0
@kielon93 Barnsley.
1
Tymczasem w pojedynku na, zapewne większym poziomie, Mołdawia prowadzi z Wyspami Owczymi 1-0
1
@Lionel_Messi10 Potężny AlVARo nie musi się obawiać bo VAR-u nie ma :)
1
@BarcaInfo wpuścił gola.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Coutinho007 zawsze to jakiś medal.
1
@Coutinho007 jak my na Euro to po medal jedziemy :)
0
@Danchos ciekawe co by zrobił jakby ktoś łacha cisnął z naszego hymnu :)
0
@barcelonaLM Doświadczony człowiek :)
0
@DonMatteo901 Polacy czy Węgrzy ? :)
3
@Coutinho007 A to może jednak warto. Chyba w Lyonie miał kłopoty z kolanem.
0
@RobsonPL czy ja tam widzę pewnego podłego Portugalczyka na ławce ?
0
niech on lepiej nie bierze rad od tego lekarza bo u Fekira chyba nie najlepiej z kolanem.
1
@Pawel13sz wywalił się, a ty nigdy się nie przewróciłeś ?
3
@avanes socjal kolego, socjal.
9
@MaxiLopez_84 Może teraz VAR będzie działał poprawnie ;) ( z przymrużeniem oka )