A co , zawsze jak real nie wygra to jest wina sędziego zawsze a to zawsze a wczoraj sam oglądnąłem mecz i nie widziałem większych błędów , powinniście się cieszyć ze sędzia pozwalał tak symulować szczegółnie Pepe co juz swoich zawodików bije
Nie wiem czy damy radę wygrać ligę , pamiętajmy że na nas też ciąży presja zwycięstw, a nie wiadomo czy wygramy a mamy dość ciężkie wyjazdy .
Najlepsze jest to że w pewnym momencie było już 13 punktów straty i prawie wielce prawdopodobny szpaler co po niektórzy kibice realu pisali o tym , a teraz srają się ale to lepiej bo będą musieli grać w każdym meczy na 100% i nie będą się mogli oszczędzać na LM, zobaczymy jak Barcelona to zniesie cały ten terminarz
Zaglądnij do historii ! W piłkę grają mężczyźnie nie zbrodniarze , więc wypad i ciesz sie z twojego śmiesznego klubu i kibiców największych hipokrytów pod słońcem
Kibice realu są największymi hipokrytami pod słońcem !!!! Cytat:sędzia stoi na wprost i ręki nie widzi hahhahaha jak ręką zagrywali Alonso Ramos czy Pepe to wtedy mówili że przypadkowa a teraz co ?? żal żal ale jaki klub tacy kibice
Mecz dno ?? dla takich kibiców jak barca nie prowadzi 5-0 to zawsze jest dno, dla mnie bardzo ciekawy mecz i nieważne jak ważne żęby było 3 punkty . Real też czasami grał dno a jednak zdobywał 3 punkty
Jedyna szansa na porażkę Madrytu do derby z Athletico, z Bilbao wygrają bo są przemęczeni, naprawdę może nam zabraknąć tych punktów zgubiony w San Sebastian ;/
Ale powtarzam jeszcze raz z taką grą w ataku nie wygramy z Realem bo tam oprócz Ronaldo strzela benzema , Higuan oraz wraca Di Maria , a u nas tylko messi a i on musi odpczoąć i Pep powinien go na ławce posadzić a nie godzić się na jego zachcianki, bo widać zę Leo się ostatnio wiecej frustruje jak nie jest po jego myśli
Zgadzam się jak nie odciążą Messiego prędzej czy później się zatnie już powoli widać że się zacina, ostatnio Fabs kiepsko ale może Pedro i Alexis się odblokuje, mam nadzieje że Thiago też pomoże w końcówce. Oby bez kontuzji do końca sezonu
Tak ale my ostatnio w ataku leżymy i kwiczymy ;/ Messi strzela, Messi asystuje, Messi ciągnie atak ;/ na Chelsea to może i wystarczy ale na ewentualny real już w GD lub w finale LM nie wystarczy to . Patrząc obiektwynie Real ma lepszą obronę i atak niż my niestety, my ich bijemy w pomocy ale czy to wystarczy ? obawiam się że nie mam nadzieje że Pedro i Alexis wezmą się w garść bo z całym szacunkiem ale Tello Cuenca czy Affelay nie mówiąc już o Villi który ewentualnie wejdzie na 2 minuty w finale o ile w nim zagramy . W ataku naprawdę źle gramy i nie wiem skąd taki hura optymizm, nasi są przemęczeni grają co 3 dnia a do tego ciągle jest 6 punktów, nadchodzące GD może się dla nas źle skończyć ponieważ nie dość że gramy w środę w Londynie to jeszcze prawdopodobnie w sobotę z realem i śmiem twierdzić że jeżeli Real utrzyma 6 punktów do GD to może być masakra;/ Ponieważ Barcelona nie lubi grać przeciwko autobusom ale gra jeszcze gorzej gdy przeciwnik gra bardzo wysokim i agresywnym pressingiem ( a Real w Copa tak grał) , a ostatnimi czasy gra Barcy mnie nie przekonuje to jest gra wolna przewidywalna i robi się trochę jak Argentyna : dajcie Messiemu a coś zrobi ;/ może się mylę ale z tak grającą Barceloną Real sobie poradzi ;/ i już bym wolał odpaść w 1/2 niż polegnąć w finale. Zobaczymy w GD jak wygląda równowaga sił :)
Ale wy olewacie Chelsea przed meczem z Interm też tak było i odpadliśmy a wtedy tez Inter nie miał prawa nas ograć ! i co więc trochę pokory jak tak bedziemy grali to pokryją dobrze Messiego i w ataku leżymy i kwiczymy
Martwi mnie tylko jedna rzecz awansowaliśmy spokojnie z Milanem ale Barca zagrała średni mecz, wiadomo że zwycięzców się nie sądzi ale ... nie wiadomo czy to było spowodowane, może zmęczeniem po meczu z Baskami, moze cwaniactwem ale tak grając z chelsea wygramy ale z realem to już nie ;/
Najgorsze jest to że ludzie wogóle nie znają przepisów gry w piłkę i się wypowiadają ;/ najgorsze jest to że w czasach globalizacji i szybkiego dostępu do informacji ludzie zapominają o własnym myśleniu i małpują czyjś pogląd
Ewentualny finał z Realem niestety, mi się jednak marzy żeby w tym meczy z Bayernem Real przeszedł dzięki skandalowi sędziowskiemu - wiem że piepsze ale poprostu tego pragnę zeby się od nas odwalili
Za co minus?? co za to że się obawiam, przed meczem z milanem na San Siro jak pisałem że będzie remis to mnie mieszaliscie z błotem a jak był ?? no właśnie
Chelsea jest słabsza niż w 2009 roku i prowadził ich wtedy Hiddink, ale teraz są rządni zemsty !!, dlatego będą piekielnie groźni jeszcze w londynie na tym miniaturowym boisku
0
FanRealu90@
A co , zawsze jak real nie wygra to jest wina sędziego zawsze a to zawsze a wczoraj sam oglądnąłem mecz i nie widziałem większych błędów , powinniście się cieszyć ze sędzia pozwalał tak symulować szczegółnie Pepe co juz swoich zawodików bije
0
Nie wiem czy damy radę wygrać ligę , pamiętajmy że na nas też ciąży presja zwycięstw, a nie wiadomo czy wygramy a mamy dość ciężkie wyjazdy .
Najlepsze jest to że w pewnym momencie było już 13 punktów straty i prawie wielce prawdopodobny szpaler co po niektórzy kibice realu pisali o tym , a teraz srają się ale to lepiej bo będą musieli grać w każdym meczy na 100% i nie będą się mogli oszczędzać na LM, zobaczymy jak Barcelona to zniesie cały ten terminarz
0
Trzeba wygrać z Getafe i Levante aby strata przed meczem z realem nie wynosiła wiecej niż 4 punkty :)
0
Tak ale gdzie się ma potknąć Real jedyna szansa to Bilbao, AM jak zwykle się podłoży
0
Kocham.. coś tam@
Zamilcz
0
Valencia i tak spuchnie, czasami wybijają na oślep a jak nie to jakaś czerwona lub karny jak to zwykle bywa . Pewnie skończy się ze 3-0 ;/
0
Ale będzie lanie ;/ jak Soldado i Mathiew nie gra co to ma być z Barcą najmocnijesyz skłąd a z Realem podłożenie się,widze że drugi espanyol !
0
kochamUnited@
I tak Messiemu brakuje jescze kilku karnych żeby dogonić Ronaldo w tej kwesti więc zamilcz a karne dyktuje sędzia a i trzeba umieć je wykorzystać
0
realistka @
Zaglądnij do historii ! W piłkę grają mężczyźnie nie zbrodniarze , więc wypad i ciesz sie z twojego śmiesznego klubu i kibiców największych hipokrytów pod słońcem
0
realista @
Wszystko wporządku ?? Jak ci nie odpowiada to idź kibicuje Realowi to jest klub honorowy . Idź za głosem palca !
0
Wiadomo co z Alvesem bo coś tam robili koło niego po zmianie ?
0
Averio@
Prawda to :)
0
Kibice realu są największymi hipokrytami pod słońcem !!!! Cytat:sędzia stoi na wprost i ręki nie widzi hahhahaha jak ręką zagrywali Alonso Ramos czy Pepe to wtedy mówili że przypadkowa a teraz co ?? żal żal ale jaki klub tacy kibice
0
A wiecie może czy jest coś Alvesowi bo coś tam był opatrywany ?
0
dv_7@
Mecz dno ?? dla takich kibiców jak barca nie prowadzi 5-0 to zawsze jest dno, dla mnie bardzo ciekawy mecz i nieważne jak ważne żęby było 3 punkty . Real też czasami grał dno a jednak zdobywał 3 punkty
0
Ale był spalony !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Jedyna szansa na porażkę Madrytu do derby z Athletico, z Bilbao wygrają bo są przemęczeni, naprawdę może nam zabraknąć tych punktów zgubiony w San Sebastian ;/
0
Serio gramy GD w niedzile ?? nie zostaną przeniesione na sobotę ?
0
Ale powtarzam jeszcze raz z taką grą w ataku nie wygramy z Realem bo tam oprócz Ronaldo strzela benzema , Higuan oraz wraca Di Maria , a u nas tylko messi a i on musi odpczoąć i Pep powinien go na ławce posadzić a nie godzić się na jego zachcianki, bo widać zę Leo się ostatnio wiecej frustruje jak nie jest po jego myśli
0
Gaspar@
Zgadzam się jak nie odciążą Messiego prędzej czy później się zatnie już powoli widać że się zacina, ostatnio Fabs kiepsko ale może Pedro i Alexis się odblokuje, mam nadzieje że Thiago też pomoże w końcówce. Oby bez kontuzji do końca sezonu
0
Tak ale my ostatnio w ataku leżymy i kwiczymy ;/ Messi strzela, Messi asystuje, Messi ciągnie atak ;/ na Chelsea to może i wystarczy ale na ewentualny real już w GD lub w finale LM nie wystarczy to . Patrząc obiektwynie Real ma lepszą obronę i atak niż my niestety, my ich bijemy w pomocy ale czy to wystarczy ? obawiam się że nie mam nadzieje że Pedro i Alexis wezmą się w garść bo z całym szacunkiem ale Tello Cuenca czy Affelay nie mówiąc już o Villi który ewentualnie wejdzie na 2 minuty w finale o ile w nim zagramy . W ataku naprawdę źle gramy i nie wiem skąd taki hura optymizm, nasi są przemęczeni grają co 3 dnia a do tego ciągle jest 6 punktów, nadchodzące GD może się dla nas źle skończyć ponieważ nie dość że gramy w środę w Londynie to jeszcze prawdopodobnie w sobotę z realem i śmiem twierdzić że jeżeli Real utrzyma 6 punktów do GD to może być masakra;/ Ponieważ Barcelona nie lubi grać przeciwko autobusom ale gra jeszcze gorzej gdy przeciwnik gra bardzo wysokim i agresywnym pressingiem ( a Real w Copa tak grał) , a ostatnimi czasy gra Barcy mnie nie przekonuje to jest gra wolna przewidywalna i robi się trochę jak Argentyna : dajcie Messiemu a coś zrobi ;/ może się mylę ale z tak grającą Barceloną Real sobie poradzi ;/ i już bym wolał odpaść w 1/2 niż polegnąć w finale. Zobaczymy w GD jak wygląda równowaga sił :)
0
Ale wy olewacie Chelsea przed meczem z Interm też tak było i odpadliśmy a wtedy tez Inter nie miał prawa nas ograć ! i co więc trochę pokory jak tak bedziemy grali to pokryją dobrze Messiego i w ataku leżymy i kwiczymy
0
Martwi mnie tylko jedna rzecz awansowaliśmy spokojnie z Milanem ale Barca zagrała średni mecz, wiadomo że zwycięzców się nie sądzi ale ... nie wiadomo czy to było spowodowane, może zmęczeniem po meczu z Baskami, moze cwaniactwem ale tak grając z chelsea wygramy ale z realem to już nie ;/
0
BrodnicaFCB @
Najgorsze jest to że ludzie wogóle nie znają przepisów gry w piłkę i się wypowiadają ;/ najgorsze jest to że w czasach globalizacji i szybkiego dostępu do informacji ludzie zapominają o własnym myśleniu i małpują czyjś pogląd
0
Ewentualny finał z Realem niestety, mi się jednak marzy żeby w tym meczy z Bayernem Real przeszedł dzięki skandalowi sędziowskiemu - wiem że piepsze ale poprostu tego pragnę zeby się od nas odwalili
0
Za co minus?? co za to że się obawiam, przed meczem z milanem na San Siro jak pisałem że będzie remis to mnie mieszaliscie z błotem a jak był ?? no właśnie
0
Chelsea jest słabsza niż w 2009 roku i prowadził ich wtedy Hiddink, ale teraz są rządni zemsty !!, dlatego będą piekielnie groźni jeszcze w londynie na tym miniaturowym boisku
0
Wygrać z Saragossą i tyle :) nawet 1:0
0
GD chyba 21 kwietnia :)
0
Najlepszy termin to sobota 22:00 :)