Kamil689
Dołączył/a: sierpień 2012
Tarnów
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Sprzedać w zimie Pena i pozyskać bramkarza Las Palmas. I tym samym bedziemy mieli dwóch dobrych bramkarzy za małe pieniądze. Po tych kontuzjach kolan to gdyby była oferta to sprzedać Niemca .
1
Zostawny ręcznik będzie to samo.
1
Wszyscy chcieli zmiany to Pan Hansi Flick zrobił zmiany. W sumie mocno zaskoczył taka ilością rezerwowych . Po zwycięstwo .
1
@mmaciass Jeszcze wtedy był chudy .
0
@sergio5 Gdyby był dobrym trenerem nie dostał by 5-1 .
0
@Magicc89PL Ale pierwsza drużyna Barcelony z Niemcem ma trzech bramkarzy. Nie ma to sensu skoro i tak wszystko gra jeden. Dawniej dzielili się rozgrywkami np Bravo i Mats , Valdes i Pinto a w tej chwili drugi bramkarz nie gra . Trzeba mieć dwóch bramkarzy którzy maja podobne umiejętności a nie jednego top a drugi flop.
0
Dogadać się z Las Palmas i brać Valles a jak nie to Wojtka .
1
@BulaKG Tak ale w takiej sytuacji można podpisać kogoś albo bez kontraktu albo z ligi hiszpańskiej . Po sezonie trzeba ruszyć po bramkarza, w zimowym okienku nie ma szans.
3
@FCB_dimiC A potem do innego klubu .
0
@KrychaFCB Daj mu czas, dziś zrobił asystę mimo że nie grał od pierwszej minuty .
0
Niech go zdejmie albo niech mu nie podają piłki
1
Bezlitośni 5-1!!!
1
@Kapitan hawk no i wykrakałes
4
"Torre nic nie daje "
Odpowiada asysta i brama.
0
Co oni robią? Byli prawie w polu karnym przeciwnika to wycofali do bramkarza .
0
Szkoda Marca. To jest koszmar dla piłkarza . Barcelona nie ma bramkarza bo Inaki jest nijaki. Jest ktoś na rynku wolny Jeszcze?
4
Lewandowski. Brawo Pablo za asystę.
0
Pan z numerem 24 to niech zejdzie. Nerwowy, zagubiony na boisku i nie ma 10 minut a już przez jego błąd była okazja dla rywali . Casado wróć!
0
Grać teraz na niego i dostanie druga
1
@WiernyKibic111 Jak już mamy zmieniać to np bramkarz Porto Diogo Costa . Pierwszy bramkarz reprezentacji, 25 lat , słaby nie jest. Albo nasz rodak Marcin Bułka który jest rok młodszy A też sobie dobrze radzi.
30
Wróciła radość z oglądania Barcelony.
0
Tydzień jest do zaakceptowania ale powinien go zmienić od razu po trzeciej bramce .
0
Gra trochę siadła bez Olmo .
2
Po co to było? Pewny wynik i ryzyko kontuzji .
0
Zmiana Yamala i Roberta. Pierwszy gra magię i należy mu się odpoczynek A Robert jakby był w reprezentacji .
0
Dobrze że Nico chciał zostać bo prawdopodobnie nie bylo by Olmo. Przyznaję się że uważałem że to niepotrzebny transfer. Dobrze że inni wiedzą lepiej.
0
@ElKamil Jak specjalni to nic nie poradzisz .
0
@reloaded To by Madryt nabijał karne
0
Yamalek ma to coś.
0
@333tricampeones333 według transfermarkt jego główna pozycja to środkowy napastnik .