Kengo
Dołączył/a: listopad 2019
ZasiedmioGóroGród
32 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Roni/VEB Często się trafiają 4 pod rząd ?
0
Zna się ktoś na baseball'u ? Ile drużyny meczy z rzędu mogą ze sobą rozegrać w rundzie zasadniczej ? Ostatnio kumpel namówił mnie na mecz Miami Marlins z Pirates i był to już ich czwarty mecz z rzędu w ciągu trzech dni.
0
Ktoś oglądający to za darmo na streamie mógł się poczuć oszukany, a co dopiero ludzie, którzy płacili 50$ za zobaczenie tej walki XD
58
@NaFazieHitman Prawdopodobnie nic innego w świecie klubowej piłki nożnej nie przyniosłoby mi więcej satysfakcji niż Barca gromiąca w dwumeczu PSG w przyszłym sezonie LM i Leo notujący hattricka. Może wtedy znowu mielibyśmy okazję zobaczyć ten piękny szczękościsk Nasser'a :]
https://images-cdn.9gag.com/photo/aeMY08b_700b.jpg
32
Ktoś to powinien pokazać Hajcie przed tym, jak się facet skompromitował wypowiedziami o Zielińskim (chociaż znając jego logikę mogłoby to i tak nic nie dać).
https://x.com/LukaszNews/status/1401521531558285320
3
W Fortunie jest okazja by wytypować Euro 2020 za darmo (awanse kolejno z grup, drabinka turniejowa + dokładny wynik finału). Pula nagród za poprawne wytypowanie = 1 000 000 EURO (dzielone przez ew. zwycięzców) + dodatkowe nagrody za dobre wytypowanie awansów z grup.
Ktoś tam wcześniej wspominał o sposobach zarobienia przez internet ... nie ma za co :]
Ryzyko zerowe, a szanse na wygraną kilkanaście razy większe niż w Totolotku :D
15
Żadnego wypełniania czy leczenia kanałowego. Ząb boli ? Ząb robi out !
https://x.com/Iearnhistory/status/1401366722477576192
4
Pochettino już od dawna zabiegał o Wijnaldum'a (jeszcze za czasów pracy w Spurs). PSG wiedząc o naszych kłopotach finansowych postanowiło podwoić ofertę Barcy. Ma to być zemsta za transfer de Jonga.
Jeśli to ma być zemsta to powiem tak (albo raczej zareaguję): XDD
1
Dzisiejsza moda, nic dodać nic ująć :]
https://x.com/VIPMaxwell/status/1400722913851068416
2
@Rewolucja123 A skąd wiesz na ile Ronald się go słucha ? Ciężko powiedzieć coś o jego pracy, bo nie jest ona zbyt transparentna.
1
@Homeopata8989 Widać, że piłka robi do niego maślane oczy. Momentami przypomina mi Don Andresa ... momentami.
0
@Ghazul3293 Bardzo dobrze, a u Ciebie ? Krówki wypasane czy zwiedzają okoliczne kioski ? :D
45
De Ligt - charyzma, walczak, szybkość, warunki fizyczne, nieograniczony potencjał. Nawet w Juve, które przeżywa kryzys i wymagana jest tam rewolucja facet notuje 0,12 udziału w bramce na mecz.
Jak to pięknie by wyglądało. Chyba bym zbudował Laporcie pomnik na podwórku :D
https://mobile.twitter.com/_BarcaInfo/status/1400778257524535300
9
Przynajmniej 3 mln trafią do Barcy za % od przyszłej sprzedaży. Szkoda chłopaka, bo mógłby się przyzwoicie odnaleźć w układance Koeman'a na wahadle.
1
Razi mnie ludzka ignorancja skierowana w stronę Jordiego Cruyffa i typowe dla nas 'nie wiem, więc się wypowiem'. Radziłbym kilku osobom pomyśleć logicznie, czy Laporta brałby kogoś za samo nazwisko by współpracował z takimi osobistościami jak Alemany czy Planes, a także prześledzić jego dotychczasowe osiągnięcia w dyrekcjach sportowych, m.in. w Maccabi czy AEK'u. Warto poczytać o tym, jak dzięki mądrym decyzjom odmienił te kluby i jak jest szanowany przez ich kibiców.
4
@MesQueUnClub96 Jest główną faworytką. Mam nadzieję. W końcu wzoruje się na Nadalu :D
4
@MessInTheClub Warto sobie przypomnieć choćby dla samej Monici Belucci :D
11
Iga Świątek jest niesamowita ! Straciła tylko 7 gemów w ostatnich trzech meczach, które wygrała śr. różnicą 10 gemów. Szaleństwo [...]
0
@BulaKG Wiesz, że każda moneta ma dwie strony ? Kto wtedy prowadził United i jak to robił ? Memphis był wtedy młodziakiem rzuconym na głęboką wodę. Może Lyon do najsilniejszych drużyn nie należy, ale potrafili w zeszłym sezonie wyeliminować Juventus i The Citizens z LM. Tak na marginesie Depay świetnie sobie radził w LM w ostatnich dwóch sezonach. Mnóstwo wykreowanych szans, 11 pkt w kanadyjce, ponad dwa kluczowe podania na 90 min.
9
Coś wyczuwam chęć zostawienia sobie pewnej furtki przed Memphis'a. Może to tylko zbieg okoliczności, ale krótki kontrakt + niska klauzula, a facet do 30-stki się jeszcze nie zbliża.
3
@sendesara Procentowa skuteczność wykorzystywania nadarzających się okazji do strzelenia gola. Mbappe ma więcej takich okazji (gra w znacznie silniejszej drużynie) i rozegrał więcej minut to też ma więcej goli na koncie, ale % skuteczności mają bardzo podobny.
7
W ciągu ostatnich dwóch sezonów ligowych Depay zanotował (w przeliczeniu na 90min.):
• 0.85 xG/A;
• 1.00 udziału w bramce;
• 30 goli strzelonych z xG wartego 20,82 !
Transfer za free z relatywnie niską pensją piłkarza 27-letniego. Niesamowite statystyki (nawet jak na Ligue 1). Skuteczność na poziomie Mbappe. Mam nadzieję, że już w poniedziałek zobaczymy jego prezentację.
Potencjalny strzał w '10'. Przyszłość jak zwykle zweryfikuje, aczkolwiek nie wiem, co musiałoby się stać byśmy stracili na tym transferze.
0
@Coutinho007 To nie wyścig, ale fakt faktem że Joan nieźle sobie radzi, aż mam ochotę postawić mu kolejkę :]
27
Jestem fanem kreatywności baristów :D
https://x.com/VIPMaxwell/status/1400418869815152645
22
Z taką skutecznością, jaką posiadał przed kontuzją spokojnie mógł wykręcić w tym sezonie double-double. Wracaj do zdrowia złoty chłopcze !
16
https://x.com/KaszubLGD/status/1400318093050748930
Dobre, dobre :D
20
Ależ akcja, ależ gol dwóch przyszłych piłkarzy Barcy :D
Wijnaldum (A)
Depay (G)
https://mobile.twitter.com/rdixhuiit/status/1400166664952594437
19
Równouprawnienie :D
https://x.com/VIPMaxwell/status/1400066336764616711
67
Mówi się, że blondynki są głupie [...]
https://x.com/maciek_67/status/1399816801010266112
7
W końcu Barca może mieć głębie składu. W ataku Dembele/Griezmann (przyn. jeden z nich na pewno zostanie) + Aguero + Fati + Leo (analizując wszystkie napływające informację można wysnuwać wniosek, że są dużo większe szanse, że zostanie) + Depay. W pomocy Wijnaldum + Busquest + Pedri + FdJ + Moriba. Do obrony dołącza Emerson i Garcia. Przydałby się jeszcze jeden solidny ŚO przy jednoczesnym wytransferowaniu Umtiti'ego/Pique/Lenglet. Jak na ten moment podchodzę do następnego sezonu optymistycznie chodź zostały jeszcze dwa miesiące.