Kessie
Alma de La Rambla 2025
Dołączył/a: lipiec 2022
143 obserwujących
14710 obserwowanych
Alma de La Rambla 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Jakchcesz ja tak na placach zabaw zagadywałem ale skończyłem z zakazem zbliżania się, dziwny ogólnie jest ten świat żeby nie można było sobie pogadać z dziećmi, dramat
https://zapodaj.net/images/882085346c68a.jpg
16
Właśnie skończyłem już rajd po domach ramblowiczow, jedzenie było pyszne u niektórych nie było alkoholu co uważam za wielki minus ale ogólnie było dobrze a teraz siedzę u @Czajka90, jemy sobie pierogi popijając sobie przy tym Kuflowym Mocnym i okej, tyle
3
@Popitek12 biorę złotą piłkę a Messiego nie wpuszczam, tyle
@mekston @blakkudium
21
@Frimpong a ty w dziurę, różnice
15
W tym roku niestety to nie ja byłem najczęściej banowanym użytkownikiem, dramat
#Kessiezerobanow
#NocnymoderatorKessie
2
@Kozinho. Tomb Raider kolego Tomb Raider i okej
5
@Bolton ja właśnie przed chwilą grałem w rosyjską ruletkę na 4 naboje w bębnie, polecam
4
@Czajka90 do ciebie też przyjdę, tylko odwiedzie jeszcze paru ramblowiczow i będziemy pić
@blakkudium
9
Tymczasowo jestem u @macio_944 i okej
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2025/12/normal/f4endnGE6XYjiCICLwdFyHxUyUx0UuMR.jpg
0
@tomek8756 moja reakcja
https://streamable.com/24rwf1">https://streamable.com/24rwf1
@blakkudium
2
@FcPortoFan1999 zgadza się
@blakkudium
0
@FcPortoFan1999 ona mieszka w Poznaniu, można jej to wybaczyć
5
@Popitek12 kuzyn
https://pbs.twimg.com/media/F5-vZotX0AMqjan.jpg
@Bolton @blakkudium
1
@BorzyKrzys a u mnie teraz to dzięki tobie
https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_16275388469DVV90U1eGEUlvhKAC1KgS.jpg
@blakkudium
2
@blakkudium 50 monet za wygranie mistrzostwa świata to dość mało jak na tak prestiżowy turniej
3
@tomek8756 nawzajem
8
@Vurt czytając te wasze odwołania to można przez to wylądować w Choroszczy
13
@Luciano99 widzisz @Popitek12 to jest łapa a nie twoje marne 20cm
5
@mekston wiadomo a później ustawka z @Frimpongiem przed Orlenem i okej
8
Dzisiaj tak
https://pbs.twimg.com/media/G87vOa-XwAACbbb?format=jpg
4
@Bolton jakby @Luciano99 ją robił na trzeźwo
5
@Sulimo niech madrycioki znają swoje miejsce
https://zapodaj.net/images/50c5dd091069b.jpg
4
@TR3YWAY @Popitek12 dzisiaj je kurczaka fit light wersja na słodko z cynamonem i okej
@blakkudium @mekston
4
@Martwy ale moderacji nie złożyłeś? Kolega chyba dawno bana nie miał
8
@Unbe "Każdy chciałby mieć taką szefową jak Taylor Swift" napisał @Frimpong
6
@macio_944 ja tu nie jestem żeby pisać coś mądrego to zostawiam innym, różnice
11
@Who_you_mam woman, klasyk
https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_ONExLUqsh8UNWhKWnub4pWsIVow0lQp2,w400.jpg
https://tenor.com/bSzCf.gif
4
@Popitek12 madryciokow? Nigdy popitku
@blakkudium @Lanosss @mekston
6
Dzisiaj ponownie tak
https://streamable.com/6qkn2a
3
@Kozinho. @July_6_BcN mnie nie rozumie ale to nic dziwnego bo świat również, dramat
https://streamable.com/6u19xe">https://streamable.com/6u19xe
@blakkudium