Kessie
Alma de La Rambla 2025
Dołączył/a: lipiec 2022
143 obserwujących
14710 obserwowanych
Alma de La Rambla 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@blakkudium https://i1.jbzd.com.pl/contents/2025/01/normal/1kq3Lx7QQcWOIbPNhpjw4V6QyE0cKpgU.jpg
7
@Luciano99 @blakkudium opinia
6
@kundee usuń to
https://streamable.com/hdajsn
3
@blakkudium Lo Celso to były zawodnik Tottenhamu a ich nie lubimy, pamiętaj
4
@Eklerek
@blakkudium
11
Strasznie wczoraj zachlałem. Paliłem blanty do piątej rano. Film mi się urwał jak dostałem liścia od @Frimpong . Teraz mnie szczęka boli. Trochę się przespałem, ale musiałem wstac bo mam obowiązki. Jestem nocnym moderatorem. Niektórzy mówią, że nie można chlać jak się jest moderatorem ale to nieprawda. Można, tylko trzeba wstawać. Na tym polega odpowiedzialność i okej
5
@Luciano99 i okej
10
Piękny Alonso
@Eklerek @blakkudium @mekston @Popitek12
2
@Adran360 też takie strzelałem na treningach
1
@Adran360 Kyler Quinn postać znana
7
@blakkudium młody @Bolton nie lubił choinek i zapewne dalej nie lubi
https://zapodaj.net/images/e4d77ed1eb22b.jpg
6
@macio_944 u mnie również już ubrana
https://pbs.twimg.com/media/GCBgv43XkAArVVo.jpg
@July_6_BcN @FcPortoFan1999 @blakkudium @Adran360
1
@blakkudium @Encore nie opluł i przegrał, detale
4
@Encore Gyokersa proszę mi nie obrażać, to GOAT szwedzkiej piłki pamiętaj
11
@LAMC_10 nie notatnik im wystarczy a nawet bym rzekł, że i tak za wysoki poziom jak dla nich
1
@Eklerek @Bocheno1 kulturka przy jedzeniu jest i okej
6
Jak mnie @July_6_BcN opisuje
https://streamable.com/3jkb94
A jak jest naprawdę
https://zapodaj.net/images/43742fde7cf41.jpg
2
@Czajka90 jest duże prawdopodobieństwo, że tak
5
@gumaz mimo krytyki dalej będę robił swoje czyli moderatorował La Ramble, tyle
https://streamable.com/egwtz6
@ViscaelBarca2007 @Bocheno1 @July_6_BcN @blakkudium @Murazor
2
@Popitek12 dramat co @blakkudium publikuję
2
@Kasy dla mnie czas to iluzja, tyle
@blakkudium
3
Marlboro, Honda, wygrana Arsenalu i Barcelony, alkohol wypity i pity dalej i okej
https://zapodaj.net/images/dda91053ece05.jpg
5
U-Boot Flicka zatopił żółtą łódź podwodną i okej
2
@Bolton https://zapodaj.net/images/44bed4094778c.jpg
@blakkudium
2
@blakkudium Barcelona bez Negreiry nie umie wygrywać, fakty
2
Przerwa to czas posłuchać Sentino
https://zapodaj.net/images/809cd7d170d54.jpg
@LeszekFCB @blakkudium @Popitek12
1
Karny dla Barcelony? To tylko dowodzi, że to liga Negreiry
@blakkudium
5
@Bolton Nie ma nic bardziej męskiego niż seks bez gumy, fakty
3
@mekston Imola, piękne Włochy i okej
https://zapodaj.net/images/685c7481d18b3.jpg
@Bolton @blakkudium
3
@Luciano99 pomimo braku wódeczki w rączkach one i tak są tak ułożone jak by tam była, detale