1

@Eklerek ja dopiero po meczu Arsenalu pośmieje się z Liverpoolu xd
@Frimpong @blakkudium

2

@Kozinho. @July_6_BcN zgadzasz się z tą opinią?
@blakkudium

1

Jeszcze Mount strzela gola xd

@Frimpong jednak nie

2

11

Tak


2

@mekston niestety Liverpool ponownie go bierze
@Frimpong @blakkudium

2

@Lanosss na mecz Liverpoolu? Ehhhh a będzie chociaż piwo?
@blakkudium

5

Dzisiaj mecz tygodnia pomiędzy Nottingham Forest a Arsenalem i okej

1

@blakkudium ba ba ba ba gol i okej

1

@Eklerek ciekawe kogo tym razem kupią na pozycję napastnika xd

0

@clyde miałaś robionego kebaba?

1

@Encore wygrajcie to

4

10

@Eklerek Pep znalazł sobie nową zabawkę xd

3

@Eklerek @July_6_BcN gra z nami w szachy 50d, fakty
@blakkudium

7

@Kozinho. Plan na ten rok jest jeden, mieć bana w każdym miesiącu, ciężko będzie bo jestem nocnym moderatorem ale już nie takie przeszkody pokonywałem

18

Za nie całą minutę będzie 1

Edit: mówiłem

1

@Kozinho. @July_6_BcN se musi zakisic takiego prawdziwego ogóra a nie te pizdryki ze sklepu

8

@Kozinho. @macio_944 w ryk? I okej

7

16

@macio_944 wciąż trwa, @Lanosss właśnie po Rumunki dzwoni

3

@Jakchcesz byłeś godnym przeciwnikiem

2

@Eklerek

3

4

@Aragorn33 email zmieniała

14

Top 3 w złotej piłce, wygrana Alma, przyszłość rysuje się w jasnych barwach a to wszystko dzięki @Luciano99 i wam La Ramblowicze, nie zapomnę o was
https://zapodaj.net/images/71efb7634f039.jpg

39

Zrobię to jeszcze dziesięć razy, jeśli będę musiał. Nie są na to gotowi, tyle

15

Quiz ustawiony pod redakcję, dramat

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?