JBgomeS
Dołączył/a: luty 2017
Bielsko-Biała
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Hamalainen XD Beka z Lecha trochę.
14
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t34.0-12/17857424_1217364555028741_968786680_n.jpg?oh=4d53102ab644a3b0dae6fdb866b44dd0&oe=58EBBD3E
0
Do usług :)
2
https://www.facebook.com/fcfootbole/videos/959433394198984/?autoplay_reason=all_page_organic_allowed&video_container_type=0&video_creator_product_type=2&app_id=2392950137&live_video_guests=0
To też dosyć dobre xD
16
Balotelli :D
http://www.futhead.com/17/players/51439/mario-balotelli/
19
Proszę bardzo
https://zapodaj.net/images/18ff0338ae10b.png
0
Ten Barkley mnie denerwuje, ale Lukaku to od razu powinien iść do kamieniołomu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Jestem za karą śmierci, więc ciągnie do prawej
2
Możesz myśleć co chcesz, konstytucja Ci na to pozwala :)
1
Kolega polecił forum, a od wczoraj mogę komentować. Chyba jest wolność słowa, tymbardziej że nikogo nie obrażam? :)
45
Witam chciałem się podzielić z wami moim snem. Śniło mi się, że idę po dachu Camp Nou i spotykam Mertesackera. Zapytałem go, czemu jest taki wolny. Odpowiedział, że jak się człowiek spieszy to się diabeł cieszy. W moim sennym umyśle pomyślałem, że jest on Illuminatem skoro wspomina o diable. Postanowiłem powiedzieć to Wengerowi, ale on mi nie uwierzył. Gdy tak staliśmy, na jetpacku podleciał do nas Mario Balotelli i zaprosił nas wszystkich (Mertesackera, Wengera i mnie) na posiedzenie na jego złotym kiblu, nie wiem czemu miał 4. Gdy tak siedzieliśmy w 4 na tych kiblach Wenger powiedział, że porzuca role trenera i przejąć ją ma super mario. Mertesacker zdenerwował się po czym puścił taką armatę, że Balotelli stał się biały XD Sen zakończył się jakimś dzikim tańcem Guardioli ze Zbigniewem Stonogą.