0

@Bykunn No niby się nie używa a komentatorzy cały czas ich tak nazywali w ostatnim meczu

0

Jakbyście usłyszeli miesiąc temu "Kabowerdańczycy" to byście wiedzieli o kogo chodzi?

3

@gumaz Alkoposty zawsze na propsie, niech pisze

1

@KrychaFCB I git. Fallen miał 2 oszukane majory, bez wspomagaczy u kolegów nie ma jak wygrać.

0

@Coutinho007 Tak aczkolwiek nie

3

No i Iwański na chuj to mówiłeś

0

Ale atmosfera musi być teraz w domu rudego Donalda

1

Jakby taki WKS miał chociaż 10% orlików co my to już by czekał w finale.

0

Potężne uderzenie otrzymał Havertz. Kontuzja i przerwa conajmniej 10 lat.

0

@Gaucho W żadnym wypadku. Jedno nie wynika z drugiego

7

Rudiger wchodzi, automatycznie jeszcze bardziej chce żeby Niemcy przegrali.

0

@Who_you_mam Butelce. Możesz bez obaw pić dalej.

0

@Who_you_mam Przy 10 już jest hipotermia

0

@NeroTFP1 Po tatrach bym się nie odważył, ale że mieszkam przy Beskidach to znalazłem kompromis w postaci chodzenia w góry w nocy. Fajny klimat, mało ludzi (chyba że idziesz na wschód na Babią) i taki dodatkowy dreszczyk. Także w lecie też się da ;)

5

@tadzik447 Ile ja bym dał, żeby nie było zimy ani lata, tylko takie stabilne 18-21 stopni przez cały rok...

0

@kanver_ Robert Bernatowicz lubi to

3

@pawello10 Oni to są czarnym koniem co 2 lata od 20 lat

0

@Kgorecki2500 Wyjdzie na dobre. Jak się zgarnie dużą kase to się może w głowie poprzestawiać ;]

0

To podanie do Kane'a było złe??

1

@Toretto Mielcarski, nie pierwszy raz jak to u niego słyszałem więc wiem że to nie przejęzyczenie

2

Jak mnie skręca jak ktoś mówi zaadoptować w kontekście adaptacji XD

6

Jak Mielcarski powiedział że ewidentny spalony to zacząłem mieć wątpliwości

3

Mielcarski ty ślepy jesteś. Słuszna decyzja

0

No piłki nie dotknął ale żółwia też nie

1

@RinooniR Maroko jak najbardziej

0

@DragonxNF W Hiszpani to gra płotka ;]

5

Ten sędzia jest pijany że tak biega koło zawodnika przy piłce 3 raz?

2

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

0

Kurakao stosuje taktyke Enrique i wybija na aut

0

Najlepszy tor, najlepsi kibice, najlepsza infrastruktura.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?