Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
wies ze jest takie cos jak kapitan ? ktos kto wydrze ryja. zobacz kto to robil przez ostatnie lata. Valdes Puyol Xavi a ich nie bedze
0
I po co puscili teraz Fabregasa ?
3
Potrzeba więcej czasu bo więcej piłkarzy do ocenienia
3
Za Pedro tak. Za Sancheza none
0
To juz lepiej Aguero za taka kase
0
Za mało :) jak damy Alexisa i 20 mln i dadza na Suareza to mozna pomyśleć
0
A na stopera Messi
3
Pogba to drugi Balotteli dobry gracz ale wydaje mi sie ze nieokrzesany. Nie pasowalby do Barcy do nas pasuja pilkarze jak Koke czy Reus
2
Chyba nie ogladales meczów Atletico
0
Hahhaha
1
Niech bierze za 15 mln i Pedro tez moze wziac i niech nam da Lukaku. Nie rozumiem jednego on by nam nie oddal piłkarza co siedzi cały sezon na trybunach a my mu oddajemy nasze gwiazdy (Fabs) nie rozumiem jak mozna byc takimi niedojdami jak nasz zarzad.
0
Po tym meczu widze ze Barca potrzebuje zupelnej zmiany. Xavi juz wedlug mnie to drugi Casillas czyli wypalil sie i juz koniec jego ery. Rakitic za Fabsa wg mnie to genialne posuniecie bo trzeba zmian. Iniesta jeszcze pokaze ze nie umarł. Busi mi sie wydaje jest tak cholernie pewny siebie ze go nie wyrzuca ze skladu ze se gra jak chce. Mysle ze Masche pokaze mu jak zagrav na tej pozycji
0
Co w tym dziwnego zagral genialne zawody ?
0
Koledze wyzej raczej nie chodzi o twoj komentarz tylko kolegi wyzej ;)
0
Jak wczoraj go ogladalem to uwazam ze jest to poczatek czegos wielkiego. Za Cesciem noe będę tesknil jako za pilkarzrm a raczej jako za człowiekiem poporstu go lubiłem ale nigdy nie byl najlepszy. Sadze ze Rakitic pokaze klase a Cesc mimo wszystko wygra cos z Chelsea. Nie mozna mu życzyć zle odszedl to odszedł nie ma co plakac.
0
Szkoda ze pierwszy mecz i juz kontrowersje no ale coz co poradzisz. Mam nadzieje ze jutro Hiszpania pokaze klase Holandi
2
W Barcelonie podal by do Leo..wiecej takich na Camp Nou
0
Komentarz na tvp hd nie jest spozniony
0
Scolari wyglada jak Del Bosque
1
Dojrzale jak na 40 lat :)
0
Przypominam ze Guardiola sprzedał gwiazdy wszyscy psioczyli a zaczela sie wtedy nowa era. Moze teraz tez tak będzie ale na pewno dlugo bede go wspominal. Dziękujemy Francesc dla mnie zawsze będziesz Cule
2
Jesli Alexis poasystuje jak w ostatnich meczach to Hiszpania wjezdza z drugiego miejsca
4
z innej beczki. Psg podobno oznajmiło ze nie sprzeda Marquinhosa bo jest fundamentem ich druzyny. Nie zebym gdybal ale obudzimy sie z reka w nocniku z Mascherano i Mathieu na ŚO
0
Dobry ruch. Trzeba mu pomoc bo jest legenda. Mam nadzieje ze wroci do zdrowia pogra jeszcze z 4 sezony i skonczy kariere o zostanie np. Trenerem bramkarzy w Barcelonie. Visca el VV
0
Szkoda mi VV ale no niestety sam wybral sobie taka przyszłość. Ale mam nadzieję że będzie mógł chociaż trenować u nas.
1
1
Zgadzam sie ale jesli przyjdzie gracz taki jak np.Pogba to Cesc na pewno odejdzie
3
Piszecie ze to za duzo ? Alves wart moze 15 mln plus 20 to dobra oferta za 20 letniego gracza ktory moze byc następca Thiago Silvy. Bralbym z zamkniętymi oczami
0
Dokladnie :)
3
Zostawmy Alvesa i ogladajmy jak podaje piłki do kibicow :) nie ma tu sentymentow zobacz jak potraktowali Martino slaby sezon i Adios. A Alves co ? Co najmniej od dwóch lat gra nizej poziomu Montoya wciaga go nosem a ma zostac. Proszę was