Kessie
Alma de La Rambla 2025
Dołączył/a: lipiec 2022
143 obserwujących
14710 obserwowanych
Alma de La Rambla 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tu tu du du Max Verstappen
https://www.instagram.com/p/DTjuc-ojEA4
2
@Eklerek tak
https://streamable.com/lqfgeh
2
@DragonxNF również, koniec świata
@Popitek12 @blakkudium
3
@zadafcb Bills, Seahawks, Patriots, Rams
4
@Luciano99 te odgłosy
https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_16275388469DVV90U1eGEUlvhKAC1KgS.jpg
1
@Eklerek jest azjatka tyle wystarczy
4
@Jakchcesz powiem tyle, w Top 14 jesteś
2
@Frimpong @Transu96 opinia
5
@Lanosss poczekaj, Arteta też będzie miał jądra, trust the process, tyle
@blakkudium
12
Ubiór na Galę Złotej Piłki FCBarca.com już gotowy i okej
https://zapodaj.net/images/5f972830d2a3a.jpg
4
@macio_944 "Arteta po przygodzie z Arsenalem" on będzie Arsenalowskim Fergusonem także łapy precz od niego
2
@fcbarcafan19 kiedyś było lepiej
https://zapodaj.net/images/e74ff0a28b94d.jpg
@Bolton @blakkudium
2
@blakkudium przesłanie jest jedno, @macio_944 w ryk i okej
@clyde
2
@Jakchcesz @July_6_BcN z tą opinią się zgadza
4
@Kozinho. To g**no powinno być zamknięte, fakty
@Bolton @blakkudium
6
Żeby dobrze wczuć się w ten mecz i Flicka to właśnie Erika leci sobie w głośnikach i okej
8
@Kozinho. Cristiano da rower? To bardzo ważne rozgrywki
2
@escarabajo dużo
9
@blakkudium
Joan Garcia
Kounde Cubarsi Gerard Maldini Balde
Bernal Olmo Casado
Yamal Ferran Rashford
@Luciano99 @macio_944 @JimMorrisonFCB @Popitek12 @Bolton @mekston @Filipem
1
@Eklerek
5
@Eklerek w młodości była inna, łamie tylko uczucia młodego wrażliwego mężczyzny, dramat
https://streamable.com/i94326
@blakkudium @Bolton
1
@Eklerek
3
@Bocheno1 no niestety ban był w pełni uzasadniony, regulamin to regulamin, tyle
4
@Eklerek @Ku84fcb króciutko z wami
https://zapodaj.net/images/47ebc7c3e6219.jpg
@blakkudium @Popitek12
11
Madrycioki w potężny ryk i okej
6
Wszystkim którym włączyli mecz czeka ban
1
Oby jakoś Arsenal utrzymał to prowadzenie bez Gyökeresa na boisku, będzie ciężko ale ufam im
4
@addept w majty rób przy okazji ci będzie ciepło
#poradyKessiego
@blakkudium @July_6_BcN
3
@Kozinho. Tak
@Bolton @blakkudium
2
@Kozinho. Za samo N na początku już jest rasistą