- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1448 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
17
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
32
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
NeroTFP1
13
Niedawno internet obiegła informacja, że młody chłopak sprzedawał lemoniadę na jednej z... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1448 Culés
0
Mamy tutaj jakiegoś specjalistę komputerowego? Używałem dysku SSD, ale USB jako swojego dysku pod gry i wszystko inne oprócz systemu, dzisiaj po włączeniu komputera, mój dysk lokalny E: kompletnie zniknął, nie ma po nim śladu, a sam komputer łapie mi jedynie z dysku jego cząstkę mającą 70mb pamięci. Można to jakoś naprawić łatwo? Bo tak instalować wszystko od nowa i korzystać ze starego dysku hdd to trochę średnio.
0
@HypeR Jak ten dysk zewnętrzny masz HDD to łatwiej będzie odzyskać dane w razie awarii. Po restarcie komputera może czasami system wskazać inną literę partycji zewnętrznego dysku, zwłaszcza jak coś przed nim było podłączane wcześniej. Trzeba by sprawdzić jakimś narzędziem do diagnostyki czy doszło do jakiegoś uszkodzenia dysku.
0
@negreanu zewnętrzny jest ssd
0
@HypeR O to gorsza sprawa, bo z sąd bardzo ciężko będzie coś odzyskać w razie awarii. Jak wejdziesz w zarządzanie komputerem i zarządzania dyskami to powinna wyświetlić się rozpiska odnośnie wszystkich dysków podłączonych i informacje odnośnie patrycji, rozmiaru, itd.
0
@negreanu no wlasnie dysk ten wyglada jak na starcie. 72 mb zajęte na jakies partycji i 1tb wolny nie ulokowany
Nie moge nic z tym zrobic, nie moge nawet pobrac ligi chociazby, bo jest juz w folderze do ktorego nie mam dostepu XD
0
@HypeR Można by spróbować odzyskać strukturę dysku z danymi choć nie jest to łatwy proces i możesz bezpowrotnie stracić dane jak coś pójdzie nie tak
0
@negreanu da się jakoś usunąć pliki z komputera nie mając opcji wejscia w ten dysk? Chciałbym zrobić chociaż reinstall League of Legends, ale nie mogę jej zainstalować przez to, że jest ''zainstalowana''
0
@negreanu zresztą mniejsza, zformatuje komputer po prostu, nic ważnego nie miałem na pc, gdy korzystam z kompa do pracy to używam laptopa. Gry sobie człowiek zreinstaluje, a może i komputer zacznie łapać dysk
0
@HypeR Da się, odpalasz jakiś bootowalny system np. hirens boot i tam masz różne narzędzia również do dysków.