1

@MessiForeverTheBest chyba zasnął w trakcie transmisji.

1

@PepGuardiola1971 istniał.

1

@KrychaFCB No i podobasz mnie się.

5

Nasz człowiek w Vigo.

1

@macio_944 im jest łatwiej, bo zawodnicy realu grają w każdym meczu.

1

@Faro po co jak i tak będzie spalony widmo?

2

Walkower dla sędziów!!!

6

No ja pier… XDDDDD

4

To mocniej trzeba, Pedrisiu…

4

Not hehe…

(15 znaków)

0

@Kazragore to nie patrz

3

@kanver_ 8 minut

1

@tomek8756 brzmi dobrze :D

1

@tomek8756 a miałabym Neapolitańskie czwartki?

3

@Vegeta88 słaby moment na żarty, ale kurczę dobre

5

@tomek8756 jak będę szukać pracy, to wpiszę sobie La Ramblę w CV i tytuł debiutu roku po 9 latach.

0

@Douglas13 ktoś zasłabł na trybunach

1

@ProMILs ja przez sekundę też

2

@Vegeta88 NFZ by tyle nie ogarnął

2

Tymczasem Adam Małysz rezygnuje ze stanowiska prezesa PZN.

@Criss18Barca

0

O piknie, cudownie… :/

0

Pedri, Pedri, Pedriiii!!!

0

@Nazio_87 ekstraklapy nie oglądali

8

FEEERAAN kurna do Pedriego graj!

3

@MirusAmisz Ja osobiście chyba lepiej bym się czuła przy facecie 174 niż 194 xd

1

@michaleu No kolejny…

2

@PatrychoO i widać kto ma na Was większy wpływ.
Jak ja napisałam, że do meczu wcinam truskawki, to krzyk bo CUKIER!!!! BO OWOCÓW NA NOC SIĘ NIE JE!!!

@clyde oddaję Ci oficjalnie pałeczkę przywództwa w stadzie

5

Vamoooos Barçaaaaa!!! ♥️

1

@Kgorecki2500 Ty nam powiedz jak przestaniesz

4

@Kgorecki2500 Pszczółka Maja, sobie lata, ooo…

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?