@Przemek2323 Chłopie ja z tobą nie będę dyskutował, bo nawet nie potrafiłeś się odnieść merytorycznie do mojego wpisu. Sprawa budowlana to tylko był przykład, że sądy administracyjne w każdej sprawie nie wydają wyroków co do meritum tylko badają czy sprawa była prawidłowo prowadzona. Tak jest w sprawie budowlanej, środowiskowej, czy innej. Tak działa od lat sądownictwo administracyjne w Polsce, ale najwyraźniej tego nie wiesz.
@Przemek2323 Sam się doucz wielki ekspercie od 7 boleści. Wiele jest przypadków gdzie nie ma organu II instancji tylko od razu skarga do sądu administracyjnego gdzie można wnioskować o wstrzymanie decyzji.
@Przemek2323 Człowieku przecież w każdej sprawie administracyjnej (np. budowlanej) przysługuje skarga do sądu administracyjnego, a nie powszechnego. Czyli idąc twoim tokiem rozumowania trzeba zaorać całą procedurę administracyjną, no bo przecież wg ciebie te sądy nic nie robią. Naprawdę niezły z ciebie ignorant.
@Borneo Skąd wiesz, że Biden też nie sprzeda Ukrainy (zresztą USA zrobiło by to nie pierwszy raz). Już się zaczyna mówić, że Ukraina ma czas do końca roku żeby osiągnąć znaczące sukcesy na polu walki, potem o pomoc może być trudno i zaczną się negocjacje z orkami. USA ma problem na Pacyfiku, a i ich budżet nie jest z gumy. Poza tym to USA jest głównym donatorem pomocy. Europa nawet jakby chciała to nie ma takich zdolności do pomocy. Więc zakończenie wojny na Ukrainie może nastąpić przed wyborami w USA i wtedy to już będzie bez znaczenia kto wygra.
@arasz1819 Problem la bamby jest taki, że większość porównuje Xaviego, ale innych trenerów do ery Guardioli i dlatego jest takie bicie piany. Dla mnie osobiście tamte czasy były piękne, ale szanse na ich powrót są raczej znikome. Trzeba się przyzwyczajać, że Barcelona już nie będzie biła wszystkich jak kiedyś. Osobiście mnie takie mecz jak wczoraj jakoś nie raził. Trzeba potrafić się dostosować, pójście na wymianę ciosów pewnie by się skończyło z 3:0 dla leszczy.
@Dundersztyc Fakty są człowieku takie, że wyciągnij Messiego ze składu Argentyny i wtedy ona nie wychodzi z grupy na MŚ (do momentu gola z Meksykiem drużyna miała pełne gacie). Wyciągnij Mbappe ze składu Francji, a i tak by zrobili ten finał. Taka jest różnica. Messi zrobił Argentynie mistrzostwo, bez niego to drużyna wyrobników i nic więcej.
@TheNekro94 Nie żebym jakoś bronił Xaviego (bo uważam, że trenerem raczej jest średnim), ale nawet za Pepa były takie wtopy. Pamiętam porażkę z Espanyolem na CN kiedy rywal zza miedzy był w strefie spadkowej, albo z Herculesem Alicante.
Xavi ciągle szuka wymówek w stylu bo trwa była za wysoka. Może i jest niezłym trenerem, ale nie na Barcelonę. Tutaj potrzeba kogoś kto nie jest skażony tym słynnym już DNA.
@Bobo25 Piłka nożna to nie tabelka w exelu. Co z tego, że wypełnił zadania skoro graliśmy piłkę rodem z XIX wieku. Może nie jesteśmy potęgą piłkarską, ale nie mamy gorszych zawodników od Japonii czy Maroko żeby grać lagą na Robercika. A z grupy wyszliśmy tylko dlatego, że Meksyk nie strzelił gola. Tylko to nas dzieliło od odpadnięcia z Mundialu.
@MESSIah16 Zgodzę się. Tak mniej więcej od 70 minuty już zaczęli puchnąć i potrzebowali zmian, a zachowanie Otamendiego to czysty kryminał. Zamiast wywalić piłkę na aut to on się ściga z Mbappe i wpuścił tym samym Francję do meczu.
Fakty są takie, że Busquets nigdy nie był wybiegany, czy mocy fizycznie potrafił jednak czytać grę. Idealnie pasował do Barcy Pepa gdzie w 95% meczy Barca dominowała i miała piłkę przy nodze. Teraz gra się inaczej, bardziej bezpośrednio i niestety Sergio już samym ustawieniem nie daje rady, a że jak pisałem wybiegany nigdy nie było to potem są katastrofy. Jego czas przeminął i po sezonie powinien odejść.
@Kondziubarca Świetny deal. Trzymajmy starego dziada Busquetsa, który jest wolny, słaby fizycznie i wiecznie spóźniony i wywalmy de Jonga, a potem pretensje, że wszyscy ich golą jak chcą.
@analitykTaktyki Takie wypowiedzi niestety świadczą o tym, że Xavi trochę odpływa. Coś w stylu przegraliśmy bo trawa była za wysoka. Nie napawa to optymizmem.
@Holsik Niestety tutaj zgoda. Xavi gada jakieś okrągłe zdania na konferencjach, a potem na boisku jest kryminał. Masakra Barcelona stała się drugim Milanem.
0
@Przemek2323
Chłopie ja z tobą nie będę dyskutował, bo nawet nie potrafiłeś się odnieść merytorycznie do mojego wpisu. Sprawa budowlana to tylko był przykład, że sądy administracyjne w każdej sprawie nie wydają wyroków co do meritum tylko badają czy sprawa była prawidłowo prowadzona. Tak jest w sprawie budowlanej, środowiskowej, czy innej. Tak działa od lat sądownictwo administracyjne w Polsce, ale najwyraźniej tego nie wiesz.
0
@Przemek2323
Sam się doucz wielki ekspercie od 7 boleści. Wiele jest przypadków gdzie nie ma organu II instancji tylko od razu skarga do sądu administracyjnego gdzie można wnioskować o wstrzymanie decyzji.
0
@Przemek2323
Człowieku przecież w każdej sprawie administracyjnej (np. budowlanej) przysługuje skarga do sądu administracyjnego, a nie powszechnego. Czyli idąc twoim tokiem rozumowania trzeba zaorać całą procedurę administracyjną, no bo przecież wg ciebie te sądy nic nie robią.
Naprawdę niezły z ciebie ignorant.
0
On zawsze miał zapędy rzeźnickie i chyba tylko dlatego, że grał w Realu kartek nie miał. Teraz dostaje to na co od zawsze zasługiwał.
3
@sidi12843
To jak go można było kupić? Ktoś w tym klubie myśli?
0
@Borneo
Skąd wiesz, że Biden też nie sprzeda Ukrainy (zresztą USA zrobiło by to nie pierwszy raz). Już się zaczyna mówić, że Ukraina ma czas do końca roku żeby osiągnąć znaczące sukcesy na polu walki, potem o pomoc może być trudno i zaczną się negocjacje z orkami. USA ma problem na Pacyfiku, a i ich budżet nie jest z gumy. Poza tym to USA jest głównym donatorem pomocy. Europa nawet jakby chciała to nie ma takich zdolności do pomocy.
Więc zakończenie wojny na Ukrainie może nastąpić przed wyborami w USA i wtedy to już będzie bez znaczenia kto wygra.
0
@arasz1819
Problem la bamby jest taki, że większość porównuje Xaviego, ale innych trenerów do ery Guardioli i dlatego jest takie bicie piany. Dla mnie osobiście tamte czasy były piękne, ale szanse na ich powrót są raczej znikome. Trzeba się przyzwyczajać, że Barcelona już nie będzie biła wszystkich jak kiedyś.
Osobiście mnie takie mecz jak wczoraj jakoś nie raził. Trzeba potrafić się dostosować, pójście na wymianę ciosów pewnie by się skończyło z 3:0 dla leszczy.
0
@Dundersztyc
Fakty są człowieku takie, że wyciągnij Messiego ze składu Argentyny i wtedy ona nie wychodzi z grupy na MŚ (do momentu gola z Meksykiem drużyna miała pełne gacie). Wyciągnij Mbappe ze składu Francji, a i tak by zrobili ten finał. Taka jest różnica.
Messi zrobił Argentynie mistrzostwo, bez niego to drużyna wyrobników i nic więcej.
28
@TheNekro94
Nie żebym jakoś bronił Xaviego (bo uważam, że trenerem raczej jest średnim), ale nawet za Pepa były takie wtopy. Pamiętam porażkę z Espanyolem na CN kiedy rywal zza miedzy był w strefie spadkowej, albo z Herculesem Alicante.
1
@Barca1992
Chory człowiek, ale to niby prawica jest zła. Niewolnictwo przyszłości nas czeka jak tacy ludzie dojdą do władzy.
2
Xavi ciągle szuka wymówek w stylu bo trwa była za wysoka. Może i jest niezłym trenerem, ale nie na Barcelonę. Tutaj potrzeba kogoś kto nie jest skażony tym słynnym już DNA.
0
@Bobo25
Piłka nożna to nie tabelka w exelu. Co z tego, że wypełnił zadania skoro graliśmy piłkę rodem z XIX wieku. Może nie jesteśmy potęgą piłkarską, ale nie mamy gorszych zawodników od Japonii czy Maroko żeby grać lagą na Robercika.
A z grupy wyszliśmy tylko dlatego, że Meksyk nie strzelił gola. Tylko to nas dzieliło od odpadnięcia z Mundialu.
0
@MESSIah16
Zgodzę się. Tak mniej więcej od 70 minuty już zaczęli puchnąć i potrzebowali zmian, a zachowanie Otamendiego to czysty kryminał. Zamiast wywalić piłkę na aut to on się ściga z Mbappe i wpuścił tym samym Francję do meczu.
0
@D10SLEO
Nie ma. Różnica jest taka, że tam jest trener i odpowiednie nastawienie u nas nie ma trenera i jest pampers u zawodników.
2
Australia pokazuje, że można grać z tą Argentyną i nie wykopywać piłki po autach. Polska to są naprawdę dziady z tym pseudo trenerem.
1
@Matheu12
W takiej sytuacji VAR nie może interweniować. Ręka poza polem karnym.
0
@gacper
A jak k... ma istnieć skoro taktyka to autobus i wybijanie na oślep. Ma wziąć piłkę od Szczęsnego i przejść całe boisko, czy jak?
1
@Romario87
Fajnie to wyglądało, ale rezultat był taki sam. Najlepiej to niech Polska nie jeździ na takie imprezy. Mniej nerwów i wstydu będzie.
0
@Allbi
I ??????? To, że nic nie gramy upoważnia sędziego do drukowania ???
0
@Moxley
Po co? Żeby dostać 5:0 z Francją, albo i więcej.
0
Z taką grą to może lepiej niech odpadną bo z Francją się skończy 0:5 i tylko wstyd.
2
Fakty są takie, że Busquets nigdy nie był wybiegany, czy mocy fizycznie potrafił jednak czytać grę. Idealnie pasował do Barcy Pepa gdzie w 95% meczy Barca dominowała i miała piłkę przy nodze. Teraz gra się inaczej, bardziej bezpośrednio i niestety Sergio już samym ustawieniem nie daje rady, a że jak pisałem wybiegany nigdy nie było to potem są katastrofy. Jego czas przeminął i po sezonie powinien odejść.
12
Oni od 5 lat powtarzają to samo. Dodajmy jeszcze do tego kuriozalne słowa Xaviego o dominacji w meczu i mamy obraz nędzy i rozpaczy.
0
Jak nie będzie jakiegoś kryminału w obronie to może Barca tego meczy dziś nie przegra. Stawiam na 2:2 :)
1
@Kondziubarca
Świetny deal. Trzymajmy starego dziada Busquetsa, który jest wolny, słaby fizycznie i wiecznie spóźniony i wywalmy de Jonga, a potem pretensje, że wszyscy ich golą jak chcą.
0
@analitykTaktyki
Takie wypowiedzi niestety świadczą o tym, że Xavi trochę odpływa. Coś w stylu przegraliśmy bo trawa była za wysoka. Nie napawa to optymizmem.
0
@Striker
Może i tak. Z drugiej strony Milan dopiero niedawno zaczął grać. Po erze Carlo kopał się po czole tak z 10 lat, także wszystko przed nami.
1
@Holsik
Niestety tutaj zgoda. Xavi gada jakieś okrągłe zdania na konferencjach, a potem na boisku jest kryminał. Masakra Barcelona stała się drugim Milanem.
1
@Kidd
Niestety jako naród jesteśmy niesamowitymi januszami. Nie szanuje się barw narodowych, a potem zaskoczenie, że w tym kraju jest tak jak jest.
0
@mateusz1989VeB
A później było jezioro łabędzie i szkolenie welociraptorów xD.