0

@jacobFCB A czy gdyby on wtedy był pierwszy w kulach to by coś dało?

4

@Mixtape Wiem, że to marne powieszenie dla Ciebie, ale ja jakiś czas temu rozwiodłem się z żoną, która była kobietą mojego życia. Obecnie jestem zadowolonym, usatysfakcjonowanym z życia rozwodnikiem, facetem który zaczyna i kończy dzień z uśmiechem na twarzy. Aktualnie ogrywam kolejną gierkę. Doceń życie samotnika, bo najlepsi kowboje dają radę w pojedynkę.

5

@Comentateiro
Najlepsze: piszesz prawdę.
Najgorsze: piszesz prawdę.

0

@Aston100 Nein, danke.

3

@LionelM95 Nie dawno właśnie ukończyłem Rdr2 po raz 2. Wspaniała gra.

1

@Kgorecki2500 A to znam, faktycznie dobra rzecz. Najczęściej jadłem z sosem pieczarkowym.

1

@Kgorecki2500 Nie chodzi co o placki racja?

1

@ranger3120 Kurs barmański.

1

@bartas97 W tym że urlop zamiast kopania z kadrą na międzynarodowym turnieju.

5

Ktoś pamięta, że po dymisji Czesia Adrian Mierzejewski zgłaszał swą kandydaturę.

"38-latek poinformował o swojej propozycji na Twitterze, podając swoje założenia. Mierzejewski napisał, że mógłby pracować za darmo przez dwa lata, gwarantuje awans na mistrzostwa Europy 2024, a jeśli by mu się to nie udało, to wpłaciłby milion złotych na konto PZPN."

W tamtym momencie myślałem że z tej grupy każdy by awansował xD.

0

@AduŚ07 Polecam jakiś jubiler w mieście w twojej lokalizacji z dobrymi ocenami.

4

@KrychaFCB Typowy kibel na parkingu przy autostradzie.

1

@Comentateiro No i Leo hamuje rozwój drużyny.

19

@Kapitan hawk A ostatnia kolejna Złota Piłka jeszcze bardziej zostawiła rysę na tych psychikach.

0

Co sądzicie o tym zakładzie możliwym na BetFanie dt. Tego czy Lewandowski zbije z kimś piątkę podczas meczu Polska vs Czechy.
Co sądzicie o samym zakładzie, oraz jak oceniacie jego szanse? :D

1

@Rust_Cohle to chyba tylko przyszedł przeszkadzać innym na tej La Rambli, bo sam nie może awansować.
Żałosny jest, niech wraca do domu

0

@Herato Bartosz Bosacki

1

2

@Blantozaur Trzy aspekty dobrostanu człowieka: sen, dieta, aktywność fizyczna. Zadbajcie o odpowiednią higienę snu Miśki.

3

@ranger3120 Kurde no nie wiem... akurat ta o smaku pięt Cejrowskiego mi najbardziej podchodzi.

1

@Szklaner Powodzenia, daj znać jak tam jest i czy są cycate gotki.

0

@barcadreed Kurde, poza Sasinem ja nawet nie wiem jak te mordy wyglądają. Może przez to każdy mój dzień jest piękny od samego rana :D.

1

@BoreekxD Oni już po prostu wypierają ze swojej głowy, że nasza gra wygląda jak wygląda, czyli kiepsko, bez pomysłu, polotu. To ich jedyny mechanizm obronny w przypadku, gdy są bezradni i nie mogą/potrafią nic zmienić.

0

@Barcasub Grałem. Nie warto.

0

@DonMatteo901 Nie no, to nie jest hit. To jest dramat.

1

@FCB_dimiC Za to z tymi kiełbasami już nie koniecznie xD.

3

@LS Nie lubię i także nigdy nie przepadałem za tym.

0

@taxky Ode mnie solidne 2/10

0

Ten Haaland niby taki dobry, a czy on potrafi cokolwiek innego poza zdobywaniem bramek pomagając swojemu zespołowi w wygrywaniu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

9

Jezcze ja nie wypowiedziałem się w sprawie drwala.

https://m.jbzd.com.pl/obr/3331213/spytacie-sie-ktory-jest-szczesliwy

A widzę to tak. Dziękuję za uwagę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?