Ważne 3 punkty w ubiegłym sezonie na tym stadionie barca pogrzebała ostatecznie ligę więc cieszy wygrana ale to dopiero 3 kolejka , pamiętajmy że w ubiegłym sezonie real też stracił punkty na początku z Levante i z Rancingiem a mistrzem i tak był teraz trzeba to do Gran Derby te 5 punktów utrzymać ale zobaczymy real zapewne się otrząśnie
Śmiechem na sali jest to że jak barca przegrała mistrza to wtedy zaczęli jej karne dyktować więc nie piernicz bo włąśnie przez sędziów Barca straciła 8 punktów i jakby nie to to kto wie , więc zamilcz i ciesz się z tego "kupionego mistrzostwa " oby w następnym sezonie sędziowie byli nadal z wami bo inaczej nie obronicie tytułu !
I co z tego ze 9 punktów przewagi ?? co przecież i tak barca po porażce z Madrytem nie miała szans na mistrza więc o co chodzi ,prawda jest taka że barca przegrała z mistrza w innych meczach bo ten " wielki real" nawet nie potrafił być w dwumeczu lepszy i co to za mistrz jak jest gorszy od wicemistrza ale powiem tak Mistrzem Hiszpanii jest real ale najlepszą drużyną Hiszpanii jest Barcelona !!!! i zrozum to człowieku bo jak narazie od seoznu 2008/2009 jest 13 do 2 a może będzie i 14 , jak twój klubik zdobędzie w ciągu 4 sezonów 13 trofeów to wtedy pogadamy
Ja się popłakałem jak to oglądnąłem, może dla niektórych to jest dziwne ale ja kocham ten klub, kocham oby Tito podołał a Pep wrócił do Barcy w innej roli :)
Ja nie przekręcam tylko śmiać mi się chce jak takie wypowiedzi czytam, jak przez ostanie 4 lata real dostawał regularny łomot to zawsze było zganianie na sędziego, raz wygrał i ani słowa o pracy arbitra ciekawe. Ale jak to napisał raz pan Wołowski Real zawsze przegrywa przez sędziów, tsunami tornada i tym podobne ale wygrywa dzięki własnej inteligencji , jak by przegrali w sobote znowu by płakali na cały świat a tak to nic
Wiesz co to że Real wygrał nie znaczy, że barca się kończy powiem tylko tyle że od czasu kiedy Pep przyszedł do barcelony, barca zagrała o 41 meczy wiecej niż real do czasu dzisiejszego i widać że są bardzo zmęczeni a Real dopiero wchodzi na ten pułap zobaczy za 2 moze 3 lata co będzie
Jeśli chodzi o kontro to Barcelona chyba nigdy nie wyciągnie z nich wniosków;/ Inter skończył barcelonę kontrami a to było dwa lata temu teraz Chelsea u real strzelaja nam po szybkim ataku poprostu Barcelona przez długie trzymanie piłki nie potrafi grać w obronie przy kontrach
Jakie spiny ?? Real pokonał Barcelonę a pan Alonso robi z tego sensacje szkoda że nie był taki rozmowny jak dostawali 5-0 w ubiegłym sezonie, przecież musieli wygrać w końcu, ale uważam że Real nie zasłużył na wygraną remis w tym meczu był by sprawiedliwy, ale ewentualna zemsta w finale LM była by zabójcza. Najważniejsze to jutro nie stracić gola i strzelić przynajmniej dwa ,zobaczymy co będzie oby jutro nie lało w Barcelonie bo to przynosi pecha ostatnio ;/
Wygrali jeden mecz z nami i już dymią ;/ żałosne to jest niech się lepiej zajmie własnym klubem bo jestem przekonany że jak Barca awansuje do finału to wygra LM, bo Real może i wygrał w sobotę ale... , pokonajcie jutro Chelsea a potem Bayern mam nadzieje, pan Alonso zapomniał że Bayern ma też dobry wynik swoją drogą co za leszcze;/ wypowiada się o rywalu widać że oni cały czas myślą o barcelonie :D
Powiem tak jutro Barca musi się rzucić na Chelsea od pierwszej minuty i strzelić jedną bramkę nie tracąc żadnej już w pierwszej połowie, jeżeli po pierwszej połowie będzie 0-0 to śmiem twierdzić że frustracja będzie w naszych rosła i wtedy może być kiepsko, musimy awansować do tego fianłu bo inaczej real wygra LM a tego nie chce ;/
Ja myślę że może zagrać w przodzie Pedro Messi Alexis i Cuenca tak jak to było w meczu z Getafe aby rozciągać obronę Chelsea. Ja osobiście widzę to tak.
VV
Mascherano Pique Puyol
Sergio
Xavi Iniesta
Pedro Messi Alexis Cuenca/ Alves
W drugiej połowie w zależności od wyniku powinni wejść napewno Fabs i może Thiago i moze Tello tak koło 70 minuty :)
0
Ważne 3 punkty w ubiegłym sezonie na tym stadionie barca pogrzebała ostatecznie ligę więc cieszy wygrana ale to dopiero 3 kolejka , pamiętajmy że w ubiegłym sezonie real też stracił punkty na początku z Levante i z Rancingiem a mistrzem i tak był teraz trzeba to do Gran Derby te 5 punktów utrzymać ale zobaczymy real zapewne się otrząśnie
0
Kiedy wraca Alba dzisiaj czy jutro ?
0
Oby Alexis i Pinto mogli zagrać !
0
Suarez to ten co wybija piłkę z bramki rękoma i mówi że jest z tego dumny ;/ zal
0
Xaoo@
Śmiechem na sali jest to że jak barca przegrała mistrza to wtedy zaczęli jej karne dyktować więc nie piernicz bo włąśnie przez sędziów Barca straciła 8 punktów i jakby nie to to kto wie , więc zamilcz i ciesz się z tego "kupionego mistrzostwa " oby w następnym sezonie sędziowie byli nadal z wami bo inaczej nie obronicie tytułu !
0
dawid22d@
I co z tego ze 9 punktów przewagi ?? co przecież i tak barca po porażce z Madrytem nie miała szans na mistrza więc o co chodzi ,prawda jest taka że barca przegrała z mistrza w innych meczach bo ten " wielki real" nawet nie potrafił być w dwumeczu lepszy i co to za mistrz jak jest gorszy od wicemistrza ale powiem tak Mistrzem Hiszpanii jest real ale najlepszą drużyną Hiszpanii jest Barcelona !!!! i zrozum to człowieku bo jak narazie od seoznu 2008/2009 jest 13 do 2 a może będzie i 14 , jak twój klubik zdobędzie w ciągu 4 sezonów 13 trofeów to wtedy pogadamy
0
No właśnie Afellay jest gejem ?? Pytam z ciekawości bo obok niego siedzi chyba jakiś pan, w tym samochodzie
0
http://doblepenaltihqestable.blogspot.com.es/p/canal-1.html# Tu macie :)
0
Ja się popłakałem jak to oglądnąłem, może dla niektórych to jest dziwne ale ja kocham ten klub, kocham oby Tito podołał a Pep wrócił do Barcy w innej roli :)
0
Jak już routers potwierdza to niestety ale jest to prawda;/ tylko kto będzie jego następcą ?
0
Joachim Low ja jestem za nim
0
Co za baran ściągnął Riberiego ;/
0
Messi trafić nie potrafił ;/
0
Taktyka Chelsea - strzelić bramkę i autobus ;/ oby im się to nie udało
0
FanRealu90@
Ja nie przekręcam tylko śmiać mi się chce jak takie wypowiedzi czytam, jak przez ostanie 4 lata real dostawał regularny łomot to zawsze było zganianie na sędziego, raz wygrał i ani słowa o pracy arbitra ciekawe. Ale jak to napisał raz pan Wołowski Real zawsze przegrywa przez sędziów, tsunami tornada i tym podobne ale wygrywa dzięki własnej inteligencji , jak by przegrali w sobote znowu by płakali na cały świat a tak to nic
0
FanRealu90@
Wiesz co to że Real wygrał nie znaczy, że barca się kończy powiem tylko tyle że od czasu kiedy Pep przyszedł do barcelony, barca zagrała o 41 meczy wiecej niż real do czasu dzisiejszego i widać że są bardzo zmęczeni a Real dopiero wchodzi na ten pułap zobaczy za 2 moze 3 lata co będzie
0
Jeśli chodzi o kontro to Barcelona chyba nigdy nie wyciągnie z nich wniosków;/ Inter skończył barcelonę kontrami a to było dwa lata temu teraz Chelsea u real strzelaja nam po szybkim ataku poprostu Barcelona przez długie trzymanie piłki nie potrafi grać w obronie przy kontrach
0
Jakie spiny ?? Real pokonał Barcelonę a pan Alonso robi z tego sensacje szkoda że nie był taki rozmowny jak dostawali 5-0 w ubiegłym sezonie, przecież musieli wygrać w końcu, ale uważam że Real nie zasłużył na wygraną remis w tym meczu był by sprawiedliwy, ale ewentualna zemsta w finale LM była by zabójcza. Najważniejsze to jutro nie stracić gola i strzelić przynajmniej dwa ,zobaczymy co będzie oby jutro nie lało w Barcelonie bo to przynosi pecha ostatnio ;/
0
Wygrali jeden mecz z nami i już dymią ;/ żałosne to jest niech się lepiej zajmie własnym klubem bo jestem przekonany że jak Barca awansuje do finału to wygra LM, bo Real może i wygrał w sobotę ale... , pokonajcie jutro Chelsea a potem Bayern mam nadzieje, pan Alonso zapomniał że Bayern ma też dobry wynik swoją drogą co za leszcze;/ wypowiada się o rywalu widać że oni cały czas myślą o barcelonie :D
0
Powiem tak jutro Barca musi się rzucić na Chelsea od pierwszej minuty i strzelić jedną bramkę nie tracąc żadnej już w pierwszej połowie, jeżeli po pierwszej połowie będzie 0-0 to śmiem twierdzić że frustracja będzie w naszych rosła i wtedy może być kiepsko, musimy awansować do tego fianłu bo inaczej real wygra LM a tego nie chce ;/
0
Ja myślę że może zagrać w przodzie Pedro Messi Alexis i Cuenca tak jak to było w meczu z Getafe aby rozciągać obronę Chelsea. Ja osobiście widzę to tak.
VV
Mascherano Pique Puyol
Sergio
Xavi Iniesta
Pedro Messi Alexis Cuenca/ Alves
W drugiej połowie w zależności od wyniku powinni wejść napewno Fabs i może Thiago i moze Tello tak koło 70 minuty :)
To tylko moja subiektywna ocena
0
1-0 dla Barcy po brzydkim meczu i przepychankach
0
Real do finału awansuje bo on opiera gra na kontrach ale w ataku pozycyjnym tez sa nieźli a Barca klepanie klepanie i tyl zero zmiany stylu
0
SinMistico@
To własnie jest futbol licza się gole a w tych barca odstaje ;/
0
Z taką grą to Real nas nieźle pojedzie,;/
0
Barca to chyba jedyny klub na świecie który potrafi zdominować przeciwnika a przegrywać ;/
0
No cóż zawsze wygrywać się nie da;/ błagam o remis
0
Ale kto będzie mówił o farcie Chelsea jak nasi odpadną to przez złych napastników i tyle
0
Niby Chelsea tak słaba i co ?????????????????? dostajemy łomot
0
Mamy drugi Inter ;/