0

@NaFazieHitman bo tak będzie pewnie

0

@Uukasz_93 reszta świata: Polska? gdzie to jest

0

Jaro załamany nie pójdzie do brata w odwiedziny, ale pewnie jego te obostrzenia nie dotyczą

4

@MSN30 byczku z takim podejściem to Ty z góry sam siebie skreślasz

0

@escarabajo widzisz a mój znajomy ze swoją żona i dzieckiem ma 1300 km :)

0

@escarabajo mam pełno znajomych, którzy zjeżdżają tylko na święta

0

Szkoda trochę tych osób, które przejechały pół Europy, a dziś się dowiadują, że nie odwiedza grobów bliskich, dobrze o tym wiedzieli i mogli ogłosić to tydzień temu

0

@elmayakos może zarobili może nie, to nie zmienia faktu, że piątek, sobota, niedziela to kluczowe dla nich dni

1

Niektórzy czekają właśnie na 1 listopad żeby zarobić/dorobić znicze, kwiaty, stroiki, cukierki cmentarne, a rząd co robi? Zamyka cmentarze, ale kij z tym, że na ulicach tysiące osób protestuje po kilka razy w tygodniu. Wyrazy współczucia...

7

Z Puigiem będzie jak z Thiago, odejdzie, chłopak się odpali i pozostanie tylko płacz i zgrzytanie zębami

1

Suburra 3 sezon na Netflixie, taki piąteczek to ja rozumiem

0

@Tomo1989 niech się trzyma sportu chociaż ostatnio z tym ma mało wspólnego, a nie miesza się i wypowiada na temat polityki

4

@VamosB można grać... No i oczywiście bez maski nie wiem jak sobie wyobrażasz grę w masce

12

@Lares Neto stanął na wysokości zadania, akurat żadnych pretensji nie można mieć do niego, bardzo dobry rezerwowy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@dawidw4 fajnie jakby zagrał coś w Barcelonie...

1

@kaamil1910 odpal fife i sobie zobacz xD co wy z tym macie chciałbym zobaczyć taki skład

1

Koniec marzeń Barcelony xD dobry komentator

0

De Jong co sobie na luzaku gra

0

Juventus wpuścił swojego dżokera Arturka

0

Poziom żenady wywaliło poza skale z tym grizim

2

Przecież to karny jest... nawet w piłkę nie trafił

1

Busi na stoperze xD

9

Messi co za Piła!!!!

0

Ale się zlewają te koszulki

1

@Kajtek77 ja chce 70 milinów i oddam stanowisko

0

@Janiama i po co to i tak to nic nie zmieni xD

0

niczym się nie różnimy od Białorusi w tym momencie

2

@macio_944 to są dzieci, które moim zdaniem powinny odrabiać lekcje, a nie chodzić na strajk tym bardziej, że każdy wie co się teraz dzieje na ulicach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?