haha, Arsenal po mistrzowsku wykiwał Barcelonkę, kupił świetnego gracza za bezcen i mimo, że młody zrobił z niego kapitana. A kapitanowi nie wypada uciec.
hahaha, Ibra odszedł z Interu do Barcy żeby zdobyć Ligę Mistrzów, a LM zdobył Inter:) A teraz po słabym sezonie ma przejść do Milanu, który obecnie jest dużo słabszy od Interu. haha to Ibra przedobrzył, można się załamać
hahaha, Ibra odszedł z Interu do Barcy żeby zdobyć Ligę Mistrzów, a LM zdobył Inter:) A teraz po słabym sezonie ma przejść do Milanu, który obecnie jest dużo słabszy od Interu. haha to Ibra przedobrzył, można się załamać
hahaha, Ibra odszedł z Interu do Barcy żeby zdobyć Ligę Mistrzów, a LM zdobył Inter:) A teraz po słabym sezonie ma przejść do Milanu, który obecnie jest dużo słabszy od Interu. haha to Ibra przedobrzył, można się załamać
hahaha, Ibra odszedł z Interu do Barcy żeby zdobyć Ligę Mistrzów, a LM zdobył Inter:) A teraz po słabym sezonie ma przejść do Milanu, który obecnie jest dużo słabszy od Interu. haha to Ibra przedobrzył, można się załamać
Za bardzo się podjaraliście wygraną z Realem (który gładko odpadł z Lyonem) i rozgromieniem Arsenalu (który nie wygrał w tym sezonie z żadną silną drużyną). Inter wszyscy lekceważyli i nie przyglądali się jak szybko zmienia się ta drużyna. Dwa zwycięstwa nad Chelsea i CSKA, teraz 3-1 z Barceloną, przewidźcie wynik 6 meczu Interu...
Mam nadzieję, że będziecie kibicować Interowi w finale...
Komentarze
0
hahaa, ciekawe kto Wam go kupi za 50mln EUR?
0
haha, Arsenal po mistrzowsku wykiwał Barcelonkę, kupił świetnego gracza za bezcen i mimo, że młody zrobił z niego kapitana. A kapitanowi nie wypada uciec.
0
Przypominam Wam, że Zlatan przeszedł do Barcy bo chciał wygrać LM. Więc teraz po zwycięstwie Interu chce wrócić... żeby wygrać LM:) Proste.
0
hahaha, Ibra odszedł z Interu do Barcy żeby zdobyć Ligę Mistrzów, a LM zdobył Inter:) A teraz po słabym sezonie ma przejść do Milanu, który obecnie jest dużo słabszy od Interu. haha to Ibra przedobrzył, można się załamać
0
hahaha, Ibra odszedł z Interu do Barcy żeby zdobyć Ligę Mistrzów, a LM zdobył Inter:) A teraz po słabym sezonie ma przejść do Milanu, który obecnie jest dużo słabszy od Interu. haha to Ibra przedobrzył, można się załamać
0
Przypominam Wam, że Zlatan przeszedł do Barcy bo chciał wygrać LM. Więc teraz po zwycięstwie Interu chce wrócić... żeby wygrać LM:) Proste.
0
Teatrzyk Sergio to był honor? I zachowanie po meczu nazywacie honorem? To ja nie mam więcej pytań.
0
hahaha, Ibra odszedł z Interu do Barcy żeby zdobyć Ligę Mistrzów, a LM zdobył Inter:) A teraz po słabym sezonie ma przejść do Milanu, który obecnie jest dużo słabszy od Interu. haha to Ibra przedobrzył, można się załamać
0
hahaha, Ibra odszedł z Interu do Barcy żeby zdobyć Ligę Mistrzów, a LM zdobył Inter:) A teraz po słabym sezonie ma przejść do Milanu, który obecnie jest dużo słabszy od Interu. haha to Ibra przedobrzył, można się załamać
0
Za bardzo się podjaraliście wygraną z Realem (który gładko odpadł z Lyonem) i rozgromieniem Arsenalu (który nie wygrał w tym sezonie z żadną silną drużyną). Inter wszyscy lekceważyli i nie przyglądali się jak szybko zmienia się ta drużyna. Dwa zwycięstwa nad Chelsea i CSKA, teraz 3-1 z Barceloną, przewidźcie wynik 6 meczu Interu...
Mam nadzieję, że będziecie kibicować Interowi w finale...