Nie wiem czy któryś z redaktorów to czyta ale może na stronie realu pojawił się bardzo propagandowy materiał dotyczący szklanych oczów . Wiem że nam kibica nie należy się zniżać do tego poziomu ale życzył bym sobie jakąś kulturalną odezwę odnoście tego materiału . wiem że to może jest bezprzedmiotowe i dziecinne ale cóż oni nas próbują dyskredytować;/
Może jesteście w stanie znaleźć jakieś zdjęcia albo materiały lub cokolwiek co by oddało jak zachowywali się p.....ce z madrytu po łomocie np 5-0 lub 2-6 ???
Ale wy panikujecie szok Pep musi jakoś zmotywować zawodników a tabela mówi sama za siebie real jest liderem dzisiaj gra z Granadą i spokojnie to wygra i będzie przewaga 6 punktów już i barca musi wygrać jutro espanyolem :)
Ludzie dajcie na luz Real spokojnie awansuje nawet gdyby przegrał ten mecz w co wątpię skończy się na 2-2 lub 3-2 dla madrytu nie ma co się podniecać niektórym z was już woda sodowa uderzyła do głowy Barca jeszcze nie awansowała zobaczymy jaką oni formą błysną po przerwie :)
Wiecie ale że ktoś lepiej gra głową nie znaczy że jest od kogoś lepszy :)
to że np Jan Koller grał dobrze głową nie znaczy ze jest lepszy od Ronaldo czy Messiego taki tok rozumowania jest trochę śmieszny :)
Tak Ronaldo tak dobrze gra głową ze nie potrafił z 7 m trafić 1000% sytuacji każdy by to trafił wystarczyło tylko głowę dołożyć ale jak Messi w finale LM 2009 strzelił głową gola przy dwóch wieżach z MU to wtedy było cicho . każdy może mieć własne zdanie ale trochę obiektywizmu .
Gra w Realu łatwiejsza niż w Barcelonie ??? co on gada w Barcelonie moga grac tylko najlepsi którzy umieją się podporzadkować nietuzinkowej taktyce i dlatego w Barcelonie jest grac bardzo trudno bo trzeba grać z rozumem a nie na pałe ale widocznie ludzie tego nie widzą :)
Ale mógł bardziej rezerwowy skład dać wygrali 9-0 jakby grali bardziej rezerwowym pewnei skonczylo by sie na 3 moze 4-0 i spokój a tak to Iniesta ma dwa mecze z głowy
Cholera że też Pep musiał wystawiać tylu zawodników z pierwszego składu ;((( i iniesta bedzie pałzował dobrze ze teraz jest przerwa to się do meczu z espanyolem wylize :)
No cóż poradzisz jak z nami każda drużna gra na 200% a z Realem grają tak jakby nie wiedzieli jak się gra błędy dziecinne;/ Coż masakra z tą ligą penie skończy się na 0-5 lub wyżej ale niech nie płaczą potem że liga słaba bo jak nie ma zaangażowania to żaden pieniądz tu nie poradzi ;/
Jak można wygadywać że CSKA rozwali Real nie masz takiej szansy ;/ może w Rosji będą mieli ciężko ale na santiago skończy się 4 moze 5 -0 i tyle . NIe ma co się łudzić jak Barca chce obronić tytuł to musi wygrywać nieważne z kim :0
Messiemu nie przeszkadzało grać w fazie pucharowej jako 19 latek więc nie przesadzał bym z tym doświadczeniem bo Messi takiego nie posiadał miał umiejętności i to wystarczyło a moim zdaniem lepiej jest awansować kogoś z barcy b bo wtedy taki zawodnik mógłby grać mecze z teoretycznymi słabszymi rywalami w lidze hiszpańskiej a lepsi zawodnicy byli by oszczędzani . Kontuzje się zdarzają moze nie tak poważne ale Barca da radę i bez Davida wystarczy że poprawimy gre na wyjazdach bo jak tego nie zrobumy to do następnego Gran Derby nie będzie po co podchodzić :)
Można spróbować :) ewentualnie wypożyczyć kogoś na 6 miesięcy kupować raczej nie - bo dobry napastnik by kosztował powyżej 10 baniek a to już jest nieopłacalne .
0
Nie wiem czy któryś z redaktorów to czyta ale może na stronie realu pojawił się bardzo propagandowy materiał dotyczący szklanych oczów . Wiem że nam kibica nie należy się zniżać do tego poziomu ale życzył bym sobie jakąś kulturalną odezwę odnoście tego materiału . wiem że to może jest bezprzedmiotowe i dziecinne ale cóż oni nas próbują dyskredytować;/
Może jesteście w stanie znaleźć jakieś zdjęcia albo materiały lub cokolwiek co by oddało jak zachowywali się p.....ce z madrytu po łomocie np 5-0 lub 2-6 ???
0
Ale wy panikujecie szok Pep musi jakoś zmotywować zawodników a tabela mówi sama za siebie real jest liderem dzisiaj gra z Granadą i spokojnie to wygra i będzie przewaga 6 punktów już i barca musi wygrać jutro espanyolem :)
0
Fajny sposób motywacyjny :D Madryt jest od nas lepszy
0
Co za matoł minusuje wszystkie komentarze ?? nudzi CI się ?
0
Z jakiej okazji Rafa tez trenował ?
0
Ludzie dajcie na luz Real spokojnie awansuje nawet gdyby przegrał ten mecz w co wątpię skończy się na 2-2 lub 3-2 dla madrytu nie ma co się podniecać niektórym z was już woda sodowa uderzyła do głowy Barca jeszcze nie awansowała zobaczymy jaką oni formą błysną po przerwie :)
0
Po cholera oni wogóle grają dla tej kataloni to jest niepotrzebne jeszcze się ktos kontuzji nabawi ;/przez tego typa bo jakaś smieszna reprezentacja
0
Przypadkiem to jest że Real jest liderem :D
0
Przypadkiem to jest to ze on gra dla Realu co za bufon mam nadzieje ze wkońcu barca im utrze pożądnie nosa w 1/4 copa jeżeli tam awansują obie druzyny
0
Wiecie ale że ktoś lepiej gra głową nie znaczy że jest od kogoś lepszy :)
to że np Jan Koller grał dobrze głową nie znaczy ze jest lepszy od Ronaldo czy Messiego taki tok rozumowania jest trochę śmieszny :)
0
Tak Ronaldo tak dobrze gra głową ze nie potrafił z 7 m trafić 1000% sytuacji każdy by to trafił wystarczyło tylko głowę dołożyć ale jak Messi w finale LM 2009 strzelił głową gola przy dwóch wieżach z MU to wtedy było cicho . każdy może mieć własne zdanie ale trochę obiektywizmu .
Gra w Realu łatwiejsza niż w Barcelonie ??? co on gada w Barcelonie moga grac tylko najlepsi którzy umieją się podporzadkować nietuzinkowej taktyce i dlatego w Barcelonie jest grac bardzo trudno bo trzeba grać z rozumem a nie na pałe ale widocznie ludzie tego nie widzą :)
0
Cristiano ostatnio udowodnił jak dobrze gra głową ... :D
0
Oby tylko nasi nie zlekceważyli Osasuny podniecając się ewentualnym meczem z Realem :)
0
No to już jeden z wielkich odpadnie w ćwierćfinale :(((
0
Ale gdzie pierwszy mecz ??? ewentualny z Realem na Camp Nou czy na Santiago ??
0
Ale mógł bardziej rezerwowy skład dać wygrali 9-0 jakby grali bardziej rezerwowym pewnei skonczylo by sie na 3 moze 4-0 i spokój a tak to Iniesta ma dwa mecze z głowy
0
Błąd Pepa że wystawił inieste do pierwszego składu :((((
0
Cholera że też Pep musiał wystawiać tylu zawodników z pierwszego składu ;((( i iniesta bedzie pałzował dobrze ze teraz jest przerwa to się do meczu z espanyolem wylize :)
0
Hipokryta i tyle no cóż według niego najważniejsze trofeum to puchar króla i niech tak będzie :D
0
Afellay pewnie już gdzieś przełomem marca i kwietnia będzie gotowy do gry :) oczywiscie nie przez pełne 90 minut ale ogony może grać :)
0
No cóż poradzisz jak z nami każda drużna gra na 200% a z Realem grają tak jakby nie wiedzieli jak się gra błędy dziecinne;/ Coż masakra z tą ligą penie skończy się na 0-5 lub wyżej ale niech nie płaczą potem że liga słaba bo jak nie ma zaangażowania to żaden pieniądz tu nie poradzi ;/
0
Tak tylko teraz Messi bedzie na siłe chciał bramki strzelać ;/
0
Kolejny frustrat zal ;/ ale gadaj sobie zdrów wy gadacie a barca wygrywa :D
0
David już w Barcelonie :) na oficjalnej jest :)
0
Slawo@
Ludzie myślcie trochę tyle już razy było losowanie Lm a wy dalej swoje drabinka będzie losowana dopiero przy okazji par ćwierćfinałowych :)
0
Jak można wygadywać że CSKA rozwali Real nie masz takiej szansy ;/ może w Rosji będą mieli ciężko ale na santiago skończy się 4 moze 5 -0 i tyle . NIe ma co się łudzić jak Barca chce obronić tytuł to musi wygrywać nieważne z kim :0
0
Messiemu nie przeszkadzało grać w fazie pucharowej jako 19 latek więc nie przesadzał bym z tym doświadczeniem bo Messi takiego nie posiadał miał umiejętności i to wystarczyło a moim zdaniem lepiej jest awansować kogoś z barcy b bo wtedy taki zawodnik mógłby grać mecze z teoretycznymi słabszymi rywalami w lidze hiszpańskiej a lepsi zawodnicy byli by oszczędzani . Kontuzje się zdarzają moze nie tak poważne ale Barca da radę i bez Davida wystarczy że poprawimy gre na wyjazdach bo jak tego nie zrobumy to do następnego Gran Derby nie będzie po co podchodzić :)
0
Można spróbować :) ewentualnie wypożyczyć kogoś na 6 miesięcy kupować raczej nie - bo dobry napastnik by kosztował powyżej 10 baniek a to już jest nieopłacalne .
0
Tak jak chciałem :) zobaczymy jak to będzie dobrze ze nie będziemy musieli jechac do ruskich
0
Ja tam bym chciał Bayer ewentualnie Basel lub Marsylia ale pewnie bedą ruski niestety jak to zwykle . ale zobaczymy co będzie :)