5

@AxelF u nas taka partia juz jest. Wystarczy zajrzeć na social media Berkowicza, Zajaczkowskiej

1

@MessiForeverTheBest to akurat nie było trudne. Całą aktywność Agaty która jestem sobie w stanie przypomnieć to słynne przywitanie z biskupami i piosenka "to jest już koniec"

6

Od jakiegoś czasu baczniej przyglądam się mediom społecznościowym posłów m.in. PiS i Konfederacji.
Niebywałe co w tych mediach odpierdziela Zajączkowska-Hernik i Berkowicz. Wcześniej informacje z tych kont sprawdzałem wyrywkowo, ale tak jak napisałem od dłuższego czasu sledze na bieżąco. Ile fejkow, manipulacji i AI tam leci to szok. Dzisiaj Berkowicz wstawił filmik z AI jak to Chiny wynalazły działo które strzela 7 razy szybciej niż prędkość dźwięku xD

1

Dobra, mecz się skończył to niech Cucurella wyjmie Yamala z kieszeni żebyśmy chłopa mieli na następny mecz.
Zawody w wykonaniu Kounde i Balde na poziomie Wisły Długie Pole, a o Araujo to nawet nie chce mi się pisać bo szkoda klawiatury. Dobranoc Cules

48

Araujo w LM kojarzy mi się z samymi fatalnymi sytuacjami. Właściwie w pojedynkę wypierdolil Barcę Xaviego w meczu z PSG dostając czerwona kartkę, zawalił w zeszłym sezonie swietny polfinal z Interem i teraz dobry rywal w LM i znowu dramat

2

@Trojanek23 Mejza - jego libacje to już legendy krążą
Matecki - tak jak wyżej, do tego nawalony latał po dachu Sejmu
Kruk - pijana udzielała wywiadu w Sejmie
Wilk - pijany na sali obrad w Sejmie
Itd itd...

Bardzo odpowiedzialni ludzie

1

@Roobo dla mnie klucz w tym zdaniu to "będę zwracał uwagę czy mają realne źródło finansowania".


4

Komentarz usunięty

0

@Ku84fcb w Gdańsku biało

1

Tam był spalony moim zdanien

0

@Ogorinho1974 faktycznie, asysta z Holandią pokazała, że nie ma o tym pojęcia

1

@Aragorn33 mam pewien problem, bo wiarygodność obecnego PZPN vs wiarygodność przeciętnego kibola troglodyty? Wierzyć alkoholikowi czy typowi który ma tylko jedną szarą komórkę więcej od kury i to tylko po to żeby nie srać na stół?


2

@ElPonczato szpitalami zarządzają samorządy

9

Dziwne uczucie jak po meczu z Holandią mam niedosyt, że tylko remis

4

Najlepsze jest to, że gdyby Zalewski dojechał na ten mecz to by tu mogło być jeszcze lepiej. Świetnie to wyglądało przez te 45min

2

@Safrani ja teraz sobie o tym pomyślałem, a zaznaczę ze "troche" na autach się znam" to jakby porównać takiego 5-10 letniego, przeciętnego SUV z 5-10 letnią Corsą czy Clio to:
1. W SUV bardzo często tylną oś skrętna i lepsze manewrowanie
2. Często kamery 360st, wyżej siedzisz, widzisz zdecydowanie więcej
3. Napchane systemów bezpieczeństwa, ostrzeganie o pieszych, jakieś pre-sence itp gdzie nawet jak odwrócisz wzrok to auto samo zareaguje vs corsa/clio gdzie pierdykniesz typa na przejściu i dopiero wtedy to zobaczysz...

To idźmy z tym dalej... ja bym wywalił małe auta bo są niebezpieczne xD

4

@Safrani te słynne wyniki finansowe Orlenu działają na mnie jak płachta na byka. Naprawdę dziwne, że nikt jeszcze tego mitu nie obalił

3

@draxidox tak to jest jak kretyni piszą posty, a pewnie nigdy w życiu nawet w takim aucie nie siedzieli.
W sumie mój ojciec w swoim SUV ma tylną os skrętną i tam gdzie jakieś Clio czy inna Corsa składa się na dwa razy, to ojciec wjeżdża na raz xD

1

@Aragorn33 a ja nie śledzę i nie wiem o co kaman. Coś nabroil Stanowski?

2

@Bykunn jak przejadę na czerwonym świetle to powiem policjantowi, że zgadzam się na rozmowę z pouczeniem, ale nie mandat. Na koniec nawrzucam mu, że to prześladowanie, że jestem chory i że mam dwójkę dzieci więc nie mogę płacić mandatów.

1

@michal26 lekko przesadziłeś z szeroscia. Jeden pas ruchu to 3m. Pasów tam jest 6 w obie strony plus chodniki to dodajmy jeszcze z 9m na chodniki. Circa 35m to wszystko co tam jest, a jest jeszcze różnego rodzaju infrastruktura (schodki do kamienic, sygnalizacje świetlne, Płotki itp. 35m to maks co możesz liczyć.
Byłem na kilku tłumnych marszach, a ten szacuje na około 250tys

0

No Max nieźle pocisnął. 3 miejsce po tych kwalifikacjach to coś niesamowitego

6

@tbas śmieszne jest to, że Tyszka tutaj ukręcił też na siebie bicz. Jeśli dostał taką propozycję to prawo nakazuje zgłosić to organom ścigania. Jeśli sam tego nie zrobił, to również podlega pp KK. Pewnie @Aragorn33 to zweryfikuje zaraz

1

@Ojciec5tkidzieci tam nke ma żadnego lobby niemieckiego. Wystarczy przeczytać ustawę, żeby zobaczyć, że to co opowiadają w Republice nie ma w ogóle pokrycia e rzeczywistości

0

Bardzo jestem ciekawy jak się jutro zachowa Konfederacja podczas głosowań o odebraniu immunitetu oraz zgody na zatrzymanie Zbigniewa Ziobro. Będą kalkulować pod ewentualną koalicję z pis czy zachowają się zgodnie z tym co opowiadali przez lata?

0

Yamal naprawdę irytujący jest z tym graniem pod siebie

0

@Filipem i Kounde

0

Fermin fajna formę złapał

1

Stare angielskie przysłowie mówi "do szesnastu razy sztuka"

0

@tomek8756 ten chłopak jest na najlepszej drodze żeby być kopią Neymara. Niestety pod każdym względem...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?