0

hahaa, ciekawe kto Wam go kupi za 50mln EUR?

0

haha, Arsenal po mistrzowsku wykiwał Barcelonkę, kupił świetnego gracza za bezcen i mimo, że młody zrobił z niego kapitana. A kapitanowi nie wypada uciec.

0

Przypominam Wam, że Zlatan przeszedł do Barcy bo chciał wygrać LM. Więc teraz po zwycięstwie Interu chce wrócić... żeby wygrać LM:) Proste.

0

hahaha, Ibra odszedł z Interu do Barcy żeby zdobyć Ligę Mistrzów, a LM zdobył Inter:) A teraz po słabym sezonie ma przejść do Milanu, który obecnie jest dużo słabszy od Interu. haha to Ibra przedobrzył, można się załamać

0

hahaha, Ibra odszedł z Interu do Barcy żeby zdobyć Ligę Mistrzów, a LM zdobył Inter:) A teraz po słabym sezonie ma przejść do Milanu, który obecnie jest dużo słabszy od Interu. haha to Ibra przedobrzył, można się załamać

0

Jak nie chcą wygrać LM to niech go biorą:) Po LM tylko z Eto'o!!!

0

Teatrzyk Sergio to był honor? I zachowanie po meczu nazywacie honorem? To ja nie mam więcej pytań.

0

Za bardzo się podjaraliście wygraną z Realem (który gładko odpadł z Lyonem) i rozgromieniem Arsenalu (który nie wygrał w tym sezonie z żadną silną drużyną). Inter wszyscy lekceważyli i nie przyglądali się jak szybko zmienia się ta drużyna. Dwa zwycięstwa nad Chelsea i CSKA, teraz 3-1 z Barceloną, przewidźcie wynik 6 meczu Interu...

Mam nadzieję, że będziecie kibicować Interowi w finale...

0

Za bardzo się podjaraliście wygraną z Realem (który gładko odpadł z Lyonem) i rozgromieniem Arsenalu (który nie wygrał w tym sezonie z żadną silną drużyną). Inter wszyscy lekceważyli i nie przyglądali się jak szybko zmienia się ta drużyna. Dwa zwycięstwa nad Chelsea i CSKA, teraz 3-1 z Barceloną, przewidźcie wynik 6 meczu Interu...

Mam nadzieję, że będziecie kibicować Interowi w finale...

0

Co by nie mówić, Mourinho to wielki trener, z Porto rok po roku zdobył Puchar Uefa i Ligę Mistrzów, przypadek? Potem z Chelsea Mistzrostwa i w sumie też daleko w LM dochodził. Z Interem Mistrzostwo i teraz półfinał LM w którym Inter nie grał od wielu lat. Te sukcesy mówią same za siebie.

A co do Guardioli to Wy macie po prostu genialny skład z którym wielu trenerów odniosło by sukces. Większość piłkarzy od małego jest w Barcie, Valdes, Puyol, Xavi, Iniesta, Messi, Bojan, Pedro, Busqets, to jest siła Barcy - wychowankowie, oni by chyba mogli grać nawet bez trenera. Śmiem twierdzić, że Mou by sobie bez problemu poradził w Barcie, ale Pep nie poradził by sobie w Interze.

0

My (Inter) się dopiero budujemy, w podstawowym składzie mamy 5 nowych graczy, a jakoś sobie radzimy. Uważam, że nasza grupa jest najmocniejsza, na początku myślałem, że wyjdzie z niej Barcelona i... ktoś jeszcze. A tu proszę Barca gra z Interem z nożem na gardle. Poza tym gracie w Kijowie w grudniu gdzie może być na maxa zimno. Inter gra co prawda u siebie z Rubinem, ale z nimi nawet Barca nie wygrała. Także nie wiem kto z tej grupy wyjdzie.

0

Myślę, że Wasz trener popełnia błąd wystawiając praktycznie w każdym meczu ten sam skład. To się może zemścić złą atmosferą i frustracją graczy rezerwowych i zmęczeniem graczy podstawowych w finale LM. Dziwne, że nie gra Gudjonsen, Sylwinho czy Hleb. Ale powodzenia.

0

Jestem kibicem Interu Mediolan i chciałbym złożyć gratulacje drużynie FC Barcelony za awans do finału. Gracie obecnie najładniejszą piłkę dla oka w Europie i należał się Wam awans za całokształt. Byłem z wami w tym dwumeczu mając wrodzoną awersję do drużyn angielskich i niemieckich.

A teraz trochę faktów: Chelsea grała jak doktor ze studentami mającymi aspirację na profesora. Fatalne błędy sędziego na korzyść Barcy. Myślę, że jednak Pep popełnił błąd zwlekając ze zmianami, chyba za bardzo wierzy w pierwszy skład i go nie chętnie zmienia. Dobry mecz Iniesty, Valdesa i Toure.

Podsumowanie: Cieszę się z awansu Barcelony (grającej w rezerwowym dość składzie) i już nie mogę się doczekać finału z MU. POMŚCIJCIE INTER!!! Powodzenia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?