John_Doe
Dołączył/a: kwiecień 2021
Bliżej, niż myślisz...
8 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Stasiuburza Blondynka czy brunetka?
3
@barcanawieki Niech pali w swoim mieszkaniu. Skoro mu nie przeszkadza dym papierosowy w płucach, to i nie powinien mu przeszkadzać dym papierosowy w swoich czterech ścianach.
2
@Sergio5Busquets Zakaz palenia na balkonie byłby równie skuteczny, co mandat za nie sprzątanie po psie.
0
@igor69 Post Lebrona Jamesa dotyczy tego, co wydarzyło się wczoraj.
Patrz dyskusja:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9948605
7
Kozłować umi, ale z głową chyba coś nie tak...
https://zapodaj.net/ade5ed092e5b5.bmp.html
0
@igor69 Dziękuję, wzajemnie!!!
2
@Chakalaka Gratuluję wyrafinowanego gustu. Trzeba być sporym koneserem...
8
@Chakalaka Możesz analizować twitty "byłego premiera oraz byłego przewodniczącego Rady Europejskiej". Kwestia gustu...
8
Poseł PLATFORMY OBYWATELSKIEJ Robert KROPIWNICKI, który swego czasu zasłynął poprawką, na podstawie której wybrano dwóch sędziów TK "na zapas", w środę (21 kwiecień) był gościem Porannej rozmowy komercyjnej stacji radiowej.
Prowadzący program Robert Mazurek zapytał posła: „NIE CZUŁ PAN ZAŻENOWANIA OSTATNIO OGLĄDAJĄC, PATRZĄC NA ZDJĘCIA EWY KOPACZ ZE SMOLEŃSKA?” Poseł PO sprawnie uniknął odniesienia się do zachowania byłej premier odpowiadając: „Zażenowanie czuje tym, że wie Pan po 11-stu latach ciągle próbuje się tą kartą w jakiś sposób grać. To jest naprawdę żenujące. Że wyciąga się jakieś zdjęcia i mówi o to jest dowód. Na co? No, pytam, na co?!” Nie odpuszczając redaktor Mazurek jeszcze raz zapytał posła PO: „CZUŁ PAN ZAŻENOWANIE PATRZĄC NA TE ZDJĘCIA KIEDY OBOK LEŻĄ TRUPY W WORKACH, A PANI EWA KOPACZ POPIJA KAWĘ I POZUJE DO ZDJĘĆ z Rosjanami? Tak, po prostu zażenowanie.” Poseł PO ponownie nie chcąc podzielić się tym, co myśli o zachowaniu swojej partyjnej koleżanki, odpowiedział: „Naprawdę poczułem niesmak, że znowu wyciąga się kartę smoleńską i próbuje się tym, coś rozgrywać. To już jest naprawdę wręcz głupie!” Redaktor kontrował: „TO JUŻ NIE TEN, KTÓRY PIJE KAWKĘ, TYLKO TEN, KTÓRY TO POKAZUJE JEST SPRAWCĄ PAŃSKIEGO NIESMAKU, TAK? ROZUMIEM…” Redaktor Mazurek nie doczekawszy się poważnej odpowiedzi podsumował: „PAŃSKI NIESMAK WZBUDZA EWA STANKIEWICZ POKAZUJĄC TO, A NIE EWA KOPACZ!”
https://zapodaj.net/c2328616ad8dc.jpg.html
Prowadzący program Robert Mazurek zapytał o DZIEWIĘĆ MIESZKAŃ posła R. Kropiwnickiego. Dziewięć mieszkań wartych według oświadczeń posła prawie 2,2 mln PLN i ziemi wartej ponad 300 tyś. PLN. Na owe mieszkania poseł PO, jak sam twierdził w tej rozmowie, ZAROBIŁ zanim został posłem na sejm. R. Kropiwnicki przez 12 lat, od 2002 pracował w Agencji Rozwoju Regionalnego Arleg. W agencji, której był od 2003 roku prezesem, zarabiał zdaniem legnickiego portalu naszemiasto.pl 5,5 tyś. PLN miesięcznie netto. POPRAWCIE MNIE jeśli się mylę!!! 12 lat. Rok ma 12 miesięcy. Co miesiąc 5,5 tyś. PLN na rączkę:
12 x 12 x 5500 PLN = 792 000 PLN (bądź, jak komu wygodniej 792 tyś. PLN)
2,2 mln + 0,3 mln = 2,5 mln [PLN]
2,2 mln - 0,792 mln = 1,408 mln [PLN]
Przy założeniu, że poseł PO Robert Kropiwnicki PRZEZ 12 LAT NIC NIE PIŁ, NIC NIE JADŁ, NIE PŁACIŁ ZA ODZIEŻ, SPAŁ NA ULICY, NIE OPŁACAŁ ŻADNYCH OPŁAT, W SKRÓCIE NIE WYDAŁ ZŁAMANEGO GROSZA, na ów dziewięć mieszkań i tak brakłoby mu ponad 1,4 mln PLN. Zatem mam pytanie? KTÓRĄ UCZELNIĘ SKOŃCZYŁ ROBERT KROPIWNICKI? I CZY TĘ SAMĄ SZKOŁĘ UKOŃCZYŁ DANIEL OBAJTEK? XD
BONUS. Redaktor Mazurek pyta posła Kropiwnickiego: „CZY ZIOBRO też mógłby zmazać swoje winy i stać się szlachetnym i dobrym WOJOWNIKIEM O DEMOKRACJĘ gdyby się do Was przyłączył?” Tak, chodzi o tego Ziobrę, Ministra Sprawiedliwości Zbigniewa Ziobrę, którego od lat opozycja próbuje (bezskutecznie) postawić przed Trybunał Stanu. Odpowiedź posła R. Kropiwnickiego: „Każdy, kto pomoże zakończyć tę kadencję parlamentu na pewno odegra ważną rolę w polskiej polityce i polskiej historii.” XD
0
@Chakalaka Dlatego Kaczyński komentuje na twiterze każdy ruch, każde słowo któregokolwiek polityka partii "BYŁEGO premiera oraz BYŁEGO przewodniczącego Rady Europejskiej".
0
@Chakalaka Vide "BYŁY premier oraz BYŁY przewodniczący Rady Europejskiej (...)".
0
@Chakalaka W Twoim poście szalenie PODOBA mi się przymiotnik BYŁY pod adresem TUSKA. Bardzo aktualnie. Mam nadzieję, że ten jegomość więcej tych stanowisk sprawował nie będzie! Nie mniej zauważ, że skoro obóz polityczny DONALDA TUSKA PRZEGRAŁ 7 WYBORÓW Z RZĘDU, z partią pewnego pana z warszawskiego ŻOLIBORZA, to czy nie trafniej byłoby gdybyś pisał „NIEUDO**Y polityk Donald Tusk”. Taka sugestia... :)
0
@Junngeas W klasie? Rośnie się do 20- któregoś roku życia. Jest nadzieja! Z drugiej strony najlepsi piłkarze nie grzeszą wzrostem.
0
@Junngeas Wiek? Ja mam 1,77 i uważam się za kurdupla. Na pewno też już nie urosnę... :(
1
@FkubaC Pewnie widział. Nie jest to żaden mem, a prawdziwy pasek z CNN.
https://zapodaj.net/d416bad018490.jpg.html
2
Angielskim klubom zapłacono za wyjście z projektu "Superligi". Oferty nie dostały hiszpańskie kluby, które wraz z F. Perezem UEFA uważa za głównych wrogów [MD] XD
https://www.mundodeportivo.com/futbol/premier-league/20210420/493351176154/la-uefa-ha-ofrecido-dinero-a-los-equipos-ingleses-por-su-retirada.html
1
Piszecie, że "Superliga" skończyła nim się tak naprawdę zaczęła, a przecież Tottenham zdążył zwolnić trenera! Bądźcie, więc uczciwi...
1
@codemat Co jak skażą domniemanego mordercy tak jak skazali T. Komendę? Wpuścić człowieka na wolność jeszcze idzie, ale wskrzesić nie za bardzo.
1
@Ojciec5tkidzieci Był taki moment, że gdy zniesiono karę śmierci, najwyższą przewidzianą karą nie było dożywocie a jedynie 25 lat więzienia. Z tego się wziął casus Trynkiewicza...
0
@Chakalaka Przyznaję, śmiechłem
2
@MasnyTed "Superliga" nie dotrwa do czwartku...
4
@maatiixx City klub bez historii i najwyraźniej bez jajeczny.
1
@tobiasson92 Na którym miejscu była Polska kiedy agenci ABW wtargnęli do redakcji Wprost-u i żądali nośników danych?
Te wszystkie organizacje mają swoje poglądy i się już nawet z tym nie kryją...
9
Wynik każdego sondażu zależy od tego jak jest poprowadzona rozmowa przez ankietera, a nie od stricte pytania sondażowego. Tak jak sobie zażyczy zamawiający sondaż...
I wariant. Ankieter: Pewnie widział Pan/Pani obrazki z wojny
w Syrii. Ludzie żyją w ciągłym strachu, że ich dom zostanie ostrzelany. Są
ofiary w cywilach. Dzieci okaleczone na całe życie. Ludzie nie mają dostępu do
podstawowych rzeczy, do wody. Dlatego chciałbym się dowiedzieć: „CZY JEST PAN/PANI
ZA PRZYJĘCIEM IMIGRANTÓW?”
II wariant. Ankieter: Pewnie wie Pan/Pani jaka jest sytuacja
na rynku pracy. Zarobki nie rosną tak jak ceny. Do Europy migrują głównie młodzi
mężczyźni za pracą. Widział/a obrazki z zamachów terrorystycznych. Ponoć wśród
migrantów ukryli się wojownicy ISIS. Dlatego chciałbym się dowiedzieć: „CZY
JEST PAN/PANI ZA PRZYJĘCIEM IMIGRANTÓW?”
Te samo pytanie. Wyniki będą zgoła różne…
0
@Pewex Nie ruszaj siostry Florentino!
1
@pax Zajmujesz się dyskryminacją ludzi, a sam odmawiasz prawa głosu Korwinowi i ludziom, którzy na nie głosują. Zdecyduj się.
0
@haryveb944 Kim zatem jest Konfederacja i który działacz jest piłkarskim odpowiednikiem J. Korwina-Mikke?
2
Z. BONIEK został wiceprezydentem UEFA. Wielkie kluby zakładają "Superligę" i wypinają się na Ligę Mistrzów. PRZYPADEK? Nie sądzę! Taki człowiek chce zbawić polską piłkę... Ja Was proszę.
Kiedy prezesem był Pan Grzegorz Lato a sekretarzem Pan Zdzisław Kręcina nic takiego się nie działo. Niepodważalny fakt!
0
@MarioVeB! Ja tam nie jestem za "Superligą".
0
@Kusco15 Nie jestem do końca przekonany, że tak powiedział... ;)