Kengo
Dołączył/a: listopad 2019
ZasiedmioGóroGród
32 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pytanie czysto humorystyczne do fanów tenisa - czy gdyby John Isner grał w WTA jako jedyny facet to przez całą karierę chociaż raz straciłby swój serwis? :)
1
Football nie jest stresujący.
Bastian Schweinsteiger, lat 39:
https://cdn.corrieredellosport.it/img/1238/619/2022/12/17/200441213-cf6bc31e-faea-4823-bfb3-a63bd63b530a.jpg
2
Z każdym tygodniem, z każdym następnym meczem łapę się na tym, że co raz więcej wymagam od Yamala, mimo że chłopak ma 16 lat. Tak wysokie oczekiwana rozbudził wśród kibiców. Szesnastolatek, który na najwyższym poziomie wykręca 6G + 8A i jeszcze dobrze spisuje się w defensywie. Jeśli jego kariery nie pokrzyżuje głowa albo kontuzje to te 200 milionów od PSG w przyszłości może okazać się żartem - tak jak ich próba kupienia sobie sukcesów w LM :]
0
@Mns21 Idealnie pasuje do waszego stylu ^^
0
@Kinginiesta JP na 100% mnie wspiera :D
0
@Kinginiesta To znaczy? Pierwszy raz słyszę taki zwrot.
0
@Kengo Bardzo rzadko gram wysokie handicapy u faworytów, ale tutaj muszę zrobić wyjątek.
2
@TaKeSe Ty! Wszystko pisane w pierwszej osobie. Zgadłem? :)
0
Propozycja na dziś:
Mecz: Bergen vs Elverum
Kategoria: Piłka ręczna
Liga: Norwegia
Godzina: 18:00
Typ: handicap punktowy -8.5 na Elverum po kursie ~@2.10
Dotychczasowa skuteczność: 21/37 (56,8%) przy średnim kursie ~@2.62
Dotychczasowa rentowność (yield/roi) = 48,8%
Link do poprzedniego wątku: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14304440#comment-14304440
Wszystkie typy są szczegółowo dokumentowane na blogu, do którego link mogę podesłać w wiadomości prywatnej. Oznaczenia: @Bunk420 @jedrek7000 @fcbarcafan19 @fanoflakers @mrboom @Krzysztof1987
Powodzenia!
3
Propozycja na dziś:
Mecz: Panathinaikos vs Olympiacos
Kategoria: Siatkówka
Liga: Grecja
Godzina: 17:00
Typ: handicap punktowy -3.5 na Olympiacos po kursie ~@2.05
Dotychczasowa skuteczność: 21/37 (56,8%) przy średnim kursie ~@2.62
Dotychczasowa rentowność (yield/roi) = 48,8%
Link do poprzedniego wątku: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14304440#comment-14304440
Wszystkie typy są szczegółowo dokumentowane na blogu, do którego link mogę podesłać w wiadomości prywatnej. Oznaczenia: @Bunk420 @jedrek7000 @fcbarcafan19 @fanoflakers @mrboom @Krzysztof1987
Powodzenia!
1
To może taki Bayern, od którego już nic nikt nie oczekuje niespodzianie ich wyeliminuje? Ja właśnie w Bawarczykach upatrywałem największą wartość w wygraniu LM (przed dwumeczem z Arsenalem kursy na to zdarzenie wynosiły ~@8).
0
@MarianekFCB To tylko ironia, spokojnie. Co więcej nam zostało? :D
0
Coś czuję, że tam 30 srebrników od każdego zawodnika Los Blancos spadło na tacę przed meczem :)
3
This is sick!
Wd średnich na podstawie statystyk MCI powinno prowadzić ~4:1.
Ktoś wie do kiedy jest termin ważności tego paktu z diabłem Los Blancos?
0
To jest na prawdę niesamowite jakim potworem jest obecnie MCI pod każdym względem. Wachlarz kombinacji taktycznych, profili zawodników, szybkość, warunki fizyczne, dynamika, technika użytkowa. Jedyny sposób na awans Realu to awans w stylu... Realu, po golu z niczego lub po karnych.
6
Powtórzę to jeszcze raz: czerwona kartka to był jedyny scenariusz, w którym PSG mogło awansować.
Komentatorzy pieprzyli głupoty niesamowicie. Mbappe to odżył dopiero w ostatnim kwadransie drugiego meczu, kiedy grali w przewadze i wynik był już przesądzony. Tyle go widzieli przez te 180 minut.
Szkoda tego dzisiejszego wieczoru, bo do momentu czerwonej kartki Barca w tym dwumeczu po prostu była widocznie lepsza i zasługiwała na awans.
4
Ta czerwona kartka to jedyny scenariusz, w którym PSG mogłoby awansować...
0
Kursy oraz ich trend wskazują na ofensywny mecz z obu stron ze wskazaniem na Barcelonę (60:40) w tym meczu oraz na awans gospodarzy (80%). Jak się spojrzy na obie podstawowe jedenastki - z góry można rzec, że będzie co oglądać.
Vamos Barca!
4
Kobiece UFC :D
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2024/04/sxbldy4j9UyuMUPY0xg7DQPAKebvocyk.mp4
4
Kto się budzi obok takiego "niedźwiadka" o poranku? :)
11
To już nawet nie jest mikrokawalerka tylko klatka.
Już w Piątym Elemencie Bruce Willis miał lepiej :)
15
Cole Palmer załadował hattricka, a następnie wywalczył karnego i kto mu próbował go zwinąć? Madueke i Jackson.
Przypadek? Nie sądzę :)
0
Jaka jest różnica pomiędzy dzieciakami i ziemniakiem?
Jakieś 140 kalorii.
2
Arthur Melo strzelił tylko jednego gola w oficjalnych rozgrywkach klubowych od sezonu 20/21.
A takie ładne kółeczka u nas kręcił :)
9
Mam nadzieję, że nie spotkają się "on the streets" :D
0
@macio_944 Chcesz mi powiedzieć, że w ciągu roku ta gra jeszcze nie wyjdzie?
Moja cierpliwość po raz kolejny wystawiona na próbę...
1
Też mieliście taki feeling przed tym strzałem Dembele, że to będzie gol? Trochę takich bramek u nas załadował. Zwód na raz i mocny strzał z ostrego kąta pod poprzeczkę. On nie strzela z łatwych pozycji :)
1
"Dowód na to, że matematyka jest rasistowska: stoi przed wami 6 ludzi - 3 białych, 2 azjatów, 1 czarny.
Jeden z nich jest przestępcą. Którego byście wskazali?"
Takie czasy, że logika jest nazywana rasizmem :)
0
@Kengo Na blogu podałem te typy z handicapami -1.50 po kursach ~3.1/3.9 i także oba weszły. Baseball mi się zrewanżował za te ostatnie dwa odwołane mecze z rzędu :]
0
@tbas Naszym podstawowym założeniem jest zaufanie w defensywie i rozpoczynanie rozegrania od bramkarza. To widoczne było aż zanadto we wczorajszym meczu. MaTS miał przyn. 5 znakomitych długich pasów po ziemi (przecinających pressing rywali) do naszych pomocników w środku boiska. Wyglądało to fenomenalnie.