1

Sprzedać w zimie Pena i pozyskać bramkarza Las Palmas. I tym samym bedziemy mieli dwóch dobrych bramkarzy za małe pieniądze. Po tych kontuzjach kolan to gdyby była oferta to sprzedać Niemca .

1

Zostawny ręcznik będzie to samo.

1

Wszyscy chcieli zmiany to Pan Hansi Flick zrobił zmiany. W sumie mocno zaskoczył taka ilością rezerwowych . Po zwycięstwo .

1

@mmaciass Jeszcze wtedy był chudy .

0

@sergio5 Gdyby był dobrym trenerem nie dostał by 5-1 .

0

@Magicc89PL Ale pierwsza drużyna Barcelony z Niemcem ma trzech bramkarzy. Nie ma to sensu skoro i tak wszystko gra jeden. Dawniej dzielili się rozgrywkami np Bravo i Mats , Valdes i Pinto a w tej chwili drugi bramkarz nie gra . Trzeba mieć dwóch bramkarzy którzy maja podobne umiejętności a nie jednego top a drugi flop.

0

Dogadać się z Las Palmas i brać Valles a jak nie to Wojtka .

1

@BulaKG Tak ale w takiej sytuacji można podpisać kogoś albo bez kontraktu albo z ligi hiszpańskiej . Po sezonie trzeba ruszyć po bramkarza, w zimowym okienku nie ma szans.

3

@FCB_dimiC A potem do innego klubu .

0

@KrychaFCB Daj mu czas, dziś zrobił asystę mimo że nie grał od pierwszej minuty .

0

Niech go zdejmie albo niech mu nie podają piłki

1

Bezlitośni 5-1!!!

1

@Kapitan hawk no i wykrakałes

4

"Torre nic nie daje "
Odpowiada asysta i brama.

0

Co oni robią? Byli prawie w polu karnym przeciwnika to wycofali do bramkarza .

0

Szkoda Marca. To jest koszmar dla piłkarza . Barcelona nie ma bramkarza bo Inaki jest nijaki. Jest ktoś na rynku wolny Jeszcze?

4

Lewandowski. Brawo Pablo za asystę.

0

Pan z numerem 24 to niech zejdzie. Nerwowy, zagubiony na boisku i nie ma 10 minut a już przez jego błąd była okazja dla rywali . Casado wróć!

0

Grać teraz na niego i dostanie druga

1

@WiernyKibic111 Jak już mamy zmieniać to np bramkarz Porto Diogo Costa . Pierwszy bramkarz reprezentacji, 25 lat , słaby nie jest. Albo nasz rodak Marcin Bułka który jest rok młodszy A też sobie dobrze radzi.

30

Wróciła radość z oglądania Barcelony.

0

Tydzień jest do zaakceptowania ale powinien go zmienić od razu po trzeciej bramce .

0

Gra trochę siadła bez Olmo .

2

Po co to było? Pewny wynik i ryzyko kontuzji .

0

Zmiana Yamala i Roberta. Pierwszy gra magię i należy mu się odpoczynek A Robert jakby był w reprezentacji .

0

Dobrze że Nico chciał zostać bo prawdopodobnie nie bylo by Olmo. Przyznaję się że uważałem że to niepotrzebny transfer. Dobrze że inni wiedzą lepiej.

0

@ElKamil Jak specjalni to nic nie poradzisz .

0

@reloaded To by Madryt nabijał karne

0

Yamalek ma to coś.

0

@333tricampeones333 według transfermarkt jego główna pozycja to środkowy napastnik .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?