Kessie
Alma de La Rambla 2025
Dołączył/a: lipiec 2022
143 obserwujących
14710 obserwowanych
Alma de La Rambla 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Eze gol i okej
2
Arteta już czas, wpuszczaj Gyökeresa
1
Piękny dźwięk, piękny bolid po prostu wszystko piękne i piękne Ferrari i okej
7
@Encore on już wie xd
@Eklerek @blakkudium @mekston @Popitek12 @MichuZ44
7
W meczu Arsenalu akcje od jednej bramki do drugiej, piękne widowisko, no ale można było się tego spodziewać w końcu mecz miesiąca
5
@Czajka90 lepiej niech @FcPortoFan1999 nam nie kibicuje
@blakkudium @mekston
1
@Eklerek to byłby dramat gdyby on wygrał kolejne mistrzostwo
5
Sezon w F1 jeszcze się nie zaczął a można go już kończyć, tyle
5
@fcbarcafan19 wspaniały przywódca
@Eklerek @blakkudium
5
Dzisiaj mecz miesiąca pomiędzy Mansfield Town a Arsenalem i okej
2
@Eklerek pewnie myślą, że to żydzi bo Polska od kilku lat rozdaje paszporty żydom jak cukierki xd
7
@tomek8756 bez sosu szefa i to jeszcze w urodziny? Dramat, mogłeś przyjechać do Sosnowca, tam go nigdy nie brakuje, a tak po za tym to ty już stara dupa jesteś, tyle xd
2
@blakkudium czyli można uznać, że Michael Carrick będzie ich trenerem w następnym sezonie
1
@Eklerek Golf II by ich zrobił, dramat
https://www.instagram.com/reel/DVflIWujIwD
10
Slot na misji xd
@Frimpong @Eklerek @Czajka90 @blakkudium
2
@MirusAmisz a on jej nie xd
2
@MessiForeverTheBest bo grał w nim Tottenham i Liverpool, tyle
0
@Eklerek @Frimpong obyście wygrali z Tottenhamem, liczymy na was
5
@Eklerek ja tam jeszcze bym zaangażował Włochów i podbijamy całą Europę w po wszystkim tworzymy nowe Cesarstwo Rzymsko Polskie xd
@blakkudium @Bolton
1
@Eklerek i Wilno
3
@BorzyKrzys albo sam @Frimpong
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@July_6_BcN też miałem raz pomalowanego paznokcia jak sie młotkiem uderzyłem w palec xd
1
@July_6_BcN Wisła dzieli te strefy? xd
@lithotripter ale on wybiera się do ciebie
0
@lithotripter zostaw kluczyki pod nadkolem a twój problem zniknie
4
@mekston @macio_944 w ryk i okej
@blakkudium @heniusss
3
@Popitek12 ale po co ty grasz z General Motors? Bilet na wyścig F1 chcesz wygrać?
@blakkudium @mekston
3
@Czajka90 najlepszy mecz za czasów Artety, tyle
7
@Luciano99 ale Arteta wam siadł na psychikę i okej
https://zapodaj.net/images/76aa01d0f3677.png
@Eklerek @Czajka90 @blakkudium @majkiii
2
@Frimpong tam też przegrasz
@blakkudium