Kessie
Alma de La Rambla 2025
Dołączył/a: lipiec 2022
143 obserwujących
14710 obserwowanych
Alma de La Rambla 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Feministki mi to zabrały
https://x.com/CigsMake/status/2016198265486606675
6
Wzruszyłem się
@Eklerek @blakkudium @Bzyczekk @mekston @Popitek12 @MichuZ44 @michal26
2
@Arden @pt9 ocena pazurków
2
@Bzyczekk @Bolton jednak ci się nie udało
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16471221#comment-16471229
2
@Lionel_Messi10 https://i1.jbzd.com.pl/contents/2018/03/32769c3029817ae2fe81696e8e13bc90.jpg
6
@FcPortoFan1999 słyszysz Bawaria, widzisz Berghof
@Bolton @blakkudium
0
@July_6_BcN to jesteś ciekawym okazem, na X (dawniej Twitter) może byśmy się zaprzyjaźnili xd
1
@blakkudium @ranger3120 byłeś kiedyś na meczu Bruk Betu?
4
@Szklaner ja tam zawsze sztachne sie bąkiem
19
Tak
https://zapodaj.net/images/13bf7eb1ef9b8.jpg
@Bolton @blakkudium @mekston @Lionel_Messi10
4
@Bolton https://zapodaj.net/images/90049d7bd9dd5.jpg
2
@Frimpong https://tenor.com/brpF1.gif
3
@blakkudium byłeś wolniejszy od redakcji, nie znam cie, dramat
3
@Frimpong skąd ty masz zdjęcie mojego bydlaka?
3
@July_6_BcN "Ale co Polsce po mieszańcu?" Ty na pewno jesteś z Warszawy? xd
9
Ja od wczorajszej porażki Arsenalu
https://streamable.com/7dg27c
10
@Kozinho. Przeczytałem hajluje xd
@Bolton @blakkudium
@tomek8756 https://zapodaj.net/images/f4842b922a75d.jpg via. @Luciano99
0
@Frimpong Liverpoolu jak ich kibiców również nie kojarzę i nie widzę ich nawet w top5 Premier League
3
Kessie, Arsenal, Premier League, Manchester United? Nie znam, nie kojarzę, obecnie pije w mojej piwnicy i zajadam się pitcom dagrasso
1
Wracamy
1
To koniec
https://streamable.com/7yhuxf
2
@blakkudium nie nie nie nie, brak Gyokeresa, dramat
https://streamable.com/cz20oi
@mekston
1
@Bolton i więcej przemocy jest w związkach lesbijskich niż w męskich, fakty
2
@July_6_BcN łamiesz moje uczucia
https://streamable.com/cyxt2q
@Kozinho. @blakkudium
2
@Bolton uczyńmy znów Europe piękną i potężną
2
@gumaz taki
https://zapodaj.net/images/ce0672258a0f7.jpg
3
@MirusAmisz oooo mój kuzyn
@blakkudium
3
@macio_944 to ty się okłamujesz
0
@BorzyKrzys jak ja kocham tą starą architekture wnętrz, czujesz siłę, potęgę i piękno, tyle
3
@Kozinho. a jej stopy latają gdzieś w internecie?, @BulaKG pyta
@blakkudium