JBgomeS
Dołączył/a: luty 2017
Bielsko-Biała
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bykunn No niby się nie używa a komentatorzy cały czas ich tak nazywali w ostatnim meczu
0
Jakbyście usłyszeli miesiąc temu "Kabowerdańczycy" to byście wiedzieli o kogo chodzi?
3
@gumaz Alkoposty zawsze na propsie, niech pisze
1
@KrychaFCB I git. Fallen miał 2 oszukane majory, bez wspomagaczy u kolegów nie ma jak wygrać.
0
@Coutinho007 Tak aczkolwiek nie
3
No i Iwański na chuj to mówiłeś
0
Ale atmosfera musi być teraz w domu rudego Donalda
1
Jakby taki WKS miał chociaż 10% orlików co my to już by czekał w finale.
0
Potężne uderzenie otrzymał Havertz. Kontuzja i przerwa conajmniej 10 lat.
0
@Gaucho W żadnym wypadku. Jedno nie wynika z drugiego
7
Rudiger wchodzi, automatycznie jeszcze bardziej chce żeby Niemcy przegrali.
0
@Who_you_mam Butelce. Możesz bez obaw pić dalej.
0
@Who_you_mam Przy 10 już jest hipotermia
0
@NeroTFP1 Po tatrach bym się nie odważył, ale że mieszkam przy Beskidach to znalazłem kompromis w postaci chodzenia w góry w nocy. Fajny klimat, mało ludzi (chyba że idziesz na wschód na Babią) i taki dodatkowy dreszczyk. Także w lecie też się da ;)
5
@tadzik447 Ile ja bym dał, żeby nie było zimy ani lata, tylko takie stabilne 18-21 stopni przez cały rok...
0
@kanver_ Robert Bernatowicz lubi to
3
@pawello10 Oni to są czarnym koniem co 2 lata od 20 lat
0
@Kgorecki2500 Wyjdzie na dobre. Jak się zgarnie dużą kase to się może w głowie poprzestawiać ;]
0
To podanie do Kane'a było złe??
1
@Toretto Mielcarski, nie pierwszy raz jak to u niego słyszałem więc wiem że to nie przejęzyczenie
2
Jak mnie skręca jak ktoś mówi zaadoptować w kontekście adaptacji XD
6
Jak Mielcarski powiedział że ewidentny spalony to zacząłem mieć wątpliwości
3
Mielcarski ty ślepy jesteś. Słuszna decyzja
0
No piłki nie dotknął ale żółwia też nie
1
@RinooniR Maroko jak najbardziej
0
@DragonxNF W Hiszpani to gra płotka ;]
5
Ten sędzia jest pijany że tak biega koło zawodnika przy piłce 3 raz?
2
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
0
Kurakao stosuje taktyke Enrique i wybija na aut
0
Najlepszy tor, najlepsi kibice, najlepsza infrastruktura.