0

@maroon a dlaczego niby dla Schmitta?
Kowalski kupuje auto za 100k od Schmitta i to Kowalski dostaje zwrot 40k na swoje auto. Wręcz przeciwnie... Bo to Schmitt sie dokłada do tego samochodu. To jednak wciąż Niemcy płacą najwięcej do UE... Także z podatków Schmitt, Kowalski ma tańsze auto

0

@Barcasub tutaj trzeba wziąć pod uwagę szerszy kontekst. Jednym z kamieni milowych (swoją drogą negocjowanych i zaakceptowanych przez Morawieckiego) byłoby wprowadzenie podatku od aut spalinowych. Niemcy faktycznie wycofały się z dopłat do elektryków, ale w zamian będą mieli podatek od aut spalinowych.
Nasz obecny rząd poszedł w drugą stronę. Nie chcąc wprawdzac podatek od aut spalinowych musiał w UE przedstawić alternatywę w postaci dopłat do aut elektrycznych.

Dla mnie ogólnie ten kamień milowy jest poroniony, ale z dwojga złego to niech sobie Kowalski dostanie dopłatę do elektryka, ale ja nie będę musiał płacić podatku od moich kilkunastu aut spalinowych

0

@lukas992 ja jestem fanem Yokohama. Opony genialne na mokrym. Szczególnie Advan Sport. Jeśli chcesz mieć bardzo ciche opony, ale nie jesteś jakimś fanem szybkich zakrętów, to polecam Dunlop.
I mnie Continental jest na czwartym miejscu z opon premium. Na niższe klasy już w ogóle nie patrzę

2

@Kgorecki2500 faktycznie w swoim stylu. Pieprzy głupoty ze szkoda gadać.
Porównanie do Chin jest delikatnie mówiąc populizmem, a powszechny dostęp do broni został już chyba tylko w USA. Swoją drogą to już widzę jakby kierowcy i nas mieli dostęp do broni. Niektórzy potrafią wysiadać z auta czy grozić komuś na środku na autostrady, a dać tym oszolomom broń to w ogóle masakra

3

Kurde, Lewy na sprincie wbiega w pole karne, wystarczy wrzucić obrońcom piłke za plecy, a Cancelo do tyłu gra

0

@Lisek ja będę oglądał do końca w nadziei że wezmą ślub i będą mieli gromadke dzieci które urodzi im surogatka Cristiano Ronaldo

0

Fakt Yamal dzisiaj strzelił, ale poza tym jest naprawdę irytujący dzisiaj jeżeli chodzi o granie pod siebie

1

@DragonxNF niewidocznego? Fajna prowokacja

0

Yamal czasami przesadza i zbyt egoistycznie

3

Alez piękne podanie... Brawo Lewy

2

@Comentateiro Stano to nie tylko kumpel Pereiry, ale i Obajtka... Oczywiście samo kumolowanie się nic nie znaczy, ale branie kasy z mediów publicznych i spółek skarbu państwa ma swoją cenę... Milczenie wtedy, a robienie szumu teraz

8

@draxidox tu akurat prosto odpowiedź na pytanie z tweeta. Stanowski, Mazurek również ciągnęli nie małe pieniądze z tzw mediów publicznych. Wtedy nie mógł się odzywać, bo PiS by kasę szybko zakręcił

0

Araujo się nic nie uczy niestety

0

@MesQueUnClub96 100 czystych kont przez 6 sezonów to średnio 17 czystych kont na sezon.
W sezonie średnio około 55 meczów czyli właściwie w co trzecim meczu czyste konto...
Moim zdaniem to świetny wynik

1

No i super, że Xavi zostaje :)
Bardzo dobra wiadomość

2

@draxidox myślałem, że są granice populizmu, ale Sławek pokazał że nie ma :D

Dane USA zaraz po wielkim kryzysie w tym kraju.
A przepraszam bardzo, za czyje pieniądze polska gospodarka zanotowała taki wzrost gospodarczy? Czy przypadkiem nie za pieniądze m. in. Francji? ;)

1

@Sysia11 szczególnie w pierwszym meczu był świetny w ataku ;)

1

@denks1984 przypominam, że Lewy w pierwszym meczu zrobił kolegom tyle sytuacji, że krytykowanie go za ten dwumecz jest niepoważne. Sprawa awansu na dobrą sprawę mogła być ogarnięta w pierwszym meczu jak już tak mamy patrzeć

0

@Messibestplayerintheworld w pierwszym meczu również

2

Cancelo w pierwszym meczu dramat, za w drugim też dramat

0

Ja nie wiem co jeszcze Araujo próbował tłumaczyć sędziemu... Przecież kontakt nogami był ewidentny

1

Wszystko przez niedokładne podanie

1

@ranger3120 jakie 12?
Dziwnie wymawiasz słowo 4

1

Jestem ciekaw ile kontaktów z piłką miał w tym meczu Vitor Roque

1

No i to co Cancelo i młody zjebali w pierwszej połowie właśnie się zemscilo

33

Jeżeli my tego meczu nie wygramy to Cancelo i Yamal powinni pchać autokar aż do Barcelony

0

Roberto Lewandinho

1

@zadafcb chociażby za dofinansowanie budżetu państwa ze środków NBP co jest niezgodne z Konstytucją

0

Roque bardzo mi przypomina Puiga.
1. Ulubieniec La Rambli
2. Biega jak kurczak ze ścięta głową
3. Kompletnie nie rozumie taktyki
4. Cechuje się mitycznym geniuszem który trudno dostrzec (przynajmniej na razie)

8

Lewy dał lekcje Ferminowi jak powinien dogrywać piłki w pole karne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?