po odejściu Khediry Biali pójdą po czarnoskórego Pogbe tak dla kontrastu i dadzą za niego każde pieniądze, więc o Paulu możemy zapomnieć, chyba że on sam by chciał u nas grać
no beka max, Pedro to najlepszy zawodnik jakiego możemy sobie wyobrazić na pozycje w klubie którą zajmuje. Siedzi na ławce a kiedy musi wchodzi w pełni zmotywowany od bramki do bramki ale co tam trzeba sie pośmiać
Komentarze
1
Jakby kupili rojsa zamiast suareza to by strzelił. Luczo out, Messi out, Busi out, za nich szwajnsztajger, pogba a i cuadrado.
Mówi się trudno, zostaje 39 pkt do zdobycia.
1
po odejściu Khediry Biali pójdą po czarnoskórego Pogbe tak dla kontrastu i dadzą za niego każde pieniądze, więc o Paulu możemy zapomnieć, chyba że on sam by chciał u nas grać
0
Illaramendi też był wielkim talentem. Real to nie miejsce gdzie sie dorasta, z góry mogę się założyć, że nic z tych chłopaków nie będzie
0
I prawidłowo, świetnie to wpłynie na wizerunek.
0
oni mogą mieć nawet po 50, a Messi nawet 90 zresztą już kiedyś było blisko
3
Zły ruch Jeremi, z domu się nie wynosi.
3
na RM chwalą Barcelone, po 4:0 widocznie najgorsze szumowiny przestały kibicować i zostali sami normalni :D
2
no beka max, Pedro to najlepszy zawodnik jakiego możemy sobie wyobrazić na pozycje w klubie którą zajmuje. Siedzi na ławce a kiedy musi wchodzi w pełni zmotywowany od bramki do bramki ale co tam trzeba sie pośmiać
2
Mathieu grał dobrze
1
Alba 100m w 6s :D