1

Jakby kupili rojsa zamiast suareza to by strzelił. Luczo out, Messi out, Busi out, za nich szwajnsztajger, pogba a i cuadrado.

Mówi się trudno, zostaje 39 pkt do zdobycia.

1

po odejściu Khediry Biali pójdą po czarnoskórego Pogbe tak dla kontrastu i dadzą za niego każde pieniądze, więc o Paulu możemy zapomnieć, chyba że on sam by chciał u nas grać

0

Illaramendi też był wielkim talentem. Real to nie miejsce gdzie sie dorasta, z góry mogę się założyć, że nic z tych chłopaków nie będzie

0

I prawidłowo, świetnie to wpłynie na wizerunek.

0

oni mogą mieć nawet po 50, a Messi nawet 90 zresztą już kiedyś było blisko

0

jakiego pomocnika? mamy Inieste, Rafinhe, Rakitica, młode talenty do ogrania, jedyne co nam potrzebne to solidny prawy obronca, lecz tez bym sie zastanawial bo moze być też że forma Montoyi odpali tak jak kiedyś Bartry, lepiej zaczekac do konca sezonu.no chyba, że Pogbe ;)

1

Czym sobie zasłużył Zubi by go wyrzucono!?

nie no żartuje ;) jego odejście było dla mnie jak upadek muru berlińskiego

0

u nas ma kto grać, wole by Sandro i Munir od czasu do czasu zagrali

2

Mathieu grał dobrze

3

na RM chwalą Barcelone, po 4:0 widocznie najgorsze szumowiny przestały kibicować i zostali sami normalni :D

0

edytowany do usuniecia

0

a może jednak nie?

3

Zły ruch Jeremi, z domu się nie wynosi.

0

Nasz trener od początku bardzo ciężko pracował, a teraz zaczyna widać efekty jego pracy, tak samo bylo z Guardiola w Bayernie, Ancelottim w Realu, mou w realu, nic od razu.

0

Myślał raczej, że dostał czymś z trybun, to dodał od siebie

1

Alba 100m w 6s :D

1

Bartomeu robi dobrą robotę, sprząta po swoim poprzedniku, ale co tam chłopaki na stronie piszą że sie nie nadaje to ja też napisze, a no i Laporta byłby 10000x lepszy przeciez skoro tak ktos tutaj napisal to też tak muszę myslec.K**** litości...

0

Ronaldo to już recydywa, to nie było lekkie uderzenie tylko solidny sierpowy z dużego zamachu. miesiąc zawieszenia co najmniej.

2

no beka max, Pedro to najlepszy zawodnik jakiego możemy sobie wyobrazić na pozycje w klubie którą zajmuje. Siedzi na ławce a kiedy musi wchodzi w pełni zmotywowany od bramki do bramki ale co tam trzeba sie pośmiać

0

Myślę, że Robben jest najbardziej kluczowym ogniwem Bayernu, co do Lewandowskiego, momentami widać jakiś geniusz dobrze gra plecami do bramki, jego problemem jest to, że koledzy z drużyny czasem go "nie widzą", ale generalnie jest dobrze. Dostrzegalna jest również boiskowa chemia między Lewym i Riberrim. Tyle w skrócie o tym trio

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?