Joe_Barbaro
Dołączył/a: styczeń 2016
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Biedne dzienniki z Madrytu muszą poruszać temat Barcelony.
Psy szczekają, karawana jedzie dalej.
0
@MesQueUnClub96 Whaaat?
0
@messi564 Stolica mistrza? Nie widziałem, że Polonia gra w najwyższej klasie rozgrywkowej.
0
Dla mnie bez dwóch zdań okres przed, oraz w czasie i bezpośrednio po wyborach jest najgorszy na La Ramblii.
Nie przerwa reprezentacyjna.
Nie sprzedawanie większości składu po przegranym meczu.
Nie skoki narciarskie.
Codzienne grupki najeżdżające na siebie broniące ideałów swoich partii, które tworzą ludzie dla których ich los jest nic nie warty. Brakuje tylko muzyczki z Benny Hilla w tle.
Kabaret na naszych oczach.
0
Bellingham, Musiala, Pedri, ktoś jeszcze z europy z dużym potencjałem bo nie siedzę w piłce europejskiej?
0
@barcelonaLM Panie, ale o co chodzi?
1
Pamiętacie? Czy już zapomnieliście?
0
Pamięta ktoś jeszcze Obraniaka?
1
@MesQueUnClub96 Nic szczególnego nie przychodzi mi do głowy, a korzystając z w/w propozycjami najbliżej mi do Titanica.
1
@Kengo Widziałem to samo z kartą odwrócenia x1000 razy.
3
@david89 Pracuje tutaj na miejscu w Niemczech, ale obecnie nie posiadam żadnych informacji.
0
Krótkie pytanie. Jaka reprezentacja mundialowa wzbudziła u Was najwięcej pozytywnych emocji?
W moim przypadku z pewnością Hiszpania z 2010 byłaby na 1mjs przed mistrzostwem Argentny. Dodałbym jeszcze do tej stawki np Urugwaj, lub Kostarykę.
A jak Wy ludziska?
29
Jak chcą być najlepsi w Hiszpanii, nie będąc nawet najlepszymi w swoim mieście.
0
@Popitek12 Nie psuj kobiecie dnia. Dla kobiet ślub i cała ta otoczka z tym związana to ogromna wyjątkowość dla nich i jaka by nie była niech chociaż w ten dzień się cieszy xD
0
@Transu96 Gratuluję kolejnego bezproduktywnego roku spędzonego przed FIFĄ. Czego można życzyć komuś takiemu, szczęścia w paczkach bo co więcej trzeba do szczęścia.
0
@mekston I po co w damazym ciągu karmić trolla?
3
@FCB_dimiC Super partia ku***!
Super partia!
9
@Krzysztof1987 On tylko jest opętany, żadne narkotyki.
5
No no Legia szacunek! Sam Tumu(L)ec bije pokłony.
1
Ahh ten stary styl facebooka, to było coś :D.
https://zapodaj.net/images/d3ba424174ea2.jpg
0
W końcu nie bez powodu najsilniejsza liga świata... to ekstraklasa.
0
@tristan87 Gruby nie wychodź z bramki.
11
No i nie podobasz mi się.
0
@VbamboeB Jeśli na PC to z pewnością do rade.
0
@Popitek12
Tak!
Grałbym tak by być hejtowanym przez La Ramble.
0
@4drian0 No ale anulowałeś subskrybcje?
W wielu serwisach po prostu odnawia się ona automatycznie.
0
@TR3YWAY Chłopaki z baraków.
1
@agaFCB Moja była żona miała i bolało ją do 2-3 dni.
Bez zauważalnej opuchlizny.
4
Dzisiaj rozpoczynamy drogę po triumf w LM. To jest ten sezon w którym te wszystkie "wyciągnięte wnioski" przez ostatnie lata zostaną zastosowane.
1
@Dieselzor Pozdro Byczku, miłego wypoczunku!