5

Emre dzisiaj zdecydowanie can.

1

@Matheu12 Wszystko ma swoje plusy i minusy.

Ja mam to szczęście, że nigdy nie mieszkałem w centrum miasta. Przez większość życia był to blok na spokojnych obrzeżach blisko lasów łąk i pól a od pewnego czasu mieszkam w domku w bogatej wsi 20 minut autem od dużego miasta i uważam, że jest to idealna lokalizacja :)

0

@Colon Prottiego nie znałem.

1

@Hrzan Zrobilem to z glowa.

Skad dzieciak moze wiedziec, ze taki symbol nie jest w Polsce mile widziany skoro nawet nie wie jakie ma znaczenie?

Tutaj lezy edukacja i nalezy gruba kreska oddzielic to co zrobili z Polakami "ludzie" z UPA od ludzi, ktorzy nieswiadomie korzystaja z tych symboli obecnie, bo nie wierze, ze ci ludzie czuja nienawisc do Polakow.

Dobrze by bylo, gdyby to zostalo zalatwione jakos odgornie miedzy wladzami Polski i Ukrainy zeby nie dochodzilo do nieporozumien.

15

@Hrzan Mlody na pewno wychowywany w nienawisci do Polakow i w domu ma oltarz bandery.

2

Te trofea po prostu nam sie nalezaly.

0

@4drian0 Gosciu sie drze jakby mu matke zabijali...

4

@Kidd Albo jak sie flaszka stlucze.

5

@gumaz Selekcjo naturalna, robisz to dobrze.

1

@Yoshi94 Nic takiego nie zasugerowalem. Po prostu stwierdzilem, ze Messi byl decydujacy w najwazniejszej fazie turnieju

3

@Yoshi94 Jakby nie patrzec bardziej kluczowa byla faza pucharowa, w ktorej Messi wygladal kapitalnie w praktycznie kazdym meczu.

1

@cules100pro Najpierw musza byc jakies przeslanki ku temu, ze rzeczywiscie tak bedzie, czyli musi udowodnic swoj talent, bo na razie strzela na poziomie juniorskim, a takich zawodnikow w Brazylii bylo na peczki.

Nie zartuj z tym nowym Ronaldo albo Neymarem :)

1

@cris2706 To byloby cos pieknego. Moze kiedys w jakiejs fifie sprobuje sobie skompletowac taki tercet.

2

@cules100pro 18-latek ma przyciagnac sponsorow? Z jakiej racji mieliby inwestowac w kota w worku?

4

@cules100pro Nas nie stac na potencjal tylko na realne umiejetnosci.

4

@Antimadridista_WR Na pewno niesie to za soba duzo dobrego, ale obawiam sie, ze przy okazji ten chat doprowadzi do dalszego zidiocenia spoleczenstwa.

12

@Kessie No to tyle jesli chodzi o transfer.

Chyba ze zgodza sie na 20 milionow rozlozone w 5 ratach z pierwsza rata odroczona o 7 lat.

0

@Medium *Folarin

No ciekawy zawodnik, ciekawe ile goli jeszcze dolozy.

0

@Kazragore A ja jestem oryginalny - cały rok coś a dzisiaj nic.

1

@Bogan https://pc-builds.com/

Strona automatycznie, w miarę precyzyjnie poprowadzi Cię przez etap dobierania komponentów, tak by wszystko do siebie pasowało.

https://pc-builds.com/bottleneck-calculator/

Można sprawdzić czy wszystko jest do siebie dobrane tak, by nie ładować np./ kasy w proca, który będzie się nudził jak karta będzie wyła z wysiłku lub odwrotnie.
Chyba że celowo zakładasz zapas na przyszłą rozbudowę.

1

@Bogan Podesle Ci stronke wieczorem.

0

@marcin62 MediaMarkt? Powinni tego zabronic!

2

@Pawel13sz Pewny i agresywny - jak Kucharek w kontaktach z dziewczynami.

2

@Messiah10 Coming out Jankto.

2

@Emhyr Zawsze mnie rozbraja jak do cieszynki biegna szybciej niz za akcja.

3

@Objectivo Tak? A ile bylo tutaj glosow broniacych Alvesa mimo tego co zrobil?

0

@Kluivert_P Makaay i Baros

0

@Kozinho. Oczywiscie, ze zajety. Pomaga mamie.

0

@BorzyKrzys Wczoraj wrzucałem info o tym. Bardzo mało sprawdzonych danych na ten temat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?