JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Walker 211/220 - zapomnialem o Soldado, Negredo, Cavenaghim i Wernerze. No i kompletnie mi wylecial Laurent Robert.
16
Alez to byl rollercoster wczoraj! Chociaz mimo tego, ze wczesnie stracilismy bramke to bylem dziwnie spokojny o koncowy wynik.
Smieszy placz Dudka i Ancelottiego o rzekomym spalonym, a ten tweet Dudka to juz w ogole przyklad niezlego buractwa.
0
@Medium O Panie, ależ to miałem zapętlone parę lat temu. Wciąż zresztą często wracam do tego.
Proszę o oznaczanie.
0
@Kuba_1 Wygląda jak tier 6.
0
@Colon ostatnio dycha, jutro wieczorem piłka i potem w środę 13 km.
1
@Colon Tenis? Ja ostatnio wieczorami biegam i czuję się całkiem nieźle.
0
@Colon Licho czuwa.
1
@agaFCB Wygląda bardzo smacznie :)
0
@Janas11224 taktyczny na pozniej.
2
@Donnie_Darko "atmosfera"
0
@tbas A jeszcze sa sobowtórzy.
1
@Esteban_ piekne ogloszenie
1
@agaFCB to tylko niezrownowazenie emocjonalne spowodowane nadmiernym trollingiem.
2
@Don Lucas spadek formy u srodkowego pomocnika nie jest moim zdaniem az tak widoczny i odczuwalny jak u skrzydlowego/napastnika, ktory musi wygrywac pojedynki i wykanczac akcje, wiec mysle, ze mozna by bylo poczekac az wroci do optymalnej formy.
0
@Zoker Nie szkoda Ci oczu?
1
@GeneralXavi Wszystko ok, ale trillions to na nasze biliony, a nie tryliony ;)
Chetnie przeczytam jakis dluzszy post na temat sytuacji bankowej w USA i na swiecie.
0
@Rust_Cohle Mi to pasuje.
0
@MOLESTA Powiedzialbym, ze to taki (hehe) ewenement, ze praktycznie nie mieli jeszcze trudnego przeciwnika w tej edycji.
0
@Rust_Cohle oby tak bylo, tymczasem trzeba bedzie postawic na real.
0
No to mozna stawiac domy i dzieci na Real.
1
@escarabajo Europo, nadchodzimy! Ale bedzie grad bramek z tym atakiem.
0
@NorbiTBOB Rozsmieszac swoja gra przeciwnika, a co?
9
Coraz slabiej ta druzyna wyglada...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@TheNekro94 Czy szybszy od MC Silka to nie wiem.
3
@Medium Ale z Ciebie sarnista.
1
@Medium U mnie zawsze wjezdzala ruda gorzka w parku za zlobkiem, piekne czasy.
2
@tbas Albo Parkowa (sam bym sobie walnal btw)
2
@Rust_Cohle Kurde, wiedzialem, ze o czyms zapomnialem.
0
@Medium Wlasnie, ktory to byl co mial oddac i lipa?