Ilka
Dołączył/a: listopad 2011
TM
14 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Resqun mi Yamala jest bardzo szkoda. O ile jestem wnerwiona na to co wyprawia, na jego tatusia czy tą laskę, którą już wszędzie zabiera to mimo wszystko jest mi go szkoda. Chłopak nie ma w otoczeniu najbliższych osoby, która by mu wskazała dobrą drogę.
W klubie niby próbuje coś robić Hansi, ale jeśli to co piszą o ingerencji Laporty i Deco jest prawdą to ja nie widzę ratunku dla tego chłopaka.
Jeszcze chwilę temu też byłam za tym by go sprzedać ale po co mamy się pozbywać takiego diamentu? Spróbujmy mu pomóc. Liczę w tym przypadku na Flicka i doświadczonych, starszych kolegów z drużyny. I oby Laporta nie ulegał tatusiowi ...
1
@norbi77 mieliśmy szansę. Ale to przecież Real nas rzekomo zdeklasował to kto by Ci mówił o jakiś szansa dla Barcy ;)
1
@Encore wynik mówi całkiem co innego ;) A za kilka miesięcy mało kto będzie pamiętał o tym, że Real mógł wygrać 3 czy 4-1. To wynik idzie w świat :)
7
I to jest dobra wiadomość.
Elche to solidna drużyna. Z racji tego, że moja siostra mieszka w tym mieście to trochę Elche oglądam i grają dobrze. Nie będzie nam łatwo dlatego powrót Lewego na pewno będzie wzmocnieniem.
0
Dla relaksu oglądam ten polski horror "13 dni do wakacji" i jak na nasze warunki to nie najgorszy :)
1
Końcówka i chwilę po meczu wynagrodziły mi tą słabą grę ;)
0
Jak zwykle Vini ibtennich murzyna z wytrzeszczem
0
Zamiary my atakować to sobie Real gra ;)
1
Ale taka brameczka w 95 minucie byłaby czyms cudownym ...
6
9 minut. Ale prędzej oni strzelą na 3 niż my na remis. Niestety ...
0
Zaraz koniec meczu a my gramy jakbyśmy prowadzili
0
Czemu ten Pedri nie strzela?
1
Vinicius to czerwoną kartkę dostał, że do szatni polazl? Co za zryty beret
0
@Piotrek1993 w 90 wejdzie Araujo na strzelenie decydującego gola. Muszą tylko do remisu doprowadzić ;)
0
Szesnyyyyyyyy ;)
3
Pięknie rozpoczynamy drugą połowę.
0
@norbi77 niby Yamal włożył nogę między nogi Viniciusa ;)
0
@Dankho94isback poczekajmy jeszcze :)
0
Boje się oglądać tą drugą połowę. O ile do lania od innych drużyn trochę przywykłam to do lania od Realu nie ;)
0
@norbi77 szczerze to czytając komentarze to wielu widziało tam karnego. Nie kumam tego ale ja może się nie znam na piłce ...
0
@SigmaBoyEssaYamal Elche to Ty szanuj.
0
Fermin :)
Rash ładnie wyuskał :)
2
Wojtek ma ładnie roboty.
0
@Barceloniarz987 pokazuje tej swojej babie
1
Boże jaki ten Yamal jest słaby... Aż dziwne że ta laska z nim na tym boisku nie występuje ...
0
@viscaelbarca1998_ ja tam nie wiem czy był spalony
0
Nie trawie tego mapeta :/
3
Ta nasza obrona to mnie tak stresuje ... Ten Mapet jest tak szybki
1
@AlexDark00 już mu współczuję jak tvmadrit po nim pojedzie
0
Powinna być kartka za symylke ...