Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@NaFazieHitman bo tak będzie pewnie
0
@Uukasz_93 reszta świata: Polska? gdzie to jest
0
Jaro załamany nie pójdzie do brata w odwiedziny, ale pewnie jego te obostrzenia nie dotyczą
4
@MSN30 byczku z takim podejściem to Ty z góry sam siebie skreślasz
0
@escarabajo widzisz a mój znajomy ze swoją żona i dzieckiem ma 1300 km :)
0
@escarabajo mam pełno znajomych, którzy zjeżdżają tylko na święta
0
Szkoda trochę tych osób, które przejechały pół Europy, a dziś się dowiadują, że nie odwiedza grobów bliskich, dobrze o tym wiedzieli i mogli ogłosić to tydzień temu
0
@elmayakos może zarobili może nie, to nie zmienia faktu, że piątek, sobota, niedziela to kluczowe dla nich dni
1
Niektórzy czekają właśnie na 1 listopad żeby zarobić/dorobić znicze, kwiaty, stroiki, cukierki cmentarne, a rząd co robi? Zamyka cmentarze, ale kij z tym, że na ulicach tysiące osób protestuje po kilka razy w tygodniu. Wyrazy współczucia...
7
Z Puigiem będzie jak z Thiago, odejdzie, chłopak się odpali i pozostanie tylko płacz i zgrzytanie zębami
1
Suburra 3 sezon na Netflixie, taki piąteczek to ja rozumiem
0
@Tomo1989 niech się trzyma sportu chociaż ostatnio z tym ma mało wspólnego, a nie miesza się i wypowiada na temat polityki
4
@VamosB można grać... No i oczywiście bez maski nie wiem jak sobie wyobrażasz grę w masce
12
@Lares Neto stanął na wysokości zadania, akurat żadnych pretensji nie można mieć do niego, bardzo dobry rezerwowy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@dawidw4 fajnie jakby zagrał coś w Barcelonie...
1
@kaamil1910 odpal fife i sobie zobacz xD co wy z tym macie chciałbym zobaczyć taki skład
1
Koniec marzeń Barcelony xD dobry komentator
0
De Jong co sobie na luzaku gra
0
Juventus wpuścił swojego dżokera Arturka
0
Poziom żenady wywaliło poza skale z tym grizim
2
Przecież to karny jest... nawet w piłkę nie trafił
1
Busi na stoperze xD
9
Messi co za Piła!!!!
0
Ale się zlewają te koszulki
1
@Kajtek77 ja chce 70 milinów i oddam stanowisko
0
@Janiama i po co to i tak to nic nie zmieni xD
0
niczym się nie różnimy od Białorusi w tym momencie
2
@macio_944 to są dzieci, które moim zdaniem powinny odrabiać lekcje, a nie chodzić na strajk tym bardziej, że każdy wie co się teraz dzieje na ulicach
17
Co o tym sądzicie? przesada? xD
https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/s960x960/123025998_4735796519794590_6203530158402725533_o.jpg?_nc_cat=101&ccb=2&_nc_sid=110474&_nc_ohc=RjhjmZbbVsQAX-hiYZ2&_nc_ht=scontent-frt3-2.xx&tp=7&oh=4e32172d243760f7adb6d18257a6c266&oe=5FC00084