0

Chciałbym Bayer :) ale znając nasze szczęście trafimy na ruskich ;/

0

Nie wiecie kiedy wyląduje w Barcelonie ?? Oby to że operacja nie odbyła sie natychmiast nie odbiło się na jego zdrowiu ;/

0

0

culeson@

NIe trzeba szukać Pepe jak zwykle zachowywał się jak niezrównoważony :)



0

Nie wie ktoś o ktorej barcelona będzie w Japoni i o której wylecieli ??

0

Ciekawe co miał na myśli Murinho o tych normalnych warunkach przy strzale Ronaldo chyba mu chodziło o to jakby po przeciwnej stronie był jakiś słaby zespół chyba mu o to chodziło :)

0

Cieszmy się ale gdyby Ronaldo i Higuan mięli więcej szczęścia różnie mogło być :)

0

Myślę że Alexis gra po to aby szarpać obroną realu i ich trochę zamęczyć a później wejdzie VIlla myśle tak koło 60 minuty :)

0

Chodziło im chyba o palec w d...ie Murinho :D

0

Bedzie kocioł ;/ straszny kocił nie wiadomo czy masi to wytrzymają źle i m sie gra na wyjazdach a tam bedzie kocioł;/

0

Dziwne podejście niektórych z was jak mówie ze Fabs za Alexisa to dostaje minusa. Troche to dziwne podejscie ale wydaje mi sie ze barca musi zdominowac środek pola a Fabs jest w tym lepszy to raz a po drugie lepiej sie rozumie z kolegami Alexis moze wejsc w drugiej połowie :)

0

Za Alexisa Fabregas i jak dla mnie git :)

0

Będzie cholernie ciężko ;/ potwornie się boję

0

Mój typ to 1-2 dla Barcy oczywiście :)

0

Wiesz sny snami a rzeczywistość rzeczywistością :)

0

Wiesz mi się śniło najpierw 5-2 dla Barcy a potem w tym samym śnie 4 -2 realu ;/ tak że nie wiem ;/

Cholera ja już do jutra nie wytrzymam musza wygrać muszą !!:)

0

znawcafutbolu @

żeby czasem Twoj real nie dostał lania !

0

Oby tak dalej a najpóźniej za 3 -4 sezony będą wymiatać razem :)

0

Ten ranking to jakaś kpina i kolejna okazja do napinki ;/

0

Ale przecież UEFA pomaga barcelonie zapomnieliście :D:D::D:D to jest oczywista oczywistość hipokrytów z madrytu :)

0

Chciałbym żeby Barca wygrała i sercem jestem za Barcą ale mam złe przeczucia jeszcze nigdy takich nie miałem ;/ kurde jak przegramy to nasi mogą się podłamać ;/ cholerka oby nie 9 punktów straty przy tak grającym realu jest nie do odrobienia zważywszy na to jak Barcy na wyjazdach idzie kiepsko ;/

0

Każdy tylko nie ruski ;/ bo tam w lutym będzie zimno a i tak nam się zawsze z nimi ciężko gra .

0

Czyli LM wygra albo real albo barca :)

0

Xavi jak zwykle optymista pełną parą :) mam nadzieje ze po GD też tak będzie mówił oby :)

0

gilbert @

NIenarzekaj znowu tak Real tez wczoraj cudów nie grał do strzelonej bramki tez bili gową z mur wiec nie przesadzaj każdy jest do pokonania

0

Dlatego Pep wystawił wczoraj Busquetsa po to aby przestestowac ustawienei na gran derby niestety chyba zagramy trójką w obronie;/

0

VV - Puyol Mascherano Abidal --- Busquets Xavi Iniesta Fabs ---- Messi Alexis Villa :) taki bedzie

0

REAL0911@
jak na moje oko to koleś nie ma 12 lat tylko około 30 i jest taki tempy

0

REAL0911@

A w realu sa rzeźnicy ciekawe co Pepe wywynie ciekawego teraz on jak kogos atakuje to ma taki wyraz twarzy jakny miał kogos zabić oby go sędzia w********ł z bosika jak najszybciej niczy sie tragedia jakas stanie

0

REAL0911@

Miejsce klaunów jest w cyrku więc zapraszam :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?