0

Wypad z Felixem! Co on odpierdala!

1

Povzątek mamy zajebisty! Jak ktoś powie, że w tym momencie gramy słabo, to spadne z łóżka. Dziś po prostu takze ofensywny otwarty mecz. Cieszy jakość intensywności, oby poprawi si e z niedokładnośxią.

0

Felix ekstraklasa zaprasza!

0

@Pawel13sz Co w taktyce jdst źle powiddź mi? Najpierw to niech nasi piłkarze zaczną dokładnie podawać.

0

@JaCules1211 Raphinha psuję wsystkie sytuacje. Cl tkiego zrobił Pedri?

1

Nasi skrzydłowi poziom Cadiz. Jak my mamy z nimi grać na takim poziomie? hah To wina Xaviego, że Raphinha takie podanie jebie? Czy w pustą bramkę nie trafia? Obrońca Porto zrobił jak dziecko. Felix tak samo wszystko. jebie. Nie się kurwą oczą od Cancelo! i 17 latka swojej roboty. Raphinha to powinien gqrać na obtonie.

Gdyby dziś nasi skrzydłowi byli na poziomie to byłoby 3-1. Nie wiem co wy chcecie od Xaviego w tym meczu. Na pewno nie jest dziś problem taktyki, nasi piłkarze owidentnie rovią wszysto za szybko z dużą niedokładności i chaosem. Poza tym Gundogan i de Jong po prostu słabo. Pedri dwa keeatywne podania czy jedno? Kounde wygląda jak dziecko we mgle.

Ma pewno widać dziś chęć do wygrania! Vamos Barca!

0

Boże de Jong. Dajcie nam spokój kur..

0

Ja nie wiem czemu ludzie pieprzą, że Koeman niał gorszy skład od Xaviego. To, że nie miał drugiego sezonu od początku to już problem tego, ze dał dupy, Xavi zasłyżuł na drugi, i obecny, wyciągnał nas w piękny sposób na wicemistrza, a potem zdobył mistrza, tera z poczekajmy do końca i zobaczymy, dopiero ninęła 1/3.

Porównajmy 1 sezon Koemana z 1 sezonem Xaviego (pamiętajmy, że Xavi zaczynał od burdelu po Holendrze, bez swojego przygotowania do sezonu). Skoczył na dugim miejscu bez Messiego, Koeman na trzecim z Leo. I pamiętajmy także, że Koeman pracuję jako trener 3x dłużej, znacznie większe doświadczenie. Koeman wyszedł z grupy ale miał grupę od zera, a Xavi chyba od 4 kolejki.
---
Ofensywa Holendra - Messi!!!, Griezmann, Dembele, Fati (piękny i świeżutki), Coutinho (robił w ofensywie 3 x więcęj niż nasze Rekiny. Do tego Rudzielec sam nie chciał Suareza (a spokojnie mając obok Messiego dałby więcęj niż Lewy czy de Jong lub Auba ) więc to jego poblem. Suarez dał mistrza Atletico.

Atak Hiszpana - Depay, De Jong, Dembele , Fati (po kontuzji), Abde, Torres, Auba, Adama (pół sezonu). A i Ronaldo Duński

Ktoś mi powie, że Xavi miał lepzy atak? Chyba w snach!
---
Pomoc Holendra - Busquets, de Jong (totalnie go spierdolił), Pedri, Pjanic, Puiq, Moriba (wejście niczym Fermin) potem okazał się debilem.

Pomoc Hiszpana - Busquets, de Jong, Gavi, Pedri, Nico, Puig

Xavi praktycznie tylko miał przewagę w postaci Gaviego. to ma być taka lepsza pomoc? ;D
--
Obrona Holendra - Alba, Firpo, Roberto, Dest, Pique, Lenglet, Araujo, Mingueza, Umtiti.

Obrona Hiszpana: Uwaga! Różniła się tym , że był Garcia i zamiast Firpo, Balde, oboje mieli Albę. Aa no i Alves.
---

Jakim cudem Koeman miał lepszy skład? A te statystyki Maciek niech se schowa. Messi to potężny handicap wygranych i goli! Czemu akurat 50? a nie 100? ;)

Pewnie o kimś zapomnuałem lub niepotrzebnie dodałem. No chyba, że też wszystko pokeęciłem, bo ja słaba pamięć. Oby też była ma błędów, ale nie łatwo mi pisać, steruję specjalnym urządzeniem.

0

Rozwala mnie porównywanie Xaviego do Koemana XD

1

@DonCarletto Koeman miał Leo , Xavi ma Lewego. Zamykam!

0

@Emhyr Jaki to fajny murzynek?

0

https://www.facebook.com/photo/?fbid=122107183970118552&set=gm.1090374365314361&idorvanity=657651645253304
Czyli Kempes też jest Bogiem? Oczywoście pierwzy i najważniejszy to Messi.

0

@MesQueUnClub_87 Kto wtedy trenował gdy miał znakomity? Ogólnie tak sobie analizuję pierwszy sezon Koemana i on zagrał 51 spotkań w 2020 u niego. Masakra! Szkoda, źe Koeman odstrzelił Todibo, wtedy mógłby grać Araujo/Pique (dużo kontuzji) Todibo. No chyba, że wszystko pomyliłem.

Mega szacun za taką pamięć, ;)

0

Wow! Nie spodziewałem się, że Lenglet grał w Barcelonie od 2018, ale ten czas zapieradala! Pamięta ktoś kiedy Clement się nam zepsuł? W pierwxzyw sezonie Koemana był już parodystą?

0

@DaPidejpi Fartownie, tak fartownie grali świetny futbol. :D Placek bo nie wyszło mu z niemcami. poza tym trener kadry i klubu to nie to sami. Chyba zwariowałeś z tym plackiem.

0

@Safrani Ale ja tylko pytam. To czy hyłiby stać czy nie to i ja nie wiemy.

1

A może Hans-Dieter Flick?

0

@escarabajo Romeu

2

@AmigoBlancos W twoim komentarzy tylko to nie potrzebne "Klasyczny Leo Messi z lat gry dla Barcy". Bramki jak najbardziej w stylu Leo, ten pierwszy gol to coż pięknego, i nie ma tu zmnaczenia jaki rywal. Drugi też fajny, choć to ile miał miejsca to kryminał obronyn Cadizu. Nasi skrzydłowi to nigdy nie pójdą tak w obronę, no może dzieciaczek Lamine ;)

1

Proponowałbtym jutro naszym gwiazdeczką strzelić sobie samobója w 30 sek, to przynajmniej od początku meczu będą zapierdalać, no chyba, że Xavi im zabroni.

0

@Firestone Żebyś się nie zdziwił. Czyli meczu nie będziesz oglądać?

0

@AmigoBlancos Jak piłkarzyką bdzie się chciało to się nie obawiam.

1

@Gall No mam takie same zdanie, równie dobrze za kilka ulat może wyjść, że Xavi jest lelszy od Xabiego. Niech pójdzie do witelkiego klubu jak Xavi i zdobędzie mkstrza wtedy pogadamy. To, że Alonso wygrywa ciąglę po 3-0 i gra ładny futbol to nie wyznaczni,, że będzie drugim Guardiolą.

1

@barcelonaLM Cholernie szkoda, że tych piłkarzy których chciał Xavi okazali się po prostu nirwypałami (nie wszyscy), a to nie jest wina Xaviego. Z Raphinha i Torresem przyszłości nie ma sensu budować, oby ppzynajmniej Gundogan odpalił.

Fajnie też , że Xavi potrafił odbudować piłkarza, tak jak de Jonga czy dostrzec takiego Fermina. To gadanie, że przy Xavim każdy piłkarz obniża loty lub stoi w miejscu jest niesprawiedliwe.

Jeszcze co do początku Xaviego to cholernie szkoda, że do Barcy nie przyszedł z jakiegoś średniaka czy to hiszpańskiego czy włoskiego, a to byłoby mega ważne. Jak nawet dojedzie do zwolnienia Xaviego to będę bardzo ciekaw jego dalszej kariery. Bardzo chętnie bym go zobaczył w jakimś Fulham, Wolsfburgu czy Lazio, jak dla mnie nadal nma potencjał na dobrego jak i nie świetnego trenera. On na poważnie trenuję 3 lata i już ma mistrzostwo. Nie każdy trener od razu musi zachwycać. Równie dobrze Alonso może początek mieć kapitalny a za kilka lat okaże się, że w dużym klubie nie daję rady.

0

@barcelonaLM A zyskał np. co?

1

@BulaKG Właśnie sporo osób tego nie pamięta. Pewnie gdyby nie Xavi skończylibyśmy poza 4 a wtedy to byłby totalny dramat i na takich piłkarza o Kounde i Lewym (mimo wszystko Lewy dużo pomógł) moglibyśmy zapomnie tak jak o mistrzostwie. Mam nadzirję, że jak na koniec okażę się, że Xavi nie dał rady to będzie nadal taką samą legendą dla ludzi. Może przesadzam, ale wydaję mi się niektórzy przesadzają z takż ostrą jazdą skierowaną do niego.

1

@David_Beckham Nie rozumiem twojej odpowiedzi ;) Mi chodzi tylko o to czy w dalszej przdyszłości ludzie będą bardziej pamiętać Xaviego jako trenera parodystę czy genialnego piłkarza. Coś masz na myśli z tym Koemanem apropo mojego pytania.. Może ja już o tej godz nie myśle.

0

@Herbert Jak Xavi w tym roku nic nie wygra to Laporta go nie zostawi. To czy teraz ma do niego zaufanie czy nie i tak ma małe znaczenie, zwalnianie teraz Xaviego już byłoby bez sensu, nie da mu Laporta to zrozumienie teraz czy ma zaufajnie czy nie.

0

Przypuśćmy za te 15 lat będziecie pamiętać bardziej Xw9viego jakjio trenera Barcy czy piłkarza? Przez ten słaby etap jako trener Barcy stracicie do niego trochę na uwielbieniu? Bo pewnie wieku osób tutaj Xavi był ulubionym piłkarzem. Ogólnie to kompletnie nie potrzebnie poszedł w trenerkę.

1

@vangoor Jesli chodzi o ten sezon to nie ma nic.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?