HypeR
Dołączył/a: sierpień 2017
Barcelona
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
No way, Guiu w pierwszym, ale heca.
0
@Martwy żadne grubo, 5 euro XD
1
Kurs 2.47, że dzisiaj obie drużyny strzelą gola - biorę w ciemno.
0
@negreanu zresztą mniejsza, zformatuje komputer po prostu, nic ważnego nie miałem na pc, gdy korzystam z kompa do pracy to używam laptopa. Gry sobie człowiek zreinstaluje, a może i komputer zacznie łapać dysk
0
@negreanu da się jakoś usunąć pliki z komputera nie mając opcji wejscia w ten dysk? Chciałbym zrobić chociaż reinstall League of Legends, ale nie mogę jej zainstalować przez to, że jest ''zainstalowana''
0
@negreanu no wlasnie dysk ten wyglada jak na starcie. 72 mb zajęte na jakies partycji i 1tb wolny nie ulokowany
Nie moge nic z tym zrobic, nie moge nawet pobrac ligi chociazby, bo jest juz w folderze do ktorego nie mam dostepu XD
0
@negreanu zewnętrzny jest ssd
0
Mamy tutaj jakiegoś specjalistę komputerowego? Używałem dysku SSD, ale USB jako swojego dysku pod gry i wszystko inne oprócz systemu, dzisiaj po włączeniu komputera, mój dysk lokalny E: kompletnie zniknął, nie ma po nim śladu, a sam komputer łapie mi jedynie z dysku jego cząstkę mającą 70mb pamięci. Można to jakoś naprawić łatwo? Bo tak instalować wszystko od nowa i korzystać ze starego dysku hdd to trochę średnio.
0
@FcPortoFan1999 dobra ale to co teraz T1 odjeb*ło przy obronie to coś pięknego
2
Wróciłem do domu, odpalam twitcha z nadzieją, że zdążę chociaż na koncówke 3 mapy T1 - GenG, a tutaj GenG spuszcza wpierd*l dla T1 na 3 mapie, co jest XD
@takisobiektos @FcPortoFan1999 @Comfortable_
0
4 środkowych napastników w kadrze, z czego poza Robertem na boisko wejdzie pewnie tylko Roque na kilkanaście minut
13
to powinno się wydarzyć już na początku sezonu, jak jeszcze Kounde i Araujo się dobrze prezentowali
1
@Lionel_Messi10 Alisson ponad Ter Stegena to tylko pokazuje, że ludzie głosowali na to co op.
3
Rekkles fajnie się pokazał w debiucie w akademii T1 na tym supporcie @FcPortoFan1999 @Comfortable_ @takisobiektos
3
Ferran GOAT
0
@FcPortoFan1999 muszę sobie powtóreczkę odpalić KC - Mad Lions
1
@Comfortable_ zaraz w patchu 14.1b Stormsurge dostaje lekkiego nerfa i tak mnie dziwi, że oni po PBE wypuścili go niezmienionego
3
@takisobiektos @FcPortoFan1999 @Comfortable_ nie oglądam, ale tam jakiś beef jest między stronami ogólnie warto sobie obczaić
0
@FcPortoFan1999 mam koszulki olofa z 2014 fnatic i całego składu virtus pro z 2014, z czego snaxa nawet z autografem, chciałem od dłuższego czasu dorzucić kogoś z lolka i Jankos to w sumie idealny kandydat
0
@FcPortoFan1999 a zamówiłem sobie koszuleczkę Heretics z Jankosem na plecach. Tylko 75 euro mnie wyniesie z przesyłką, a jak zakończy karierę to sobie ją dam w ramkę na ścianę.
1
No ale Mad Lions niestety już sobie nie obejrzę, partnerce też trzeba dać czasami trochę atencji.
2
Heretics pokazuje, że cierpliwość i spokój w grze popłaca. Gratulacje dla Marcina za 600 mecz w LECu. Kaiser bezapelacyjny MVP.
@FcPortoFan1999 @Comfortable_ @takisobiektos
1
@FcPortoFan1999 ogarnęli chyba, że styl gry z tamtego meczu nie będzie dla nich dobry i grają spokojniej, mają więcej cierpliwości.
1
@FcPortoFan1999 @Comfortable_ @takisobiektos
Kaiser GOAT
0
Powinni zatrzymać za wszelką cenę, ale jak już się uprą na sprzedaż to niech nie robią tego chłopakowi i nie do United ;d
0
@FcPortoFan1999 pewnie tak będzie, oby tylko Kaiser nie chciał Nami grać :D
0
Cytując klasyka:
''Im sorry Kaiser i wasn't familiar with your game.''
Najechałem dzisiaj na Kaisera i póki co MVP :D Codziennie będę na niego najeżdżał :v
@FcPortoFan1999 @Comfortable_ @takisobiektos
0
@FcPortoFan1999 jakim cudem ten ult Azira nic nie zrobił
3
Swoją drogą ciekawe jaki plan ma Jankos na ten mecz, do tej pory każdy Xin pickował czerwonego smite'a i first buy'em był titanic, tymczasem Marcin z niebieskim smitem i wygląda na to, że chyba Sunderer jako first buy @FcPortoFan1999 @Comfortable_ @takisobiektos
1
@FcPortoFan1999 też fakt