7

6

3

@blakkudium Lo Celso to były zawodnik Tottenhamu a ich nie lubimy, pamiętaj

4

@Eklerek


@blakkudium

11

Strasznie wczoraj zachlałem. Paliłem blanty do piątej rano. Film mi się urwał jak dostałem liścia od @Frimpong . Teraz mnie szczęka boli. Trochę się przespałem, ale musiałem wstac bo mam obowiązki. Jestem nocnym moderatorem. Niektórzy mówią, że nie można chlać jak się jest moderatorem ale to nieprawda. Można, tylko trzeba wstawać. Na tym polega odpowiedzialność i okej

5

@Luciano99 i okej

10

Piękny Alonso


@Eklerek @blakkudium @mekston @Popitek12

2

@Adran360 też takie strzelałem na treningach

1

@Adran360 Kyler Quinn postać znana

7

@blakkudium młody @Bolton nie lubił choinek i zapewne dalej nie lubi
https://zapodaj.net/images/e4d77ed1eb22b.jpg

1

@blakkudium @Encore nie opluł i przegrał, detale

4

@Encore Gyokersa proszę mi nie obrażać, to GOAT szwedzkiej piłki pamiętaj

11

@LAMC_10 nie notatnik im wystarczy a nawet bym rzekł, że i tak za wysoki poziom jak dla nich

1

@Eklerek @Bocheno1 kulturka przy jedzeniu jest i okej

6

2

@Czajka90 jest duże prawdopodobieństwo, że tak

5

@gumaz mimo krytyki dalej będę robił swoje czyli moderatorował La Ramble, tyle
https://streamable.com/egwtz6
@ViscaelBarca2007 @Bocheno1 @July_6_BcN @blakkudium @Murazor

2

@Popitek12 dramat co @blakkudium publikuję

2

@Kasy dla mnie czas to iluzja, tyle
@blakkudium

3

Marlboro, Honda, wygrana Arsenalu i Barcelony, alkohol wypity i pity dalej i okej
https://zapodaj.net/images/dda91053ece05.jpg

5

U-Boot Flicka zatopił żółtą łódź podwodną i okej

2

@blakkudium Barcelona bez Negreiry nie umie wygrywać, fakty

2

1

Karny dla Barcelony? To tylko dowodzi, że to liga Negreiry
@blakkudium

5

@Bolton Nie ma nic bardziej męskiego niż seks bez gumy, fakty

3

3

@Luciano99 pomimo braku wódeczki w rączkach one i tak są tak ułożone jak by tam była, detale

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?