0

Przydały by się zmiany ale z drugiej strony to nie jest przeciwnik z dołu tabeli.

0

Oby nie wróciła do wydawania kasy na niepotrzebnych zawodników. Transfery 100 mln plus nam nie służą. Obecnie tylko Halland i Lautaro Martinez są graczami za których 100 mln można dać. Potrzebna będzie nowa 9 za Roberta któremu zostanie jeszcze rok kontraktu.

0

Jak ta piłka nie chce wejść.

0

Adolf H myśli jak tu podbić Europę.

0

Bramkarza pojebało

0

Dobrze że nie było z tego bramki. Wałek się nie udał.

0

Nottingham brama

0

@Lucyfffer Budżet mam mały ale tez nie chce 32 bo taki dam do mniejszego pokoju .

3

@Kapitan hawk To niech nie wchodzą . Jak nie będą widzieć to nie będzie bolało.

0

Potrzebuje tv do 1300 zł min 40 cali. Przeprowadzam się na nowe mieszkanie wiec na razie bez szaleństw. Polecacie coś niedrogiego ?

0

@mielniczas Gdyby te pieniądze wtedy Barca zaoszczędziła to nie byłaby w takim bagnie . A zamiast czekać na decyzję Nwymara mogli wcześniej się zabezpieczyć i by nie wydali takich pieniędzy .

0

To że jest to top obrońca nikt nie ma wątpliwości ale częste kontuzję ,jego zachowanie po krytyce spotkania z PSG oraz niechęć do przedłużenia kontraktu powoduje krytykę. Każdemu błędy się zdarzają i kibice to rozumieją ale zrobił niezdrową atmosferę .

0

@gaq Myszlisz że go to ruszy że spędzi czas na trybunach ? Ile już miesiącu jest na l4 bo nie chce przejść operacji. W ostatnim roku to zrobi dopiero żeby potem odejść zdrowy za darmo.

0

@KrychaFCB i wygrali coś w Anglii albo Europie ? To że wydają nie znaczy że z głową.

15

@betonito Na Norwegu zarobili . Wtopa to on nie był tylko potrzebował ogrania. Zobacz jak radzi sobie w Arenalu . Ja chcę żeby każda wtopa Barcelony była jak Bale .

0

@KrwawiaceoczyVEB Gdzie Nico A gdzie Musiala. Oczywiście że Niemiec będzie lepszym rozwiązaniem. Tylko kasę trzeba załatwić.

16

Xavi na wszystkie problemy tak Font mówił. Każdy widzi co z tego wyszło. Ja Laporty nie bronię ale Font tylko mówi co jest a rozwiązań nie widać. W klubie jest burdel i jeszcze pewnie z 2 lata minie nim Barcelona będzie mogła sobie pozwolić na spokojne transfery. Jednak przez te braki gotówki zaczęliśmy ponownie korzystać ze szkółki co wychodzi na duży plus. A umowa z Nike może nie jest taka korzystna i Laporta planuje przeczekać i podpisać z kimś innym np Puma.

0

Dobrze mu na L4 . Pewnie podda się operacji w ostatnim roku kontraktu aby być gotów w nowym klubie .

1

@AFA W Tottenhamie i tak nic nie wygra więc dla niego lepiej żeby odszedł no ale nie do MU bo to teraz cyrk.

1

@visca_josef Żeby w Barcelonie wypadali tylko na 10 dni po kadrze to trenerzy i kibice byliby szczęśliwi .

10

@preemo Tam też trzeba umieć grać.

1

Wszedł Świder i będzie bramka. Tylko nie wiadomo czy dla nas.

13

Dobrze Yamal schodzi . Jest woda na boisku to Rekin wchodzi.

0

Ten napastnik Spotingu jest niemożliwy. Czy można powiedzieć że jest następcą Zlatana w kadrze ?Dziwne że nie zmienił klubu już w tym okienku.

3

Pedri schodzi .

0

Yamal miałby kolejna asystę. Ten chłopak zrobi chore liczby jak tak dalej będzie się rozwijał.

0

@tristan87 Nie ma się do czego dojebać

0

@BORO_12 On i Francuz nie mogą być razem w drużynie. To tak jakby Ronaldo i Messi mieli być w jednej drużynie gdy obaj rywalizowali o ZP. To się nie uda i Norweg to wie . Jeśli Barcelona by nie miała długów to byłby idealny. A jak nie to został bym w najlepszej lidze i w MC . Nikt nie powiedział że Pep odejdzie na 100 % .

0

@marcin62 Masz rację jego to nie obchodzi. Pedri i Gavi są przykładami .

3

@BORO_12 Jeśli chce w przyszłości zdobyć ZP to nie pójdzie do Realu. Tam jest już żółw który też chce ZP no i VJ.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?