3

@AmigoBlancos lucas kopnie 2 razy na główkę i się prześlizgną

4

@paweldunajecfcb załóż okulary ekspercie internetowy. Już były sędzia napisał, ze to skandal i to mi wystarczy.

3

@Rewolucja123 musisz zrobić!

6

@jordus100 a ty nie mogłeś zwyczajnie się zamknąć zamiast pisać tak durne komentarze?

22

@LeoMessiah jeśli wygrałby copa america, la ligę i puchar króla i Bayern nie wygrałby Lm to tak

0

@JimMorrisonFCB dla mnie to oni grają jak drużyna środka tabeli a nie końcówki

14

Dalej się dziwie jakim cudem Huesca jest ostatnia w lidze. Bardzo szkoda jakby tak ładnie grająca drużyna spadła

2

Odbijają się od Araujo jak od ściany

4

Oscarito proszę państwa

2

Powiedzcie mi o co tu chodzi? Mir stoi metr od bocznego sędziego taranuje albe i co? Nic

2

@itmustbejoke najgorszy sędzia

2

Nawet na śmietankowe beka z karnego

6

Sędziowie w Hiszpanii to największe czuby na świecie

1

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

0

Bramka Griezmanna? Ocena?
3

8

Griezmann właśnie odebrał piłkę. Ocena?
8

0

@kamiVeB a co nie? Książkowa czerwona karta wejście wyprostowana noga w nogę rywala. Pewnie jakby messi poturlal się pare razy i polezal to by była czerwona

1

Chłop wchodzi wyprostowana noga a var gdzie?

1

Przecież to czerwona jest do uja?

9

Król jest tylko jeden!

3

Hazard wypada na 4-6 tygodni

1

@Thomas99PL myśle, ze zostanie w juve do 50 i nastuka kilkanaście trypletów

1

@DonMatteo901 ale przecież on jest słaby bo nie gra w city

0

@socha ale skoro nie mamy super skrzydłowego w ekstraklasie to czemu ma powoływać kogoś innego na sile skoro żaden nie wzniesie naszej kadry na wyższy poziom?

2

@PRINSU grał w dorosłej ale widocznie jest potrzebny w u21

11

@BarcaInfo No to nici z Haalanda :(

0

@Coutinho007 tak tylko mówisz teraz o Firpo, który w momencie transferu do nas był top 3 lewych obrońców ligi wiec transfer jak najbardziej zrozumiały

0

@socha ta tylko, ze jakbyś mi kazał wymienić zawodników młodych, których powołałbym do kadry Hiszpanii to bym ci wielu wymienił, a jakbyś zapytał mnie jakich do Polski to wymieniłbym ci może max 1. To jest ta różnica

1

@Coutinho007 a jak dla mnie Emerson to idealne uzupełnienie Desta i jeden jak i drugi ma ogromny potencjał na klasowego po

1

@Coutinho007 przypominam, ze Alba się starzeje i przydałoby się znaleźć jakiegoś zastępcę. Nie wiem czemu mówimy tu o cucu skoro on i tak do nas nie przyjdzie bo chce grać. Dla młodych piłkarzy siedzenie na ławce nie jest zbytnio opłacalne. Powinnismy sprowadzić Gaye bo to najlepsza okazja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?