Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
to wybrali najlepszą porę xD gdy kluby nie mają kibiców a co tam, zabierzmy im resztę dochodów
8
- POTENCJALNY LOCKDOWN
Spodziewajcie się wkrótce nagłówków, że przez protestujących jest więcej zakażeń. Potrzebują powodu by wprowadzić areszt domowy albo stan wyjątkowy, bo przecież inaczej ludzie będą cały czas wychodzić na ulice. Przygotujcie się na to.
Dr Mateusz Grzesiak
12
Jarek na tej wypowiedzi serio wygląda jak jakiś psychopata
0
@MrCules jak kto ma rządzić? Wybór jest prosty! LA RAMBLA
1
@macio_944 akurat rtx stanieje
0
To w którym roku ten cyberpunk?
14
@tobiasson92 nie ORMO wiecznie żywe, tylko też niektórzy sobie za dużo pozwalają na tych protestach, za darmo nie dostał przecież, a najlepiej podbiec z kamerą i nagrywać z dupy
1
@Odcinkowy wielka dama
6
A gdzie jest ta wielka nasza Pani Prezydent w takiej sytuacji? Hahaha
4
najgorzej, że na TVPiS płacimy MY...
4
@Lares po weekendzie też zadaje sobie to samo pytanie hehe
1
@cules_ kody czy konta?
1
zawsze jak coś się odwali to musi być to BMW xD przerąbane ma ta marka
3
Komentarz usunięty
0
@Barca1992 się obudzili nagle zauważyli, że nie ma w Polsce wolności wyboru? Ja to widzę już od dobrego roku, a się głupki obudzili po wyborach
1
@macio_944 wynika z nieoficjalnych informacji
13
@BarcaInfo myślałem, że nową przegrodę nosową bo ta już zajechana od cocolino
0
@Chakalaka to znaczy tylko jedno, w piątek/sobotę kolejne obostrzenia, ludzie wyjdą na ulicę, a sama policja rady sobie nie da
0
Podczas gdy Europa się zamyka, Melbourne w Australii znosi blokadę po blisko czterech miesiącach
Po raz pierwszy od czerwca nie odnotowano w dobę ani jednego nowego przypadku zakażenia SARS-CoV-2
KiKŚ
0
@Barca1992 możliwe, że wprowadzą lockdown żeby ludzie na ulice nie wychodzili
1
@Martwy haha oby nie, ale widzisz co alkohol potrafi zrobić z ludźmi xD
7
„Tak juz jest, że jedyna gospodarka, którą sie większość społeczeństwa interesuje to gospodarka hormonalna. Z którą też sobie nie radzą”
0
@Kusco15 Należy uszanować zdanie Khabiba i takie jest moje zdanie. Widać, że u niego rodzina jest ponad wszystko
0
co w tym klubie się odwala
9
@SiSenior counter terrorist win
0
Piękna kariera i historia.
0
@BorzyKrzys obsługujcie komputery
0
Magomed Ankalaev piękny nokaut :P pierwszy raz widzę żeby zawodnik miał tłumacza przy sobie
2
Ekspert o faulu na Ramosie:
Mi się wydaje, że wiesz, to był taki odruch. On go, ku***, kopał, z trzy razy, nie? I on ku*** wiesz, odruchowo machnął ręką, trafił go, a tamten przyaktorzył i ku*** wiesz...
1
@neeed #muremzaFrankiem