Interista
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
hahaa, ciekawe kto Wam go kupi za 50mln EUR?
0
haha, Arsenal po mistrzowsku wykiwał Barcelonkę, kupił świetnego gracza za bezcen i mimo, że młody zrobił z niego kapitana. A kapitanowi nie wypada uciec.
0
Przypominam Wam, że Zlatan przeszedł do Barcy bo chciał wygrać LM. Więc teraz po zwycięstwie Interu chce wrócić... żeby wygrać LM:) Proste.
0
hahaha, Ibra odszedł z Interu do Barcy żeby zdobyć Ligę Mistrzów, a LM zdobył Inter:) A teraz po słabym sezonie ma przejść do Milanu, który obecnie jest dużo słabszy od Interu. haha to Ibra przedobrzył, można się załamać
0
hahaha, Ibra odszedł z Interu do Barcy żeby zdobyć Ligę Mistrzów, a LM zdobył Inter:) A teraz po słabym sezonie ma przejść do Milanu, który obecnie jest dużo słabszy od Interu. haha to Ibra przedobrzył, można się załamać
0
Jak nie chcą wygrać LM to niech go biorą:) Po LM tylko z Eto'o!!!
0
Teatrzyk Sergio to był honor? I zachowanie po meczu nazywacie honorem? To ja nie mam więcej pytań.
0
Za bardzo się podjaraliście wygraną z Realem (który gładko odpadł z Lyonem) i rozgromieniem Arsenalu (który nie wygrał w tym sezonie z żadną silną drużyną). Inter wszyscy lekceważyli i nie przyglądali się jak szybko zmienia się ta drużyna. Dwa zwycięstwa nad Chelsea i CSKA, teraz 3-1 z Barceloną, przewidźcie wynik 6 meczu Interu...
Mam nadzieję, że będziecie kibicować Interowi w finale...
0
Za bardzo się podjaraliście wygraną z Realem (który gładko odpadł z Lyonem) i rozgromieniem Arsenalu (który nie wygrał w tym sezonie z żadną silną drużyną). Inter wszyscy lekceważyli i nie przyglądali się jak szybko zmienia się ta drużyna. Dwa zwycięstwa nad Chelsea i CSKA, teraz 3-1 z Barceloną, przewidźcie wynik 6 meczu Interu...
Mam nadzieję, że będziecie kibicować Interowi w finale...
0
Co by nie mówić, Mourinho to wielki trener, z Porto rok po roku zdobył Puchar Uefa i Ligę Mistrzów, przypadek? Potem z Chelsea Mistzrostwa i w sumie też daleko w LM dochodził. Z Interem Mistrzostwo i teraz półfinał LM w którym Inter nie grał od wielu lat. Te sukcesy mówią same za siebie.
A co do Guardioli to Wy macie po prostu genialny skład z którym wielu trenerów odniosło by sukces. Większość piłkarzy od małego jest w Barcie, Valdes, Puyol, Xavi, Iniesta, Messi, Bojan, Pedro, Busqets, to jest siła Barcy - wychowankowie, oni by chyba mogli grać nawet bez trenera. Śmiem twierdzić, że Mou by sobie bez problemu poradził w Barcie, ale Pep nie poradził by sobie w Interze.
0
My (Inter) się dopiero budujemy, w podstawowym składzie mamy 5 nowych graczy, a jakoś sobie radzimy. Uważam, że nasza grupa jest najmocniejsza, na początku myślałem, że wyjdzie z niej Barcelona i... ktoś jeszcze. A tu proszę Barca gra z Interem z nożem na gardle. Poza tym gracie w Kijowie w grudniu gdzie może być na maxa zimno. Inter gra co prawda u siebie z Rubinem, ale z nimi nawet Barca nie wygrała. Także nie wiem kto z tej grupy wyjdzie.
0
Myślę, że Wasz trener popełnia błąd wystawiając praktycznie w każdym meczu ten sam skład. To się może zemścić złą atmosferą i frustracją graczy rezerwowych i zmęczeniem graczy podstawowych w finale LM. Dziwne, że nie gra Gudjonsen, Sylwinho czy Hleb. Ale powodzenia.
0
Jestem kibicem Interu Mediolan i chciałbym złożyć gratulacje drużynie FC Barcelony za awans do finału. Gracie obecnie najładniejszą piłkę dla oka w Europie i należał się Wam awans za całokształt. Byłem z wami w tym dwumeczu mając wrodzoną awersję do drużyn angielskich i niemieckich.
A teraz trochę faktów: Chelsea grała jak doktor ze studentami mającymi aspirację na profesora. Fatalne błędy sędziego na korzyść Barcy. Myślę, że jednak Pep popełnił błąd zwlekając ze zmianami, chyba za bardzo wierzy w pierwszy skład i go nie chętnie zmienia. Dobry mecz Iniesty, Valdesa i Toure.
Podsumowanie: Cieszę się z awansu Barcelony (grającej w rezerwowym dość składzie) i już nie mogę się doczekać finału z MU. POMŚCIJCIE INTER!!! Powodzenia