0

Nie wiem czy któryś z redaktorów to czyta ale może na stronie realu pojawił się bardzo propagandowy materiał dotyczący szklanych oczów . Wiem że nam kibica nie należy się zniżać do tego poziomu ale życzył bym sobie jakąś kulturalną odezwę odnoście tego materiału . wiem że to może jest bezprzedmiotowe i dziecinne ale cóż oni nas próbują dyskredytować;/

Może jesteście w stanie znaleźć jakieś zdjęcia albo materiały lub cokolwiek co by oddało jak zachowywali się p.....ce z madrytu po łomocie np 5-0 lub 2-6 ???

0

Ale wy panikujecie szok Pep musi jakoś zmotywować zawodników a tabela mówi sama za siebie real jest liderem dzisiaj gra z Granadą i spokojnie to wygra i będzie przewaga 6 punktów już i barca musi wygrać jutro espanyolem :)

0

Fajny sposób motywacyjny :D Madryt jest od nas lepszy

0

Co za matoł minusuje wszystkie komentarze ?? nudzi CI się ?

0

Z jakiej okazji Rafa tez trenował ?

0

Ludzie dajcie na luz Real spokojnie awansuje nawet gdyby przegrał ten mecz w co wątpię skończy się na 2-2 lub 3-2 dla madrytu nie ma co się podniecać niektórym z was już woda sodowa uderzyła do głowy Barca jeszcze nie awansowała zobaczymy jaką oni formą błysną po przerwie :)

0

Po cholera oni wogóle grają dla tej kataloni to jest niepotrzebne jeszcze się ktos kontuzji nabawi ;/przez tego typa bo jakaś smieszna reprezentacja

0

Przypadkiem to jest że Real jest liderem :D

0

Przypadkiem to jest to ze on gra dla Realu co za bufon mam nadzieje ze wkońcu barca im utrze pożądnie nosa w 1/4 copa jeżeli tam awansują obie druzyny

0

Wiecie ale że ktoś lepiej gra głową nie znaczy że jest od kogoś lepszy :)
to że np Jan Koller grał dobrze głową nie znaczy ze jest lepszy od Ronaldo czy Messiego taki tok rozumowania jest trochę śmieszny :)

0

Tak Ronaldo tak dobrze gra głową ze nie potrafił z 7 m trafić 1000% sytuacji każdy by to trafił wystarczyło tylko głowę dołożyć ale jak Messi w finale LM 2009 strzelił głową gola przy dwóch wieżach z MU to wtedy było cicho . każdy może mieć własne zdanie ale trochę obiektywizmu .

Gra w Realu łatwiejsza niż w Barcelonie ??? co on gada w Barcelonie moga grac tylko najlepsi którzy umieją się podporzadkować nietuzinkowej taktyce i dlatego w Barcelonie jest grac bardzo trudno bo trzeba grać z rozumem a nie na pałe ale widocznie ludzie tego nie widzą :)

0

Cristiano ostatnio udowodnił jak dobrze gra głową ... :D

0

Oby tylko nasi nie zlekceważyli Osasuny podniecając się ewentualnym meczem z Realem :)

0

No to już jeden z wielkich odpadnie w ćwierćfinale :(((

0

Ale gdzie pierwszy mecz ??? ewentualny z Realem na Camp Nou czy na Santiago ??

0

Ale mógł bardziej rezerwowy skład dać wygrali 9-0 jakby grali bardziej rezerwowym pewnei skonczylo by sie na 3 moze 4-0 i spokój a tak to Iniesta ma dwa mecze z głowy

0

Błąd Pepa że wystawił inieste do pierwszego składu :((((

0

Cholera że też Pep musiał wystawiać tylu zawodników z pierwszego składu ;((( i iniesta bedzie pałzował dobrze ze teraz jest przerwa to się do meczu z espanyolem wylize :)

0

Hipokryta i tyle no cóż według niego najważniejsze trofeum to puchar króla i niech tak będzie :D

0

Afellay pewnie już gdzieś przełomem marca i kwietnia będzie gotowy do gry :) oczywiscie nie przez pełne 90 minut ale ogony może grać :)

0

No cóż poradzisz jak z nami każda drużna gra na 200% a z Realem grają tak jakby nie wiedzieli jak się gra błędy dziecinne;/ Coż masakra z tą ligą penie skończy się na 0-5 lub wyżej ale niech nie płaczą potem że liga słaba bo jak nie ma zaangażowania to żaden pieniądz tu nie poradzi ;/

0

Tak tylko teraz Messi bedzie na siłe chciał bramki strzelać ;/

0

Kolejny frustrat zal ;/ ale gadaj sobie zdrów wy gadacie a barca wygrywa :D

0

David już w Barcelonie :) na oficjalnej jest :)

0

Slawo@

Ludzie myślcie trochę tyle już razy było losowanie Lm a wy dalej swoje drabinka będzie losowana dopiero przy okazji par ćwierćfinałowych :)

0

Jak można wygadywać że CSKA rozwali Real nie masz takiej szansy ;/ może w Rosji będą mieli ciężko ale na santiago skończy się 4 moze 5 -0 i tyle . NIe ma co się łudzić jak Barca chce obronić tytuł to musi wygrywać nieważne z kim :0

0

Messiemu nie przeszkadzało grać w fazie pucharowej jako 19 latek więc nie przesadzał bym z tym doświadczeniem bo Messi takiego nie posiadał miał umiejętności i to wystarczyło a moim zdaniem lepiej jest awansować kogoś z barcy b bo wtedy taki zawodnik mógłby grać mecze z teoretycznymi słabszymi rywalami w lidze hiszpańskiej a lepsi zawodnicy byli by oszczędzani . Kontuzje się zdarzają moze nie tak poważne ale Barca da radę i bez Davida wystarczy że poprawimy gre na wyjazdach bo jak tego nie zrobumy to do następnego Gran Derby nie będzie po co podchodzić :)

0

Można spróbować :) ewentualnie wypożyczyć kogoś na 6 miesięcy kupować raczej nie - bo dobry napastnik by kosztował powyżej 10 baniek a to już jest nieopłacalne .

0

Tak jak chciałem :) zobaczymy jak to będzie dobrze ze nie będziemy musieli jechac do ruskich

0

Ja tam bym chciał Bayer ewentualnie Basel lub Marsylia ale pewnie bedą ruski niestety jak to zwykle . ale zobaczymy co będzie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?